Створення URL-адрес для пошуку в Joomla

  1. Створення відповідних URL-адрес для пошукової системи
  2. Генерація URL-адрес для пошуку в пошукових системах
  3. SEF і порівняння URL-адрес, що не є пошуковими системами
  4. Інші налаштування

Серед декількох доступних налаштувань дуже важливим є створення пошукових URL-адрес. Тут я опишу, як можна створити URL-адреси, які є відвідувачами, а також зручними для пошукової системи та переваги їх створення.

Створення відповідних URL-адрес для пошукової системи

Система управління контентом Joomla може бути налаштована для надання URL-адрес, які є не тільки пошуковою системою Friendly, але і зручною для відвідувачів . За замовчуванням URL-адреси, надані системою керування вмістом Joomla, є подібними до таких у випадку елементів вмісту: http: // <NameOfDomain> / index.php? Option = com_content & id = 14 & task = view & itemid = 28 . Ці URL-адреси дуже довгі, і цілком очевидно, що вони створені динамічно.
Такі URL-адреси не є дружніми для пошукових систем. Так само вони не є привабливими для відвідувачів, оскільки відвідувачу сайту буде дуже важко згадати таку URL-адресу. З іншого боку, створення дуже великого статичного сайту вручну (шляхом створення HTML-сторінок) потребує великої роботи для підтримки веб-сайту.
Було б дуже приємно, якщо б ми знайшли вирішення цієї проблеми. Добре використовуючи розширення (Component) до Joomla вирішує всі наші проблеми. Наш веб-сайт може підтримуватися легко за допомогою Joomla і зовні він буде з'являтися відвідувачам сайту, а також пошуковим системам як статичний сайт (HTML-сайт) з дуже дружніми URL-адресами. Додатковою перевагою буде те, що ці URL-адреси SEF також допоможуть збільшити розміщення сайту в результатах пошуку. На скріншоті нижче ми можемо порівняти обидві URL-адреси - URL-адресу SEF і фактичну URL-адресу.
Система управління контентом Joomla може бути налаштована для надання URL-адрес, які є не тільки пошуковою системою Friendly, але і зручною для відвідувачів

Генерація URL-адрес для пошуку в пошукових системах

Повна URL-адреса генерується компонентом SEF в Joomla, якщо за замовчуванням вибирається назва категорії та назва сторінки. Оскільки заголовок зазвичай має довжину приблизно від 10 до 12 слів, а максимальна рекомендована довжина назви файлу має бути не більше 3 слів, ми повинні вказати псевдонім заголовка і налаштувати компонент SEF для використання назви аліасу замість Назва під час генерування назви файлу HTML для URL-адреси. Припустимо, що ми створюємо динамічний сайт в Joomla для ABC Travels, Goa. Розділ - туристична інформація Гоа, а категорія - Туристичний гід Гоа. У цьому розділі ми створили сторінку з назвою Goa Dolphin Trips | Екскурсія для огляду дельфінів у річці з псевдонімом назви Гоа Дельфін. Це показано на скріншоті нижче.
Повна URL-адреса генерується компонентом SEF в Joomla, якщо за замовчуванням вибирається назва категорії та назва сторінки

На фактичному сайті URL буде мати форму http: // <NameOfDomain> /goa-tourist-guide/goa-dolphin-trips.html , яка, безумовно, є дуже дружньою URL-адресою і набагато простіше запам'ятовувати, ніж http : // <NameOfDomain> /index.php?option=com_content & id = 21 & task = view & Itemid = 35.

SEF і порівняння URL-адрес, що не є пошуковими системами

Нарешті, ми порівнюватимемо SEF і URL-адреси, що не є пошуковими. Скріншот обох типів URL-адрес показано нижче. Нарешті, ми порівнюватимемо SEF і URL-адреси, що не є пошуковими

Інші налаштування

Додаткові налаштування див Налаштування назви сторінки та пошуку .

Joomla - підтримка та налаштування

Пошукова оптимізація

Встановлення, конфігурація та підтримка

Індивідуальні програми

Підручники

Php?
Php?