Світ дійсно потребує іншого SEO браузера.

  1. Хіба світ дійсно потрібний інший браузер SEO?

Сьогодні я хотів би представити вам browseo.net - інструмент, який можна використовувати для перегляду веб-сторінок з точки зору пошукової системи.

net

Він видаляє всі стилі та сценарії, тому ви можете аналізувати текст і зображення сторінки без відволікань. Одночасно з вмістом відображаються значущі факти, і на сторінці можна виділити різні типи посилань.

Коли ми розробили browseo.net, він спочатку мав бути інструментом, який ми використовуємо внутрішньо. Але, як легенда виходить, з співчуття з борються вебмайстрів, ми вирішили відкрити його до одного і всіх, безкоштовно.

Browseo.net був публічно випущений в 2012 році, і після розробки додаток для пристроїв Android в тому ж році, a новий додаток для iPhone щойно випущено.

Чесно кажучи, я спершу вагалася. Там були SEO інструменти, які були створені більш досвідченими професіоналами (я почав SEO тільки в 2004 році) і що люди вже використовують протягом багатьох років.

Хіба світ дійсно потрібний інший браузер SEO?

На щастя, мої колеги переконали мене зіпсувати свої страхи і просто зробити це. В результаті, browseo.net тепер використовується тисячами веб-майстрів по всьому світу. Ось чому я думаю, що світ потребує browseo.net:

  • Функція "Вибрати як Google" у Інструментах Google для веб-майстрів - це велика можливість показати вам, яку частину сторінки Google дійсно може чи не може сканувати, але вона дає вам цілу групу сирого HTML. Це робить його корисним для тих, кому потрібно дуже глибоко зануритися в певні питання на сайтах, які вони контролюють , але для людей, які просто намагаються з'ясувати, чи доступний їхній вміст, я вважаю, що це, можливо, занадто привабливо.
  • Звичайно, кешована версія сторінки Google можна знайти, переглянувши результати пошуку, але це не може бути використано, якщо Google не індексує сторінку . За допомогою browseo.net можна аналізувати сторінки, які зараз не індексуються Google. Коли ви дивитеся на велику кількість сторінок, вам не потрібно перевіряти, чи вони проіндексовані першими.
  • Реєстрація не потрібна, вона відкрита, і ви можете проаналізувати найбільш відкриті сторінки
  • Немає автоматизованих пропозицій. Я також намагався звести до мінімуму коментарі щодо конкретних результатів. Ми додали кілька корисних вказівників у вибраних місцях для тих, хто новачок у SEO, хоча.

Я думаю, що ми вибрали деяку корисну інформацію, яка буде показана поряд із чистим вмістом сторінки. Dan Thies попросив попередній перегляд SERP та завантажені електронні таблиці, які ми вбудували. Декілька членів Dojo допомогли перевірити наш експериментальний детектор маскування що, очевидно, добре працює у багатьох випадках, але все ще потребує роботи.

Чудові люди Dojo досі надали безцінний відгук, і я сподіваюся, що ми зможемо продовжувати розмову. Тепер з безкоштовними мобільними додатками, випущеними на двох основних платформах, кожен може використовувати browseo.net на дорозі і в очікуванні в черзі.

Хіба світ дійсно потрібний інший браузер SEO?
Хіба світ дійсно потрібний інший браузер SEO?