Структуровані дані: архітектура магії SEO

  1. Схеми реалізуються в різних технологіях. У грі є три головні.
  2. Робота зі структурованою розміткою та JSON-LD в Drupal або WordPress
  3. Більш глибокий погляд

Я люблю говорити, що я люблю «вкладати речі в речі»

Я люблю говорити, що я люблю «вкладати речі в речі». Я серійний організатор, який не може йти нікуди біля Контейнерного магазину. За професією я архітектор, що означає організацію і структурування інформації в логічні конструкції.

У цьому плані мій мозок дуже схожий на пошуковий механізм; пошук розуміння через ідентифікацію зразків. Є моделі, які ви, мабуть, знайомі, якщо ви думаєте про SEO. Наприклад, порядок тегів заголовків. Але структуровані дані, які ви не можете бути настільки знайомими.

"Структуровані дані" найкраще визначати як схеми, які використовуються для опису вмісту веб-сторінки. Ви можете придумати схему як високо структуровану форму, яку ви заповнюєте. У формі у вас є ряд позначених полів, і ви заповнюєте фрагмент інформації поряд з кожним. Ваше ім'я, прізвище, адресу. Структуровані дані роблять це за допомогою блоків інформації на ваших веб-сторінках.

Ця концепція була розроблена основними пошуковими системами - Google, Microsoft, Yahoo і Яндекс. Схема доступна на Schema.org , де-факто стандарт для використання структурованих даних. Використовуючи ці моделі, пошукові системи легше розбираються, ранжують і розуміють ваш вміст. Оскільки вони мають набагато більше інформації про те, що містить ваша сторінка, вони можуть краще показувати її в багатих місцях розташування прямо в контексті своїх сторінок результатів.

Схеми реалізуються в різних технологіях. У грі є три головні.

Microdata - це формат, який спочатку використовувався на Schema.org. Microdata відчуває себе як звичайні атрибути у вашому HTML. Ви застосовуєте його в контексті розмітки вже на вашій сторінці. Якщо ви не можете читати HTML, вам буде важко зрозуміти та налагодити мікродописи.

RDFa - RDFa відчуває себе дуже схожим на Microdata, але він є ароматом XML. Знову ж таки, вона вставлена ​​в розмітку, яка вже існує навколо вашого вмісту. Так само важко зрозуміти це, якщо розмітка не ваша справа.

JSON-LD - Це новий хлопець на блоці, і він має багато для цього. Як формат на основі JSON, це об'єкт, який живе поза контекстом вмісту, який він визначає. Його можна легко ввести у ваш документ. Хоча це створює невелику надмірність і відмежовано від вашого вмісту, набагато простіше вставити в існуючий проект, і людині простіше читати.

Не всі схеми створюються рівними, коли мова йде про SEO. Пошукові системи більше турбуються про деякі з них, ніж про інших. І не кожна пошукова система прийняла на даний момент JSON-LD - наприклад, Bing технічно не розпізнає JSON-LD (хоча вони, здається, розбирають його в деяких обмежених контекстах, наприклад, у рецептах). І хоча Schema.org має докладні нотатки про те, яка інформація «потрібна», пошукові системи можуть шукати різні речі. Google надає чудове знайомство зі структурованими даними в поєднанні з інструментом тестування структурованих даних, який надзвичайно корисний, якщо ви хочете розпочати роботу над тим, як краще використовувати схему використання на вашому сайті.

Все, що сказано, якщо ви тільки починаєте роботу з структурованими даними, я рекомендую спочатку використовувати JSON-LD. Це виникає стандарт і в кінцевому підсумку найпростіший варіант для підтримки.

Хочете поговорити з одним з наших експертів? Зв'яжіться з нами .

Робота зі структурованою розміткою та JSON-LD в Drupal або WordPress

Для Drupal ознайомтеся з модулем метатега Schema.org. Це все ще досить нове, але учасники зробили тут велику роботу. Я дуже радий бачити, де він іде. Drupal Core поставляється з підтримкою RDFa, що є фантастичним! Але це не відображається на очікуваннях Google, і розширення його закінчується тим, що ви отримуєте в митний код досить швидко.

Для WordPress перевірте плагіни Schema або Markup. Вони підтримують трохи іншу схему поза воротами, тому один або інший може бути оптимальним залежно від ваших потреб.

Більш глибокий погляд

Я дав огляд структуризованих даних на BADCamp 2017 , вводячи ці поняття та говорячи про те, що доступно для використання, коли ви створюєте сайти в Drupal. Не соромтеся дивитися. Я хотів би почути ваші думки та відгуки, а також дізнатися, як структуровані дані працюють для вас і вашої організації.

Хочете поговорити з одним з наших експертів?