Створення і просування сайту, робота в інтернеті і комп'ютерна допомога

 1. Створення сайтів, підтримка сайту, просування сайту. З масовим розвитком Інтернету, як в Запоріжжі...
 2. підтримка сайту
 3. Просування сайту
 4. Робота в інтернеті. Заробіток в інтернеті.
 5. Комп'ютерна допомога в Запоріжжі

Створення сайтів, підтримка сайту, просування сайту.

З масовим розвитком Інтернету, як в Запоріжжі так і інших містах, Інтернет став основним джерелом інформації для багатьох людей і одним з основних способів донести інформацію є створення сайтів.

Створення сайту


Однією з послуг, що надаються мною є створення сайтів. Створення власного сайту має ряд переваг.

 • Підтримка старих і залучення нових клієнтів
 • Сайт економить ваші кошти, так як утримання сайту набагато менше ніж реклама в засобах масових інформаціях.
 • Зручність у підтримці та оновленні інформації.
 • Цілодобове надання послуг або товарів клієнтам або вашим партнерам.

І це далеко не порожній перелік переваг у створенні сайту. Більш детальну інформацію читайте в розділі створення сайтів...

підтримка сайту


Якщо після створення сайту у вас немає часу або бажання на розвиток і підтримку, а інформацію на сайті бажано постійно оновлювати, я надаю таку послугу як підтримка сайту. Що включає в себе підтримка?

 • Розміщення нових сторінок.
 • Додавання новин, статтею і фотографій.
 • Редагування вже існуючих сторінок.
 • Установка нових сервісів на сайт
 • Консультації з усіх питань, пов'язаних з роботою сайту.

Якщо вам потрібна підтримка і обслуговування сайту, читайте більше докладну статтю про підтримки сайту ...

Просування сайту


Якщо ваш сайт ніхто не відвідує або ваш сайт не просто візитна картка, а й ресурс для залучення нових клієнтів або партнерів, я допоможу «розкрутити» ваш сайт за допомогою реєстрації його в російських і українських каталогах і в пошукових системах таких як Яндекс, Гугл, Рамблер, Апорт, Мета Якщо ваш сайт ніхто не відвідує або ваш сайт не просто візитна картка, а й ресурс для залучення нових клієнтів або партнерів, я допоможу «розкрутити» ваш сайт за допомогою реєстрації його в російських і українських каталогах і в пошукових системах таких як Яндекс, Гугл, Рамблер, Апорт, Мета. Так само можна замовити певний комплекс робіт для підвищення позицій вашого сайту у видачі пошукових системах по певних запитах або ключовими словами.

Робота в інтернеті. Заробіток в інтернеті.

Робота в Інтернеті - набирає більших обертів і стала дуже популярною. Заробіток в Інтернеті, на сьогоднішній день доступний кожній людині, яка має доступ до мережі і бажання працювати в цьому напрямку.

Якщо вас цікавить, як за допомогою Інтернету можна заробити, тоді вам є що почитати на цьому сайті.

У теперішній час кількість користувачів мережі постійно збільшується і домогтися успіху не так вже й складно. Трохи терпіння, наполегливості і бажання приведе вас до фінансової незалежності, працюючи всього 2-3 години в день.

Робота в Інтернеті, в подальшому, не прив'язує тебе до певного місця. Наприклад - до квартири в Запоріжжі. Ти можеш попрацювати, випиваючи чашку чаю, в кафе будь-якого міста чи навіть країни, де є технологія Wi-Fi.

Комп'ютерна допомога в Запоріжжі

Почалося все з допомогою близьким і знайомим, до яких їздив і усував проблеми з комп'ютером. Це і настройка комп'ютера, установка програм, установка операційної системи, навчання роботи за комп'ютером, консультації в покупці або у роботі комп'ютера. Так і не помітив як мене стали рекомендувати мої знайомі і це стало моїм улюбленим справою в г. Запорожье.

На цьому сайті ви знайдете багато корисної інформації. Про те як зробити свій комп'ютер більш функціональним і швидкодіючим, познайомитеся в відео уроках з великою кількістю завоював довіру і любов програм і навчитеся встановлювати і працювати з ними. Перейти в розділ Help 911 для вашого ПК

Що включає в себе підтримка?