Створення сайту своїми руками. планування

Давайте, все таки, приступимо до найцікавішого Давайте, все таки, приступимо до найцікавішого. Одним з найважливіших моментів, швидше за найважливішим, я завжди вважав планування роботи на першому етапі створення сайту, як нового, так і вже діючого, якщо ця робота не була проведена. СЕО-оптимізація досить кропітка праця і саме тому створення сайту своїми руками, тобто нового ресурсу, зажадає набагато менше витрат часу, на відміну від уже готового сайту, що вимагає оптимізації. Уявіть собі сайт, відданий вам в роботу, з кількома тисячами сторінок і невідомо про що? Моя думка, що сайт "про все" - це сайт "ні про що". Його потрібно структурувати і оптимізувати по розділах, категоріях, перелінковивают, шукати биті посилання, аналізувати зовнішню оптимізацію і зробити ще купу операцій. Величезна трата часу! Мій досвід підказує, що планування найважливіша частина роботи і створення сайту своїми руками повинно починатися саме з планування.
планування

План створення сайту своїми руками я ділю всього на кілька етапів:

Цілі - ну з цим ми вже визначилися. Ми створюємо сайт, вибираємо тематику, оптимізуємо, розганяємо до 1000 відвідувачів і монетизируем.

Попередній етап

  • Важливо! Всі попередні роботи бажано проводити до установки сайту на хостинг!
  • Установка СМS і наповнення контентом
  • монетизація
  • Утримання позицій в пошукових системах і подальше просування

Як було сказано вище, що зайняти позиції в ТОПі видачі, без зайвих витрат і великої кількості часу, найпростіше по низькочастотних запитах, під які, власне і буде наповнюватися сайт контентом.

За статистикою на сайти, що знаходяться на першій сторінці видачі пошукових систем, заходить 80% відвідувачів, причому ТОП3 забирає 80% відвідувачів, 4-6 місце 40% відвідувачів, 7-10 місце 10-20%. Цифри умовні, так як за різними запитами різна статистика, але в середньому вірна.

Це приблизна кількість відвідувачів тільки з одного запиту, але якщо запитів в топі буде 100, 1000 і т.д.?

Відповідно, дохід, при рівних показниках буде розподілений так само. З сайту розважальної тематики (гри, кіно ...) з кожної тисячі відвідувачів можна заробити $ 100- $ 140 на місяць, з комерційної же (будівництво, бізнес, фінанси ...) в 4-8 разів більше.

Приступимо до написання семантичного ядра і автоматизуємо його, так як я вже писав вище, процес досить трудомісткий, але саме планування створення сайту своїми руками зробить його набагато простіше.

Уявіть собі сайт, відданий вам в роботу, з кількома тисячами сторінок і невідомо про що?