Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність | Новини Apple. Все про Mac, iPhone, iPad, iOS, macOS і Apple TV

 1. Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність «Mac - неігрова платформа» - одне з найбільш поширених...
 2. Популярність
 3. установка
 4. інтерфейс Steam
 5. Процес установки контенту
 6. У що можна пограти
 7. Системні вимоги
 8. Скільки це коштує
 9. висновок
 10. Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність
 11. Історія Steam
 12. Популярність
 13. установка
 14. інтерфейс Steam
 15. Процес установки контенту
 16. У що можна пограти
 17. Системні вимоги
 18. Скільки це коштує
 19. висновок
 20. Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність
 21. Історія Steam
 22. Популярність
 23. установка
 24. інтерфейс Steam
 25. Процес установки контенту
 26. У що можна пограти
 27. Системні вимоги
 28. Скільки це коштує
 29. висновок

Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність

«Mac - неігрова платформа» - одне з найбільш поширених помилок серед тих, хто мало знайомий (або зовсім не знайомий) з яблучною настільної операційної системою OS X. Ігри під Mac є, і їх не так мало, як здається. Просто потрібно знати де шукати.


Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam. У цьому матеріалі ми розповімо що це таке, що він може запропонувати, як ним користуватися і скільки це буде коштувати.

«Steam - сервіс цифрового поширення комп'ютерних ігор і програм, що належить компанії Valve, відомого розробника комп'ютерних ігор.»

Вікіпедія, вільна енциклопедія.

Історія Steam

Історія Steam почалася ще в далекому 2002 році, коли сервіс припускав лише поширення ігор компанії Valve, а також ігрового контенту до них (трейлери, модифікації і так далі). Розробники планували значно розширити межі впливу свого дітища, чим займаються і до цього дня.

Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя. А якщо бути більш точним - в головну ігровий майданчик, що об'єднує геймерів, розробників і видавців.

Всі ігрові дані, настройки маніпуляторів і файли збережень зберігаються в Steam Cloud. Steam Community стала справжнісінькою соціальною мережею для геймерів зі сторінками, статусами, чатами, спілкуванням і так далі. Steam Greenlight допоміг сотням інді-розробників втілити в життя власні проекти. В Steam Community Market можна офіційно купувати і продавати внутрішньоігрові предмети. І це лише незначна частина напрацювань, яка вже пройшла обкатку і успішно використовується гравцями по всьому світу.

Популярність

Щоб оцінити масштаби Steam досить навести деякі статистичні дані, гранично ясно дають зрозуміти з чим ми маємо справу:

 • в системі Steam зареєстровано понад 100 мільйонів акаунтів;
 • на момент написання матеріалу статус «онлайн» мало 6,5 мільйона гравців і 1,7 мільйона були в грі;
 • після реєстрації система пропонує купити і завантажити понад 3 500 ігор;
 • Steam - багатоплатформовий проект, доступний на PC, Mac і Linux. Купивши гру на одній платформі, ви запросто можете грати на будь-який інший.

установка

Для установки клієнта Steam необхідно пройти на офіційну сторінку і натиснути кнопку «Встановити Steam».

Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами.

Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку.

Далі почнеться процес входу або створення облікового запису Далі почнеться процес входу або створення облікового запису. Процес створення аккаунта не повинен викликати будь-яких питань (все дуже просто і російською мовою). Необхідно буде вказати логін, пароль, адреса електронної пошти та секретне питання. Після активації облікового запису заново запустіть клієнт Steam.

Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням.

інтерфейс Steam

Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію. Всі основні дії виконуються в межах чотирьох вкладок, доступних з будь-яких меню.

Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки) Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки).

У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів. Дії з аккаунтом здійснюються в особистому профілі.

Процес установки контенту

Ну а тепер саме час пограти. Більшість ігор в Steam платні, але їсти не менш захоплюючі безкоштовні проекти. На прикладі гри Strife ми розповімо про процес установки контенту.

1. Перейдіть у вкладку «Магазин».

2 2. У горизонтальному меню відкрийте вкладку Ігри → Безкоштовно.

3 3. Прокрутіть сторінку вниз до тих пір, поки не побачите у правому бічному меню сортування «За операційній системі» і поставте галочку навпроти Mac OS X.

4 4. Перейдіть на сторінку гри Strife.

5 5. На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати».

На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати»

6 6. У вікні установки гри ви побачите розмір викачуваного файлу, вільне місце на диску і вкажіть місце установки (можна залишити за замовчуванням). Натисніть кнопку «Далі».

7 7. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди натисканням відповідної кнопки.

8 8. Розпочнеться процес завантаження та установки. Для його відстеження перейдіть в меню «Бібліотека» Steam. У лівому бічному меню відображається сам процес.

9 9. Після завершення процесу установки натисніть «Грати».

PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки ... → Захист і безпека → Універсальний доступ і поставити галочку навпроти Steam. Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора!

Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора

У що можна пограти

У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими. А це означає, що практично всі найпопулярніші тайтли будуть оперативно з'являтися в Steam. Звичайно ж, кінцева оптимізація під Mac OS X залежить тільки від розробників, але настільна платформа Apple з кожним роком лише набирає популярність, в той час як кількість проданих PC з кожним роком лише падає.

На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній. Провівши нехитрі обчислення, отримуємо, що кількість ігор тільки для Mac перевалило за позначку 1700 одиниць. Є де геймеру розгулятися!

Системні вимоги

На прикладі гри Dota 2, що є в плані графіки міцним середнячком, розповімо вам про мінімальні системні вимоги до заліза для здійснення більш-менш комфортної гри:

 • Операційна система: OS X Lion 10.7.
 • Процесор: двоядерний Intel.
 • Оперативна пам'ять: 4 ГБ.
 • Графіка: nVidia 320M, Radeon 7000, HD 3000 або могутніше.
 • Вільний простір: 8 ГБ.

Власники свіжих і потужних iMac, Mac Pro і MacBook Pro можуть не турбуватися про потрібну кількість FPS. А ось господарі MacBook Air будуть трохи засмучені - все-таки цей комп'ютер призначений трохи не для цього, хоча всякі казуалки підуть без проблем.

Скільки це коштує

В середньому вартість ігор коливається в межах кількох доларів, а вартість деяких примірників на кшталт хітової новинки GTA 5 досягає $ 50. Вся принадність Steam полягає в тому, що тут постійно організовуються знижки, які можуть досягати і 75%! Якщо та чи інша іграшка зараз не по кишені, то додавайте її в «Список бажань», і система обов'язково сповістить вас при зниженні цінника. В цілому, політика Steam досить лояльна і купувати ігри тут можна і потрібно, тим більше вони будуть доступні на всіх підтримуваних Steam платформах.

висновок

Багато в чому кількість з'являються тайтлів на Mac залежить тільки від розробників. Steam є лише зручною платформою для поширення ігрових проектів. Багато як і раніше вважають, що для ігор немає нічого кращого, ніж якісна консоль або потужний PC, і вони будуть праві, але говорити що на Mac немає сучасних якісних ігор - величезна помилка. Просто на даний момент їх не так багато, як хотілося б. А як показує час, Mac в цьому напрямку тільки починає набирати обертів.

Дивіться також:

Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність

«Mac - неігрова платформа» - одне з найбільш поширених помилок серед тих, хто мало знайомий (або зовсім не знайомий) з яблучною настільної операційної системою OS X. Ігри під Mac є, і їх не так мало, як здається. Просто потрібно знати де шукати.


Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam. У цьому матеріалі ми розповімо що це таке, що він може запропонувати, як ним користуватися і скільки це буде коштувати.

«Steam - сервіс цифрового поширення комп'ютерних ігор і програм, що належить компанії Valve, відомого розробника комп'ютерних ігор.»

Вікіпедія, вільна енциклопедія.

Історія Steam

Історія Steam почалася ще в далекому 2002 році, коли сервіс припускав лише поширення ігор компанії Valve, а також ігрового контенту до них (трейлери, модифікації і так далі). Розробники планували значно розширити межі впливу свого дітища, чим займаються і до цього дня.

Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя. А якщо бути більш точним - в головну ігровий майданчик, що об'єднує геймерів, розробників і видавців.

Всі ігрові дані, настройки маніпуляторів і файли збережень зберігаються в Steam Cloud. Steam Community стала справжнісінькою соціальною мережею для геймерів зі сторінками, статусами, чатами, спілкуванням і так далі. Steam Greenlight допоміг сотням інді-розробників втілити в життя власні проекти. В Steam Community Market можна офіційно купувати і продавати внутрішньоігрові предмети. І це лише незначна частина напрацювань, яка вже пройшла обкатку і успішно використовується гравцями по всьому світу.

Популярність

Щоб оцінити масштаби Steam досить навести деякі статистичні дані, гранично ясно дають зрозуміти з чим ми маємо справу:

 • в системі Steam зареєстровано понад 100 мільйонів акаунтів;
 • на момент написання матеріалу статус «онлайн» мало 6,5 мільйона гравців і 1,7 мільйона були в грі;
 • після реєстрації система пропонує купити і завантажити понад 3 500 ігор;
 • Steam - багатоплатформовий проект, доступний на PC, Mac і Linux. Купивши гру на одній платформі, ви запросто можете грати на будь-який інший.

установка

Для установки клієнта Steam необхідно пройти на офіційну сторінку і натиснути кнопку «Встановити Steam».

Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами.

Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку.

Далі почнеться процес входу або створення облікового запису Далі почнеться процес входу або створення облікового запису. Процес створення аккаунта не повинен викликати будь-яких питань (все дуже просто і російською мовою). Необхідно буде вказати логін, пароль, адреса електронної пошти та секретне питання. Після активації облікового запису заново запустіть клієнт Steam.

Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням.

інтерфейс Steam

Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію. Всі основні дії виконуються в межах чотирьох вкладок, доступних з будь-яких меню.

Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки) Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки).

У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів. Дії з аккаунтом здійснюються в особистому профілі.

Процес установки контенту

Ну а тепер саме час пограти. Більшість ігор в Steam платні, але їсти не менш захоплюючі безкоштовні проекти. На прикладі гри Strife ми розповімо про процес установки контенту.

1. Перейдіть у вкладку «Магазин».

2 2. У горизонтальному меню відкрийте вкладку Ігри → Безкоштовно.

3 3. Прокрутіть сторінку вниз до тих пір, поки не побачите у правому бічному меню сортування «За операційній системі» і поставте галочку навпроти Mac OS X.

4 4. Перейдіть на сторінку гри Strife.

5 5. На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати».

На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати»

6 6. У вікні установки гри ви побачите розмір викачуваного файлу, вільне місце на диску і вкажіть місце установки (можна залишити за замовчуванням). Натисніть кнопку «Далі».

7 7. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди натисканням відповідної кнопки.

8 8. Розпочнеться процес завантаження та установки. Для його відстеження перейдіть в меню «Бібліотека» Steam. У лівому бічному меню відображається сам процес.

9 9. Після завершення процесу установки натисніть «Грати».

PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки ... → Захист і безпека → Універсальний доступ і поставити галочку навпроти Steam. Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора!

Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора

У що можна пограти

У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими. А це означає, що практично всі найпопулярніші тайтли будуть оперативно з'являтися в Steam. Звичайно ж, кінцева оптимізація під Mac OS X залежить тільки від розробників, але настільна платформа Apple з кожним роком лише набирає популярність, в той час як кількість проданих PC з кожним роком лише падає.

На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній. Провівши нехитрі обчислення, отримуємо, що кількість ігор тільки для Mac перевалило за позначку 1700 одиниць. Є де геймеру розгулятися!

Системні вимоги

На прикладі гри Dota 2, що є в плані графіки міцним середнячком, розповімо вам про мінімальні системні вимоги до заліза для здійснення більш-менш комфортної гри:

 • Операційна система: OS X Lion 10.7.
 • Процесор: двоядерний Intel.
 • Оперативна пам'ять: 4 ГБ.
 • Графіка: nVidia 320M, Radeon 7000, HD 3000 або могутніше.
 • Вільний простір: 8 ГБ.

Власники свіжих і потужних iMac, Mac Pro і MacBook Pro можуть не турбуватися про потрібну кількість FPS. А ось господарі MacBook Air будуть трохи засмучені - все-таки цей комп'ютер призначений трохи не для цього, хоча всякі казуалки підуть без проблем.

Скільки це коштує

В середньому вартість ігор коливається в межах кількох доларів, а вартість деяких примірників на кшталт хітової новинки GTA 5 досягає $ 50. Вся принадність Steam полягає в тому, що тут постійно організовуються знижки, які можуть досягати і 75%! Якщо та чи інша іграшка зараз не по кишені, то додавайте її в «Список бажань», і система обов'язково сповістить вас при зниженні цінника. В цілому, політика Steam досить лояльна і купувати ігри тут можна і потрібно, тим більше вони будуть доступні на всіх підтримуваних Steam платформах.

висновок

Багато в чому кількість з'являються тайтлів на Mac залежить тільки від розробників. Steam є лише зручною платформою для поширення ігрових проектів. Багато як і раніше вважають, що для ігор немає нічого кращого, ніж якісна консоль або потужний PC, і вони будуть праві, але говорити що на Mac немає сучасних якісних ігор - величезна помилка. Просто на даний момент їх не так багато, як хотілося б. А як показує час, Mac в цьому напрямку тільки починає набирати обертів.

Дивіться також:

Steam - коли гри на Mac OS X - це реальність

«Mac - неігрова платформа» - одне з найбільш поширених помилок серед тих, хто мало знайомий (або зовсім не знайомий) з яблучною настільної операційної системою OS X. Ігри під Mac є, і їх не так мало, як здається. Просто потрібно знати де шукати.


Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam Одним з ключових інструментів розповсюдження ігор на Mac став сервіс Steam. У цьому матеріалі ми розповімо що це таке, що він може запропонувати, як ним користуватися і скільки це буде коштувати.

«Steam - сервіс цифрового поширення комп'ютерних ігор і програм, що належить компанії Valve, відомого розробника комп'ютерних ігор.»

Вікіпедія, вільна енциклопедія.

Історія Steam

Історія Steam почалася ще в далекому 2002 році, коли сервіс припускав лише поширення ігор компанії Valve, а також ігрового контенту до них (трейлери, модифікації і так далі). Розробники планували значно розширити межі впливу свого дітища, чим займаються і до цього дня.

Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя Поступово Valve впроваджувала нові сервіси та можливості, плавно перетворюючи Steam з бридкого каченяти в прекрасного лебедя. А якщо бути більш точним - в головну ігровий майданчик, що об'єднує геймерів, розробників і видавців.

Всі ігрові дані, настройки маніпуляторів і файли збережень зберігаються в Steam Cloud. Steam Community стала справжнісінькою соціальною мережею для геймерів зі сторінками, статусами, чатами, спілкуванням і так далі. Steam Greenlight допоміг сотням інді-розробників втілити в життя власні проекти. В Steam Community Market можна офіційно купувати і продавати внутрішньоігрові предмети. І це лише незначна частина напрацювань, яка вже пройшла обкатку і успішно використовується гравцями по всьому світу.

Популярність

Щоб оцінити масштаби Steam досить навести деякі статистичні дані, гранично ясно дають зрозуміти з чим ми маємо справу:

 • в системі Steam зареєстровано понад 100 мільйонів акаунтів;
 • на момент написання матеріалу статус «онлайн» мало 6,5 мільйона гравців і 1,7 мільйона були в грі;
 • після реєстрації система пропонує купити і завантажити понад 3 500 ігор;
 • Steam - багатоплатформовий проект, доступний на PC, Mac і Linux. Купивши гру на одній платформі, ви запросто можете грати на будь-який інший.

установка

Для установки клієнта Steam необхідно пройти на офіційну сторінку і натиснути кнопку «Встановити Steam».

Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами Після цього скочується DMG-образ клієнта (1,5 МБ), який необхідно емулювати і перемістити в папку з програмами.

Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку Запуск Steam активує завантаження основних компонентів клієнта (трохи більше 100 МБ) і їх установку.

Далі почнеться процес входу або створення облікового запису Далі почнеться процес входу або створення облікового запису. Процес створення аккаунта не повинен викликати будь-яких питань (все дуже просто і російською мовою). Необхідно буде вказати логін, пароль, адреса електронної пошти та секретне питання. Після активації облікового запису заново запустіть клієнт Steam.

Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням Після першого запуску підтвердіть адресу електронної пошти переходом по прикладеної в листі посиланням.

інтерфейс Steam

Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію Дизайн клієнта гранично простий і має якісну російську локалізацію. Всі основні дії виконуються в межах чотирьох вкладок, доступних з будь-яких меню.

Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки) Розділ «Магазин» дозволяє шукати гри, переглядати новини, стежити за ігровий статистикою в різних проектах, поповнювати списки бажаних продуктів (на них частенько поширюються знижки).

