Статейное просування сайтів. SEO (СЕО) 2015

  1. Основні складові
  2. розуміння просування

Сьогодні, Статейное просування сайтів, найбільш обговорювана тема Сьогодні, Статейное просування сайтів, найбільш обговорювана тема. Будь-оптимізатор, навіть новачок, намагається ретельно вивчити цю тему, і потім висловити свою думку про неї. Найчастіше думка, як фахівців, так і любителів виключно позитивне. Однак ті, хто одночасно зайнятий просуванням великої кількості інтернет ресурсів воліють відмовчуватися з цього приводу.

Здавалося б чому? Та просто тому, що таке просування будь-якого сайту дуже трудомістка. І для однієї людини, воно просто не під силу. Відповідно коли мова заходить про просування безлічі сайтів, поставленого на потік, цей метод не підходить.


Основні складові

Само по собі, просування за рахунок статей можна розділити на 2 складові:


- написання статей для власного сайту, придатних при просуванні на низько конкурентних запитах;

- написання статей для сторонніх ресурсів, для розміщення там власних посилань.


Перша складова хоч і дуже трудомістка, проте, вона відмінно працює на підвищення власних позицій і загального трафіку. Розміщення на власному сайті об'ємних і інформаційно-корисних статей б'ють відразу в декількох напрямках. Що, безсумнівно, компенсує трудомісткість самого процесу підбору тематик і написання статей. В першу чергу такі статті підвищують авторитет ресурсу (на якій вони розміщені) в свій області (або тематиці), причому і у відвідувачів сайту і у пошукових систем. По - друге вони досить швидко набирають бажаний трафік по заданих ключових запитах. А в добавок, вони тягнуть за собою і тих, хто приходить по суміжних, з тематикою статті, запитам. Однак, такий ось притягнутий за собою «хвіст», не завжди позитивно впливає на прямі продажі тієї компанії, на чиєму сайті розміщені статті.


Використовуючи такий метод просування сайту, переслідується мета не тільки залучити на ресурс відвідувачів, а й відправити їх по потрібних розділів. Але тут вже все залежить від точної роботи оптимізатора, адже далеко не всі відвідувачі підуть гуляти по ресурсу далі тієї статті, на яку їх привів пошуковик. Таким чином, спочатку потрібно думати не тільки про те, як написати статтю під відповідний розділ запитів, але і про те, як далі направити читача на сторінки з комерційними пропозиціями. І ось вже тут в гру вступає найголовніший аспект будь-якої статті - вона повинна бути цікавою.


Будь-який грамотний оптимізатор розуміє, що зробити статті про вироби ЗБВ, меблі або кондиціонери інформативними можна, а ось зробити їх ще й цікавими дуже складно. Матеріали такої тематики звичайний копірайтер, що не володіє спеціалізованими знаннями, зробити цікавими просто не в силах. Звичайно, пошукові системи вимагають, щоб тексти були написані для людей, відрізнялися привабливістю і цікавістю. Ось тільки як це зробити? Навіть професійному журналісту це буде не під силу. Такі статті можуть зацікавити простого людини тільки в якості якийсь новини, але ніяк не комерційної пропозиції.


взагалі, сайти комерційної спрямованості , Повинні розміщувати у себе ту інформацію, і в такій кількості, що б відвідувач міг прийняти рішення про покупку їх продукції або оформленні замовлення. Не варто їх перенасичувати декількома сторінками нікому не потрібною води. Будь-яка інформація комерційної спрямованості повинна відрізнятися своєю чіткістю, стислістю і інформативністю.


Звичайно, ніхто і не говорить про те, що інформаційні статті це сміття засмічує сайти. Такі статті в будь-якому випадку потрібні. Але треба спочатку передбачати їх доречність на тому чи іншому сайту або в тому чи іншому розділі. Не варто писати і розміщувати такі тексти тільки для обсягу. Наприклад, якщо мова йде про сайти будь-якої будівельної продукції , Інформаційні статті тут можуть бути на тему оглядів, порівняння тих чи інших матеріалів, поради з технічних моментів (наприклад, де і який матеріал краще використовувати і чому саме він). Тим, корисних для людей навіть не займаються самостійним будівництвом безліч.


розуміння просування

самі замовники просування сайту і оптимізатори (виконавці замовлення) розуміють - «Статейное просування» по-різному. Особисто для замовника, просування сайту як за коштами розміщення великої маси посилань, так і за коштами заповнення текстового контенту нічим не відрізняється. Звичайно, багато оптимізаторів сьогодні починають розповідати замовникам, що Статейное просування краще посилального, але як би не так. А вся справа в тому, що на практиці, мало який ресурс погодиться розміщувати у себе «среднічковий» текст з декількома посиланнями на чужій ресурс. На це зазвичай йдуть різні каталоги, блоги загальних тематик і такі ж форуми. Відвідуваність на таких сторінках зазвичай мінімальна. Розміщення ж свого тексту з посиланнями на більш чи менш великому ресурсі, з великою прохідністю коштує не дешево. Саме тому доречно говорити, що Статейное просування ідеально підходить для довгострокових проектів, що не розраховують на швидкий результат. Це тривала і планомірна робота.


Ті ж, хто надає послуги за таким просуванню сайту зазвичай діють за відпрацьованим алгоритмом:


- написання тексту;

- розмноження його через синонімайзер;

- розміщення на різних сторонніх ресурсах загальної тематики.


Такі статті «низького» якості, на посередніх ресурсах, пошукові системи рано чи пізно виключають зі своїх списків, за їх непотрібність для користувачів. Та й про яке-небудь якості тексту, створеного за коштами сінонімайза говорити не доводиться. Але це негативні моменти статейного просування. І виникають вони тільки тоді, коли хтось намагається просунути свій сайт за рахунок статей дуже швидко і недобросовісно. Якщо текст написаний грамотно і унікально, зі знанням теми, по якій він писався, його розміщення на дорогому і відвідуваному ресурсі цілком може дати стабільний і великий потік клієнтів.


З усього цього робимо висновок: просування сайту за рахунок статей дасть добрі плоди, тільки якщо не поспішати, писати якісні і цікаві тексти і не економити на тих ресурсах, де вони будуть розміщені з вбудованими посиланнями на Особистий сайт . Але завжди варто пам'ятати, що такий метод просування не тільки дорогою, але і тривалий за часом.


Здавалося б чому?
Ось тільки як це зробити?