Швидке просування сайту

Є безліч спосіб вирішення труднощів, які виникають у власників сайтів для того, щоб отримати якомога більше прибутку. Звичайно, ніхто не застрахований від провалу операції з просування веб-ресурсу, але можна використовувати досить дорогі, але більш ніж ефективні заходи для просування.

Звичайно, ніхто не застрахований від провалу операції з просування веб-ресурсу, але можна використовувати досить дорогі, але більш ніж ефективні заходи для просування

Наприклад, довгий час пошукові системи просто враховували кількість посилань між сайтами, потім вони стали активним чином оцінювати вже сайти за кількістю вихідних і приходять посилань, що змінило сильно систему ранжирування сторінок.

Зараз пошуковики впровадили додаткові алгоритми оцінки сайтів, щоб виявляти найбільш підходящі. Хоча, як зазначають багато аналітичні статті по seo, пошукові системи близькі до того, щоб вже вручну оцінювати сторінки сайтів за запитами.

У Яндекса вже є ресурс Яндекс Толока, який націлений на те, щоб люди могли оцінювати і зміст сайтів, і дизайн, і багато інших продуктів, які надає компанія російської.

У Google напевно точно такий же інструмент є, але ніхто не може сказати впевнено, як він називається, але в американській корпорації не офішіруется оцінка сайтів людьми, там є редактори, але вони аналізують сайти в невеликій кількості.

Але це шлях до того, щоб дійсно перейти до епохи якісного інтернету і точнішим при пошуку видач. Зараз, коли пошуковики все таки на 99 відсотків використовують алгоритми для оцінки і ранжирування веб-сторінок, більш просто можна розкрутити сайти, особливо якщо врахувати наростаюче більший вплив соціальних мереж на те, щоб вірним чином просунути сайти.

Не варто забувати, що є можливість штучно підняти трафік на сайт, причому не просто наростити відвідуваність, а зробити цю відвідуваність більш активною. Зараз поки використовують людські ресурси на спеціальних біржах, де платять людям за перегляди сторінок в інтернеті особливим чином.

Недостатньо для того, щоб пошуковик високо оцінив сайт. Просто здійснити переходи масово на сторінки, потрібно ще щоб ті люди, які переходять по потрібним посиланнях з соціальних мереж і сайтів на сторінки розкручуються сайтів, ще й проводили там певний час, імітуючи інтерес, проходячи по внутрішнім посиланням розкручуваного сайту.

Це і потрібно для більш високої оцінки розкручуваного сайту, адже пошукачі враховують поведінку людей на сайтах, скільки вони там бувають, скільки сторінок в середньому переглядають, адже це говорить про інтерес масового користувача контентом до сайтів.