SWD Software Ltd. | Досягнення максимальної продуктивності багатоядерних процесорів Intel

Дата: четвер 10 квітня 2008 р
Час: 22:00 МСК
Тривалість: 1 година
Реєстрація: www.opensystems-publishing.com

опис

До недавнього часу переважна кількість вбудованих систем грунтувалося на одноядерной архітектурі. Однак дана ситуація швидко змінюється, так як багато систем переходять на многопроцессорную архітектуру. З появою багатоядерних процесорів Intel, що пропонують збільшену продуктивність при зниженні загального енергоспоживання, створення спеціалізованого програмного забезпечення і його запуск на їх основі стали в багатьох випадках досить простими. Але з'явилася проблема використання можливостей всіх ядер процесора в повному обсязі. На даному веб-семінарі обговорюватимуться доступні на сьогоднішній день платформи багатоядерних процесорів Intel, а також ті, які з'являться в найближчому майбутньому. Також буде дано огляд різних моделей многопроцессорности (наприклад, AMP, SMP і BMP), і яким чином ці моделі впливають на міграцію коду, паралелізм, процес налагодження та колективні ресурси. На веб-семінарі будуть розглянуті доступні інструменти для допомоги розробникам в творі налагодження та оптимізації багатоядерних додатків, а в завершенні буде представлений робочий зразок, який демонструє, яким чином можна застосовувати інструментарій для максимізації продуктивності чотирьохядерний системи Intel.

Даний веб-семінар буде найбільш корисний менеджерам, архітекторам і розробникам вбудовуваних систем, які збираються використовувати багатоядерні процесори в своїх проектах.

Провідні веб-семінару:

Ромейн Саха
Ромейн Саха (Romain Saha) має досвід роботи в індустрії телекомунікацій (включаючи напівпровідникові прилади і програмне забезпечення) більше 15 років. На даний момент він є менеджером сегмента мережевих систем компанії QNX Software Systems, де відповідає за управління всіма аспектами мережевих технологій компанії QNX. До початку роботи в QNX Ромейн Саха займав дуже відповідальні посади у відділах маркетингу та управління виробництвом продуктів в компаніях MOSAID Technologies і AIT Corporation. Ромейн Саха має звання бакалавра наук і бакалавра з управління торгівлею університету Карлтона в Оттаві (Канада).

Навніт Малпані
Навніт Малпані (Navneet Malpani) є технічним інженером по маркетингу програмного забезпечення в корпорації Intel. Він отримав звання бакалавра в Індії, а звання Магістра в Техаському університеті A & M (обидва у напрямку обчислювальної техніки), а зовсім недавно закінчив вищу школу менеджменту в Babson College. За 7 років роботи в корпорації Intel Навніт Малпані 5 років працював програмним інженером і займався розробкою драйверів для карт пам'яті, мережевих пристроїв і відео кодеків, а також виконав величезну роботу з багато медіапріложеній. Протягом останніх двох років він займається підтримкою клієнтів компанії Intel, що займаються вбудовуваними системами, і допомагає їм розробляти вбудовується ПО, переходити на багатоядерні процесори і забезпечувати підтримку таких технологій як віртуалізація і технологія активного управління Intel. Крім цього він здійснює підтримку виробників BIOS і ОС, що підтримують платформи Intel і призначених для ринку вбудованих систем.

джерело: http://www.qnx.com/news/web_seminars/maximizing_multicore.html

Розповісти друзям: