Стратегія веб-маркетингу

Щодня люди шукають продукти та послуги, які ви пропонуєте. Це факт. Питання в тому, знаходять вони вас? Якщо це так, чи успішно ваш сайт перетворює їх на клієнтів, які платять? Що означатиме подвоєння вашого трафіку або коефіцієнта конверсії для вашого бізнесу?

Існує чотири ключові сфери інтернет-маркетингу, які сприятимуть вашій ідентичності, щоб принести більше трафіку, отримати більше продажів або поєднати їх:

 • Пошукова оптимізація : відображається в органічних результатах пошуку
 • Реклама в пошукових системах: відображається в оголошеннях вище та поряд з органічними результатами пошуку
 • Контент-маркетинг : створення великого вмісту, наприклад блоги , подкастінг , і відео маркетинг
 • Соціальні медіа : наявність і використання сторінки Facebook, облікового запису Twitter, сторінки Google+, Pinterest і багато іншого

Пошукова оптимізація : відображається в органічних результатах пошуку  Реклама в пошукових системах: відображається в оголошеннях вище та поряд з органічними результатами пошуку  Контент-маркетинг : створення великого вмісту, наприклад  блоги  ,  подкастінг  , і  відео маркетинг  Соціальні медіа : наявність і використання сторінки Facebook, облікового запису Twitter, сторінки Google+, Pinterest і багато іншого

Ми бачимо, що нам легше дотримуватися, коли ми працюємо на словах, так що давайте почнемо з продажу. Щоб отримати продаж, потрібно спершу «перетворити» відвідувача на клієнта або абонента з макро-перетворенням, наприклад, змусити їх придбати продукт або мікро-конвертацію, наприклад, щоб вони підписалися на список розсилки.

Створення або зміна вашого веб-сайту таким чином, що він перетворює більшу кількість відвідувачів, називається оптимізацією рейтингу переходів (CRO). У найпростішій формі оптимізація конверсій полегшує відвідувачам веб-сайтів певні дії, які ви визначили, наприклад, придбання продуктів або зв'язок з вами.

Оскільки цей посібник зосереджується на збільшенні трафіку, CRO не входить до складу, але ви все ще можете читайте про CRO тут.

Наступні два розділи стосуються результатів органічного пошуку та результатів пошуку реклами, які є способом категоризації сторінки, яку ви бачите під час пошуку в Google, Bing або Yahoo.

Нарешті, існують більш непрямі способи залучення трафіку на ваш сайт, наприклад, соціальні медіа та контент-маркетинг. Обидва з них також мають зв'язки з вашими органічними рейтингами.

Масові медіа-організації стягують понад 10 тисяч доларів на місяць, щоб управляти всім цим для вас. Тут ми не додаємо нулів; щоб отримати все це для вас, це може коштувати більше десяти тисяч доларів щомісяця . Навіщо приймати цей удар до вашої нижньої межі, коли ви можете зробити багато чого з цього самостійно? І ми проведемо вас через це: просто читайте далі!

Чому ми вважаємо за краще навчитися робити це самостійно? Ви коли-небудь бачили, як хтось більше збуджується, ніж ви про свій бізнес? Ми сумніваємося! Зрештою, хто знає ваші продукти та послуги краще, ніж ви? Ви можете витратити менше грошей і витрачати менше часу, роблячи стільки свого веб-маркетингу, скільки бажаєте, просто дотримуючись наших посібників.

Якщо ви вважаєте за краще вирішити деякі з них, але заощадите час і заплатите за відпочинок, налагодити зв'язок і ми повідомимо вам, як найкраще допомогти вам у цьому.

Нижче наведено короткий огляд кожного з перелічених вище методів маркетингу. Якщо будь-який з них - це той, який ви хотіли б продовжити, ви можете натиснути на кнопку, щоб отримати більше інформації про те, як це зробити.

Питання в тому, знаходять вони вас?
Якщо це так, чи успішно ваш сайт перетворює їх на клієнтів, які платять?
Що означатиме подвоєння вашого трафіку або коефіцієнта конверсії для вашого бізнесу?
Навіщо приймати цей удар до вашої нижньої межі, коли ви можете зробити багато чого з цього самостійно?
Чому ми вважаємо за краще навчитися робити це самостійно?
Ви коли-небудь бачили, як хтось більше збуджується, ніж ви про свій бізнес?
Зрештою, хто знає ваші продукти та послуги краще, ніж ви?