Стаття Маркетинг

Стаття маркетингу є практика розміщення ключових слів, багатих статей на сайтах поширення статті, які потім синдикувати ваш контент Стаття маркетингу є практика розміщення ключових слів, багатих статей на сайтах поширення статті, які потім синдикувати ваш контент. Причина цього є важливою стратегією, тому що деякі з цих сайтів синдикації статей мають значну читацьку аудиторію.

Як автор, ви робите статтю доступною для будь-якого веб-сайту, щоб опублікувати в обмін на те, що ви публікуєте свій «ресурсний ящик», який містить коротку біографію про вас, вашу компанію, продукти та послуги. Що ще важливіше, він також містить посилання на ваш власний веб-сайт. Читачі, прочитавши ваші статті, можуть натиснути на посилання та заплатити вам несподіваний візит.

Оскільки список ваших опублікованих статей зростає, і все більше і більше з них з'являються на різних веб-сайтах, збільшується також загальна кількість ключових слів, які мають одностороннє вхідне посилання на ваш сайт. Основні пошукові системи мають велике значення для вхідних посилань на веб-сайти, щоб вони могли визначити важливість певного сайту.

Чим більше вхідних посилань має ваш сайт, тим більшою важливістю для неї є пошукові системи. Це покращить місце розташування вашого сайту в результатах пошуку. Це вважається "органічним" методом інтернет-маркетингу і може допомогти вам досягти більш високого рейтингу пошукових систем на довгі роки.

Наші «Виконані для Вас» статті Маркетингові послуги включають:

  • 2 нетехнічні ключові слова, написані щомісячно (300-500 слів) - вимагає співпраці та введення з клієнта (ви можете написати ці, або ми можемо їх написати).
  • Потім ці 2 статті повторно записуються або "закручуються" на 2 додаткові статті для повторного подання. (Всього 6 статей
  • Статті будуть оптимізовані за допомогою конкретного "якорного тексту" для вибраних ключових слів із зворотними посиланнями на ваш сайт
  • Кожна стаття має оптимізований «ресурсний ящик», що містить стратегічні зв'язки та біографію власника компанії / бізнесу
  • Представлення статей до різних каталогів статей
  • Статтю закладки на популярні сайти соціальних закладок
  • Статті розміщені на популярних веб-сайтах для обміну документами

Натисніть тут, щоб побачити, як важливий маркетинг статті для вашої стратегії будівництва посилання