Створення сайтів в Алмати. Замовити розробку недорого, дізнатися ціну

 1. Поділіться посиланням!
 2. Вартість створення сайту в Алмати (ціна), строки
 3. Як замовити створення сайту в Алмати?

Менеджер проекту,
відповідальний за процес від початку до кінця

Аналіз ситуації на ринку,
потреб цільової аудиторії

Опрацьована до дрібниць структура,
з продають і іміджевими елементами

команда маркетологів
для просування вашого сайту

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами в робочий час

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ САЙТУ В METANOIA GROUP

Експертиза 4 роки у вирішенні ваших бізнес-завдань

готовність сайту
протягом
14 днів

Адаптації Вашого сайту під мобільні гаджети

Гарантія 1 місяць: хостинг та технічна підтримка

Послуга з розробки сайту здійснюється поетапно

Менеджер проекту,  відповідальний за процес від початку до кінця  Аналіз ситуації на ринку,  потреб цільової аудиторії  Опрацьована до дрібниць структура,  з продають і іміджевими елементами  команда маркетологів  для просування вашого сайту  Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами в робочий час  ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ САЙТУ В METANOIA GROUP  Експертиза 4 роки у вирішенні ваших бізнес-завдань  готовність сайту  протягом  14 днів  Адаптації Вашого сайту під мобільні гаджети  Гарантія 1 місяць: хостинг та технічна підтримка  Послуга з розробки сайту здійснюється поетапно  Початок створення корпоративного сайту полягає в проведенні переговорів із замовником і ознайомлення з тонкощами бізнес ідеєю

Початок створення корпоративного сайту полягає в проведенні переговорів із замовником і ознайомлення з тонкощами бізнес ідеєю. Один з менеджерів компанії проводить ряд зустрічей з клієнтом, на яких визначає специфічні характеристики бізнесу, аналізує ринок і конкуренцію, виявляє цільову аудиторію. Створення сайту компанії - відповідальна справа, що вимагає ретельного підходу і аналізу деталей, тільки так можна домогтися від проекту хороших результатів.

Створення сайту компанії - відповідальна справа, що вимагає ретельного підходу і аналізу деталей, тільки так можна домогтися від проекту хороших результатів

Наступним етапом створення сайтів в Алмати є укладення договору на розробку технічного завдання з розробки веб сайту. Дизайнери, верстальники, програмісти, тестувальники, менеджери проекту, створюють інтернет магазин, слідують приписами в документі, який складається менеджером спільно з технічним директором. Після затвердження технічного завдання замовником, обидві сторони підписують договір, і наша компанія приступає до подальшої роботи з розробки сайту Алмати.

Після затвердження технічного завдання замовником, обидві сторони підписують договір, і наша компанія приступає до подальшої роботи з розробки сайту Алмати

Близько 30 днів йде на створення корпоративних сайтів. Спочатку ведеться розробка архітектури сторінок веб-проекту, попутно враховуються всі правила юзабіліті, потім креативна команда знаходить шляхи зробити акцент на особливостях компанії, тим самим надаючи сайту оригінальність і індивідуальність Наступним етапом виступає створення дизайн-макету сайту і наступний перенос в веб за допомогою програмування і верстки .

Спочатку ведеться розробка архітектури сторінок веб-проекту, попутно враховуються всі правила юзабіліті, потім креативна команда знаходить шляхи зробити акцент на особливостях компанії, тим самим надаючи сайту оригінальність і індивідуальність Наступним етапом виступає створення дизайн-макету сайту і наступний перенос в веб за допомогою програмування і верстки

Далі сайт піддається перевірці на якість, розміщення на домені клієнта, налаштування хостингу. Тепер можна переходити до навчання клієнта користуванню ресурсом. Завдяки тому, що ми використовуємо в розробці системи управління сайтом MODX (админка сайту) робота з ресурсом значно спрощується.
На перший погляд, розробка інтернет - сайту прийшла до логічного завершення. Однак таке припущення насправді оманливе, на даному етапі все тільки починається, тепер головним завданням виступає просування сайту в інтернеті.

СКЛАДОВІ УСПІШНОГО САЙТУ:

Вимоги до зовнішнього вигляду сайтів полягають не тільки в тому, щоб він був приємним для ока й демонстрував характер діяльності компанії: зручність для відвідувачів важливо в не меншому ступені. Створюючи сайт, власник намагається створити його унікальним і неповторним і покладає на нього певні бізнес-цілі, досягнення яких багато в чому залежить від функціонального і красивого інтерфейсу.

