Свіжий список білих каталогів статей, в які можна безкоштовно додати свою статтю і її проиндексирует Яндекс

Головна > Просування сайтів > Свіжий список білих каталогів статей, в які можна безкоштовно додати свою статтю і її проиндексирует Яндекс

01.08.09

Півроку тому, ще в лютому, я вирішив спробувати додати свої статті з посиланнями на свій блог в білі каталоги статей. Тобто в каталоги, які розміщують у себе статті безкоштовно і не вимагають зворотне посилання з мого сайту. Заодно провів свій особистий експеримент, наскільки це ефективно і скільки доданих мною розмножених статей проиндексирует Яндекс.

Каталоги для розміщення своїх статей я шукав пошуком по ключевику білий каталог статей додати безкоштовно, а також в списках статейних каталогів, які кочують з блогу в блог. Як правило, більшість з цих посилань давно неактуальні, а свіжі списки каталогів статей ніхто складати не хоче ... Копатися в мертвих посиланнях каталогів нудне і невдячна справа, але тяга до кулі незнищенна.


Через півроку з 60 доданих мною статей Яндекс враховує аж 9 (дев'ять). Через 2 роки залишилося 4 майданчики ... Решта статті безславно загинули в сателітних мережах або ж власники сайтів прибрали з них посилання і оформили зібрані статті як «свої». Так що 2 дні, які пішли на додавання статей в безкоштовні каталоги, можна сказати, були марними. Якщо не брати до уваги отриманого на власних граблях досвіду: розміщення статей потрібно купувати, а не сподіватися на безкоштовний сир.

Вже рік я розміщую статті з посиланнями на свої сайти тільки платно, на перевірених майданчиках. Точно так же просувається і сторінка компанії Minco на промисловому порталі dmliefer.ru. І це дає свої плоди: позиції в пошуку і показники тИЦ / PR стабільно ростуть. Час, витрачений на написання і додавання своїх унікальних статей в білі каталоги, які на самій-то справі і не думають гарантувати вам вічне розміщення, можна витратити на заробіток грошей для платного розміщення.

На даний момент для просування статтями я активно користуюся:

  • miralinks.ru - розміщення назавжди тільки якісних унікальних статей на добірних сайтах, регулярно проходять сувору модерацію. Разова оплата за розміщення, окупність - 8-10 місяців у порівнянні з розміщенням з подобової оплатою. Рекомендую для утримання високих позицій свого сайту в топ-5 по високочастотним і середньочастотним запитам, а також для отримання стабільного значення тИЦ / PR, яка не «скаче» від апу до апу.
  • liex.ru - подобова оплата розміщення вашої статті на обраних вами тематичних сайтах. Відмінно працює, якщо потрібно вивести в топ-5 рідкісні нізкочатотние запити або злегка «підкрутити» позицію по дуже популярному комерційному запитом. Крім того, liex.ru - кращий вибір для нарощування тИЦ у сайтів-сателітів під сапу, тому що просувати однією статтею можна відразу 3 свої сателіта. М'яка модерація дозволяє розміщувати уникализировать і «не зовсім унікальні» статті, що істотно знижує трудові витрати на просування сайту статтями.

Щоб не витрачати дорогоцінний свого часу на виконання шаблонних завдань, реєстрацію в каталогах статей можна замовити у професіоналів, у яких є спеціальні програми для напівавтоматичного додавання ваших статей і посилань в популярні каталоги або ж своя «сітка» подібних сайтів. Це оптимальний спосіб швидко і дешево отримати багато беків на свій проект.

Але якщо вам мої аргументи не здаються досить переконливими, можете спробувати додати кілька статей самі. Пропоную Вашій увазі хіт-парад статейних каталогів-фіналістів, які знайдені Яндексом і живі через півроку після додавання:

1. moikompas.ru

Найефективніший, хоч і не зовсім каталог. Дозволяє після реєстрації додати «компас» - невеликий набір статей на певну тематику. Можна вставляти зображення і блоки посилань. Не дивлячись на збережені високі показники Яндекс тИЦ і Google PR посилання зі статей вага вже не залишають поза передачею, хоча з якісної статті на ваш сайт буде йти стабільний потік відвідувачів.

2. www.rusarticles.com

com

Відмінний каталог статей з безкоштовним розміщенням і високими пузомеркамі. Рекомендую.

3. www.catclaus.ru

Хороший каталог з хорошим тИЦ і PR, в який можна додати свою статтю після реєстрації. (Каталог закрився і статті безкоштовно більше не розміщує)

4. www.x-com.com.ua

ua

Простий український російськомовний каталог, в якому можна розмістити безкоштовно свою статтю. (Каталог закрився і статті безкоштовно більше не розміщує)

5. www.good-article.ru

Звичайний каталог статей з хорошою розбивкою по тематиках. І через 2 роки живе і процвітає.

6.www.artcat.info

info

Підзаголовок каталогу: додати статтю в білий каталог статей безкоштовно. Цей каталог іноді довго завантажується, іноді не завантажується взагалі, так що додавати в нього статтю потрібно тільки якщо у вас дуже багато вільного часу. (Каталог закрився і статті безкоштовно більше не розміщує)

7. www.ru-article.ru

Каталог безкоштовних статей з хорошим списком тематик, в яких можна додати свою статтю. Яндекс знайшов мою статтю тут тільки через пару місяців. Поки працює і приймає безкоштовні унікальні статті.

8. pautinka.biz

biz

Звичайний каталог статей з безкоштовним додаванням вашого тексту. Каталог забанили Google і показники на нулі - ефективність нульова.

9. www.proplace.ru

Каталог поки працює, але його показники тИЦ / PR близькі до нульових.

Якщо у вас є свої перевірені білі каталоги статей - діліться посиланнями в коментарях, будемо тестувати разом.

Update: Я писав цю статтю 01.08.2009, а редагую останній раз 26.02.2011. Як бачите, з 60 майданчиків для розміщення безкоштовних статей з вихідними посиланнями на даний момент вижило всього 4 білих каталогу. Та й у тих показники мінімальні. Чи варто витрачати зусилля на таке «безкоштовне» просування - вирішувати вам. Але особисто я буду просувати свої сайти Міралінкс. Як то кажуть, ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі :).

Читайте також: