Створення сайтів Зеленоград. Розробка сайтів. Веб-студія "Сео-майстер".

 1. Ми впевнені в собі і наших роботах. Наші переваги
 2. Створення сайтів
 3. пошукове просування
 4. контекстна реклама
 5. копірайтинг
 6. Інтернет прогулянки
 7. Створення сайтів. Цілі і завдання

Ми впевнені в собі і наших роботах.

Наші переваги

 • Ми даємо гарантію 3 роки на кожен розроблений сайт.
 • Фіксована ціна за весь проект без додаткових зартат.

Ми робимо

 • Легкі сайти-візитки.
 • Сайти для компаній з унікальним дизайном.
 • Інтернет магазини.
 • Промо-сайти.

Приклади наших робіт Ви можете подивитися в портфоліо .

Створення сайтів

Створення сайтів

У Вас є бізнес, і Ви хочете перенести його в інтернет? Дуже просто. Наша студія виконає повний комплекс робіт, пов'язаних зі створенням сайту і його рекламою в інтернеті!

Хочу дізнатися більше! Хочу дізнатися більше

пошукове просування

Це основна спеціалізація нашої студії. Наші професіонал допоможуть Вам досягти реальних топових позицій у видачі пошукової системи.

Хочу дізнатися більше! Хочу дізнатися більше

контекстна реклама

Чи не хочете втрачати час на очікування? Контекстна реклама "Яндекс директ". Замовте контекстну рекламу разом з пошуковим просуванням, і Ваш сайт знайде відвідуваність вже завтра!

Хочу дізнатися більше! Хочу дізнатися більше

копірайтинг

У Вас маса товарів і послуг, але немає часу і бажання все їх описувати? Тоді наші копірайтери виконають за Вас цю рутинну і досить складну роботу, адже щоб грамотно піднести товар, є потреба у професійному навик.

Хочу дізнатися більше!

Створення сайтів Зеленоград, створення сайту в Москві. Просування сайтів. Seo просування сайтів.

Сухі цифри статистики свідчать про те, що кожна третя людина планети користується можливостями інтернету, використовуючи комп'ютер, ноутбук. Якщо додати до цього користувачів, залучених в мережу через телефони, комунікатори, вийде інший, набагато більший показник. У Росії, другий в Європі країні за кількістю інтернет - шанувальників після Німеччини, де їх 80% від усього населення, сьогодні відзначається занурення в павутину кожного четвертого жителя, і цей показник неухильно зростає, починаючи з 2006 року в середньому на 7-8% в рік.

Інтернет прогулянки

60% від загального населення нашої країни живуть в інтернеті. В інтернет - прогулянках беруть участь приблизно 85 мільйонів чоловік. Щодня вони ковтають величезну кількість новинної інформації, дивляться фільми, грають, розмовляють по безкоштовному Skype, спілкуються, зав'язують знайомства з мільйонами таких же користувачів. Багато тут працюють, реально заробляючи досить пристойні гроші. Оплачують практичні всі послуги, ЖКГ, мобільний зв'язок та інше. Зростає обсяг віртуальної торгівлі. Потенційна купівельна аудиторія 85 млн. Чоловік, це ж чудова можливість реалізувати свої товари і послуги, скориставшись там же, в інтернеті, послугою створення сайтів !

Створення сайтів. Цілі і завдання

Довіра до віртуальних послуг і торгівлі в суспільстві неухильно зростає. Практично кожна торгова організація має власний сайт, за допомогою якого вирішує наступні завдання:

 • Залучення потенційних клієнтів,
 • Формування загону постійних покупців,
 • Створення лояльного ставлення покупців до пропонованих товарів і послуг,
 • Мотивація до покупок,
 • Просування сайтів в соціальних мережах,
 • Просування бізнесу через рекламу,
 • Збільшення каналів продажів,
 • Налаштування зворотного зв'язку для вивчення купівельного попиту і оптимізації бізнесу.

Віртуальна торгівля ефективна. Онлайн торгівля має незаперечні переваги перед торгівлею офлайн. Звикнувши до комфорту покупок не виходячи з дому чи офісу, людина не бажає повертатися до утомливих походів в магазини реальні, до нескінченного пошуку потрібної речі. Покупець знає, що достатньо написати в вікні пошукача її назву, як миттєво з'являться варіанти, з'явиться можливість вибору кольору, ціни, умов доставки. Інтернет успішно вирішує складні бізнес - завдання. Створіть свій сайт, розкажіть світу про ваші пропозиції, успіх гарантований.