Стабільність роботи веб-ресурсу - ще одна деталь, необхідна для успішного залучення клієнтів. Якщо Ваш сайт дуже часто видає повідомлення про помилки та інших збоях системи, Ви так і не зможете сформувати свою призначену для користувача базу, тому що відвідувачі просто будуть переходити на безперебійно працюють сайти конкурентів. Ми в Metanoia Group можемо надати вашому веб-проекту повний пакет послуг по обслуговуванню сайту, включаючи хостинг високої якості, надійну CMS, а також технічну підтримку при необхідності.

Кожен новий відвідувач - потенційний покупець, і, щоб підштовхнути його до дій нам необхідно розташувати його до себе! Подбайте про те, щоб йому було зручно і комфортно, щоб він побачив потрібну інформацію, міг знайти контакти і отримати відповіді на наявні питання.

Щоб сайт не виглядав покинутим і самотнім на просторах інтернету, його необхідно регулярно оновлювати. Додайте інформацію по новому товару, опублікуйте оголошення про акції Вашої компанії на наступний місяць, поновіть каталоги, розмістіть новини, ведіть блог і т.д. Таким чином, Ви залучите нових клієнтів і збережіть старих. Пам'ятайте, що сайт - ресурс, за яким інтернет-користувачі дають оцінку діяльності Вашої компанії, тому ретельно контролюйте своєчасність оновлень.

Проект запустили, що ж далі? Тепер пора розробити подальшу маркетингову стратегію по заманювання цільової аудиторії на сайт. Необхідно охопити якомога більше можливих активностей в інтернеті, до яких відносяться і просування в пошукових системах (SEO), і контекстна реклама, і e-mail маркетинг, і управління репутацією в мережі, і SMM (маркетинг в соціальних мережах).

Поділіться посиланням!

Створення сайту і наявність інтернет - представництва в нинішній час - необхідність, що диктується сучасністю. Кожна поважаюча себе компанія або фірма зобов'язана підтримувати зв'язок зі своєю клієнтурою через Інтернет. Наявність свого сайту не тільки створює позитивний імідж, але також дуже зручно: можна розробити максимально зручний і функціональний ресурс, відповідний як власнику, так і користувачам. Сайт з широким спектром можливих дій, що містить всю необхідну інформацію буде гарною підмогою в веденні бізнесу і комунікації з клієнтською базою, тому, при замовленні послуги розробки сайту потрібно поставитися серйозно до вибору веб студії. Він поінформує відвідувачів про Вашу діяльність, асортименті товарів / послуг, дасть можливість робити покупки в онлайн-режіме.Правільная розробка сайту включає в себе визначення цілей, аналіз ринку і конкурентів, визначення цільової аудиторії і т.д. Якщо слідувати всім вищевказаним пунктам, в результаті ми отримаємо сайт, який буде виступати одним зі складових ведення бізнесу. Кожен замовник має уявлення про те, якою цінністю відрізняється сайт. Кінцевою ж метою створення сайту під ключ має бути перетворення його в якісне пристосування, яке дозволить розширити аудиторію потенційних покупців і максимізувати прібиль.Здесь також необхідно звернути увагу на розробку дизайну сайту. Перше враження залежить від якості пропонованої картинки: чим вона привабливіше, тим більша ймовірність, що користувач заглибитися у вивчення сайту.

Вартість створення сайту в Алмати (ціна), строки

Ціна створення сайту в Алмати знаходиться в прямій залежності від Ваших власних побажань функцій і дизайну сайту. Розробка індивідуального оформлення може значно підвищити остаточну вартість сайту, тому у Вас є можливість замовити створення сайту на основі шаблонного дизайну.
Складність також взаємопов'язана з термінами створення сайту. Кожен сайт розробляється відповідно до побажань замовника, тому практично кожен сайт унікальний і часу на його створення йде теж досить. Наприклад, стандартний корпоративний сайт з опрацюванням індивідуального дизайну розробляється понад місяць, для запуску сайту на основі готового дизайну при стандартному розкладі йде близько 1 тижня.

Як замовити створення сайту в Алмати?

Якщо Ви прийняли рішення замовити сайт, ми б хотіли отримати від Вас максимально докладний опис того, чого Ви чекаєте від сайту. Якщо ж ви смутно уявляєте конкретне завдання, ми пропонуємо заповнити форму на замовлення створення сайту, що дозволить нам попередньо оцінити вартість та інші умови.
Постарайтеся пояснити, з якою метою замовляється сайт і яку користь він принесе Вашим клієнтам, вкажіть суму, на яку Ви орієнтуєтеся. Також Вам потрібно вирішити, чи є необхідність в розробці персонального дизайну або ж можна обійтися готовим.

ІНШІ НАШІ ПОСЛУГИ

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

РОЗКРУЧУВАННЯ ІНСТАГРАМ

Хочете ознайомитися з процесом розробки Вашого сайту ?!

Проект запустили, що ж далі?
Як замовити створення сайту в Алмати?