Створіть хмару тегів ключових слів на будь-якій сторінці за допомогою Urim Firefox addon - набір інструментів технічних авторів

Урім це чудовий додаток для Firefox, який створює хмару тегів слів і фраз відкритої веб-сторінки. Він генерує результати на льоту і в реальному часі. Деякі потенційні випадки використання, якими я вважаю, що цей аддон дуже корисний, є:
Урім   це чудовий додаток для Firefox, який створює хмару тегів слів і фраз відкритої веб-сторінки

  • Проаналізуйте основні ключові слова, які використовуються у відкритій онлайн-статті
  • Перевірте, де ці ключові слова використовуються на сторінці з точки зору SEO
  • Швидкість читання і прокручування через пропозиції, що містять основне ключове слово
  • Швидко зрозумійте контекст і категорію вмісту на сторінці

Інтерфейс дуже зручний.

Відкривши бічну панель URIM, ви можете перемикатися між різними вкладками та швидко перевіряти щільність ключових слів на будь-якій вкладці в реальному часі. Згенероване слово хмара показує одне слово, а також, два або три слова довгі фрази. Загалом для кожної сторінки вказано 50 слів. Натисніть на слово в хмарі тегів, щоб перейти до першого входження слова. Щоб прокрутити всі події, натискайте клавішу F3.

Якщо на сторінці вибрано певний вміст, Urim генерує хмару тегів для вибраного тексту. Urim потрібно (закрити і) відкрити після вибору вмісту.

Порада: Щоб відкрити Urim, використовуйте комбінацію клавіш Alt + Shift + U або клацніть її значок на панелі навігації Firefox. Перевірте на скріншоті нижче.

Урім значок на панелі інструментів