У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів У «Бібліотеці» проводяться всі дії з уже наявними іграми, а в «Спільноті» завжди можна знайти однодумців, поспілкуватися, продати або купити предмети і навіть подивитися онлайн-трансляції захоплюючих матчів. Дії з аккаунтом здійснюються в особистому профілі.

Процес установки контенту

Ну а тепер саме час пограти. Більшість ігор в Steam платні, але їсти не менш захоплюючі безкоштовні проекти. На прикладі гри Strife ми розповімо про процес установки контенту.

1. Перейдіть у вкладку «Магазин».

2 2. У горизонтальному меню відкрийте вкладку Ігри → Безкоштовно.

3 3. Прокрутіть сторінку вниз до тих пір, поки не побачите у правому бічному меню сортування «За операційній системі» і поставте галочку навпроти Mac OS X.

4 4. Перейдіть на сторінку гри Strife.

5 5. На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати».

На сторінці гри в блоці «Зіграти в Strife» натисніть кнопку «Грати»

6 6. У вікні установки гри ви побачите розмір викачуваного файлу, вільне місце на диску і вкажіть місце установки (можна залишити за замовчуванням). Натисніть кнопку «Далі».

7 7. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди натисканням відповідної кнопки.

8 8. Розпочнеться процес завантаження та установки. Для його відстеження перейдіть в меню «Бібліотека» Steam. У лівому бічному меню відображається сам процес.

9 9. Після завершення процесу установки натисніть «Грати».

PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки PS: При першому запуску гри необхідно пройти в  → Системні настройки ... → Захист і безпека → Універсальний доступ і поставити галочку навпроти Steam. Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора!

Швидше за все буде потрібно пароль адміністратора

У що можна пограти

У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими У Valve є угоди з такими маститими розробниками як Epic Games, THQ, 2K Games, Activision, Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, 1С, GSC Game World, id Software, SEGA, Atari, Rockstar Games, Telltale Games, Ubisoft, Bethesda Softworks і багатьма іншими. А це означає, що практично всі найпопулярніші тайтли будуть оперативно з'являтися в Steam. Звичайно ж, кінцева оптимізація під Mac OS X залежить тільки від розробників, але настільна платформа Apple з кожним роком лише набирає популярність, в той час як кількість проданих PC з кожним роком лише падає.

На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній На даний момент після сортування всіх ігор з підтримки Mac, стає видно, що є більше 70 сторінок по 25 ігор на кожній. Провівши нехитрі обчислення, отримуємо, що кількість ігор тільки для Mac перевалило за позначку 1700 одиниць. Є де геймеру розгулятися!

Системні вимоги

На прикладі гри Dota 2, що є в плані графіки міцним середнячком, розповімо вам про мінімальні системні вимоги до заліза для здійснення більш-менш комфортної гри:

 • Операційна система: OS X Lion 10.7.
 • Процесор: двоядерний Intel.
 • Оперативна пам'ять: 4 ГБ.
 • Графіка: nVidia 320M, Radeon 7000, HD 3000 або могутніше.
 • Вільний простір: 8 ГБ.

Власники свіжих і потужних iMac, Mac Pro і MacBook Pro можуть не турбуватися про потрібну кількість FPS. А ось господарі MacBook Air будуть трохи засмучені - все-таки цей комп'ютер призначений трохи не для цього, хоча всякі казуалки підуть без проблем.

Скільки це коштує

В середньому вартість ігор коливається в межах кількох доларів, а вартість деяких примірників на кшталт хітової новинки GTA 5 досягає $ 50. Вся принадність Steam полягає в тому, що тут постійно організовуються знижки, які можуть досягати і 75%! Якщо та чи інша іграшка зараз не по кишені, то додавайте її в «Список бажань», і система обов'язково сповістить вас при зниженні цінника. В цілому, політика Steam досить лояльна і купувати ігри тут можна і потрібно, тим більше вони будуть доступні на всіх підтримуваних Steam платформах.

висновок

Багато в чому кількість з'являються тайтлів на Mac залежить тільки від розробників. Steam є лише зручною платформою для поширення ігрових проектів. Багато як і раніше вважають, що для ігор немає нічого кращого, ніж якісна консоль або потужний PC, і вони будуть праві, але говорити що на Mac немає сучасних якісних ігор - величезна помилка. Просто на даний момент їх не так багато, як хотілося б. А як показує час, Mac в цьому напрямку тільки починає набирати обертів.

Дивіться також: