Створення сайтів, розкрутка сайтів. Просування інтернет-магазинів і створення флеш банерів.

  1. Створення, просування, розкрутка сайтів та інтернет-магазинів
  2. Створення сайтів
  3. Просування сайтів
  4. Вартість просування сайту
  5. У вартість просування входять:
  6. важливі моменти
  7. Створення Flash-банерів

Всім нашим клієнтам ми безкоштовно даруємо QR-код, що містить посилання на сайт і будь-яку іншу інформацію

Всім нашим клієнтам ми безкоштовно даруємо QR-код, що містить посилання на сайт і будь-яку іншу інформацію. Це легкий спосіб зацікавити і залучити додаткову аудиторію. Основна перевага QR-коду - легке розпізнавання скануючим обладнанням (в тому числі і фотокамерою мобільного телефону), що дає можливість використання в торгівлі, виробництві, логістиці.

Створення, просування, розкрутка сайтів та інтернет-магазинів

Наше рекламне агентство займається створенням і просуванням сайтів. Наші сайти інтуїтивно зрозумілі, зручні, красиві і легко знаходяться пошуковими системами. Сайти, які ми просунули надовго займають лідируючі позиції на першій сторінці результатів пошуку.

Створення сайтів

Являє собою фірмовий сайт компаніїї, зазвичай містить інформацію про її діяльність і продуктах. Ми створюємо унікальний дизайн сайту, налаштовуємо електронну пошту виду [email protected], додаємо форму зворотного зв'язку і схему проїзду, а також встановлюємо просту і зручну систему управління сайтом.

Являє собою електронний магазин з можливістю покупки товару on-line. Зрозуміла навігація, унікальний дизайн, гнучка система управління сайтом, більше 20 способів оплати, понад 8 способів доставки, необмежене число товарів і категорій, рейтинг, і багато інших функцій дозволять Вам ефективно продавати свої товари через Інтернет.

Створені інтернет-сайти будуть виглядати професійно як з точки зору зовнішнього вигляду, так і з точки зору оптимізації та просування в пошукових системах. Ми гарантуємо, що сайти, створені у нас, будуть легко знаходиться пошуковими системами і будуть зручними і зрозумілими для відвідувачів.

Просування сайтів

Просування сайтів

Вартість просування сайту

Вартість просування сайту в нашому рекламному агентстві становить 8000 рублів на місяць. Для успішного виходу в ТОП-10 за всіма потрібними ключовими запитами, які Вас цікавлять, зазвичай досить 4 місяці просування, а перші результати просування сайту будуть «видно» вже через місяць-другий. На жаль, такі терміни обумовлені особливістю роботи пошукових алгоритмів Яндекс і Google.

У вартість просування входять:

  • підвищення «юзабіліті» (поліпшення зовнішнього вигляду і зручності для відвідувачів) сайту;
  • аналіз найкращих приносять відвідувачів пошукових запитів і вихід з ним в ТОП-10;
  • інші непомітні для простого користувача коригування.

важливі моменти

Для попадання в ТОП-10 дуже важливо, щоб сайт був зручним для відвідувача: продумана навігація по сторінках, легкий для читання текст і графіка, відсутність непотрібної інформації. У кожному разі ми детально опрацьовуємо зручність користування сайтом, і, якщо потрібно, коригуємо його зовнішній вигляд.

Створення Flash-банерів

Ми займаємося створенням яскравих привертають увагу анімованих флеш-банерів для розміщення на сайтах і для ротації в рекламних мережах. Флеш банер, створений нами, 100% приверне увагу відвідувача, який зайшов на сайт, і дозволить залучити нових потенційних клієнтів на Ваш сайт. Також ми розробляємо флеш-ролики для пожвавлення вашого сайту і залучення уваги до якоїсь конкретної теми. Вартість створення флеш-банера - 2000р.