Створення групи, або співтовариства в Facebook

Багатьом користувачам Фейсбук напевно приходила в голову думка про те, що варто створити групу з якихось загальним інтересам, для об'єднання таких же людей, як і вони. І все це заради того, щоб полегшити собі і користувачам соціальної мережі, обмін цікавою тільки їм інформації.

В Фейсбук кожен користувач має можливість створити групу тієї спрямованості, яка йому потрібна. І в цьому немає нічого складно.

Щоб ви могли керувати своєю групою, або спільнотою, вам потрібно всього лише на головній сторінці, ліворуч, клацнути на посилання «Групи».

На сторінці, ви побачите список всіх груп і співтовариств, керівником яких ви є, на які підписані, і ті, в які ви запрошені. Щоб створити свою групу натисніть тут на кнопку «Створити групу».

Перед вами з'являється вікно, де система вам запропонує вибрати тематичний значок для неї, ввести назву групи, вписати імена і прізвища людей, кого ви хочете запросити в групу.

Там же ви знайдете настройки по установці конфіденційності. Після того, як ви все заповніть і виберете, потрібно натиснути на «Створити».

Після того, як ви виконали всі дії по створенню групи, ви потрапляєте на спеціальну сторінку для редагування. Тут система надасть можливість змінити настройки групи.

Якщо натиснути по спеціальному посиланню, то ви побачите вікно, в якому можна зробити налаштування сповіщення, а так само використовувати можливість стежити за листуванням в чаті створеної групи.

Отже, ви закінчили всі вищеописані маніпуляції, і тепер можете спокійно починати додавати нові записи, просто натиснувши на кнопку «Запис». Ви побачите поле, в яке можна додавати потрібний вам матеріал. Після додавання, він з'явитися на цій же сторінці.

Все що ви напишіть і опублікуєте на стіні групи, передплатники зможуть оцінювати, коментувати. А можуть і взагалі відмовитися від пропонованої підписки.

У записах вам ніхто не заважає розміщувати посилання на сторонні ресурси в Інтернеті, або посилання на внутрішні сторінки Фейсбук. Для цього просто введіть в поле потрібний вам адресу, і він з'явитися на сторінці.

До такого роду посиланнями краще залишати якісь коментарі, щоб передплатники розуміли, про що йде мова, і що це за посилання.

Існує в групах і така можливість, як додавання фотографій. Найкраще додавати фотографії тематичні.

Фотографії можуть бути завантажені як з вашого комп'ютера, так і зроблені за допомогою веб-камери. Під фотографії найкраще створювати окремі фотоальбоми.

Те ж саме можна робити і з відео. Його так само можна завантажувати з комп'ютера, або зняти за допомогою веб-камери.

Щоб передплатникам було цікаво в вашій групі, потрібно іноді проводити опитування, з декількома варіантами відповідей. Так ви зможете активізувати ваших передплатників, підштовхнувши їх на висловлення своєї думки.

Робиться це досить просто. Потрібно натиснути на кнопку «Питання», після чого ввести питання, який ви бажаєте задати, нижче введіть варіанти відповідей і натисніть кнопочку «Задати питання».

Всі ваші передплатники групи відображаються праворуч. Якщо у вас є бажання переглянути всіх людей, хто підписаний на вашу групу, то просто натисніть на лінк «Все». Якщо ви хочете когось додати з друзів, то натисніть на «Додати друзів».

Група надає досить багато додаткових можливостей. Можна створити чат для друзів і там спілкуватися, є можливість створювати нові документи, заходи. Можна переглядати всі фотографії, які є в групі. У вас, як у власника групи, буде доступ до всіх налаштувань групи.

Завдяки налаштуванням, ви зможете додати тематичну картинку групи, змінити її назву, поміняти настройки конфіденційності групи. Чи зможете затвердити можливість вступу в вашу групу тільки адміністратором. У Ваших силах буде змінити опис групи, або додати електронну адресу.

Завдяки таким широким можливостям, ви, як власник групи, зможете знайти нових друзів і хороших знайомих за спільними інтересами.

Читайте в наступній статті Створюємо захід у Фейсбук

Статті по темі: