Технологія Злиття покращує SEO і Google Adwords PPC

Нещодавно ми співпрацювали MapVida , компанія, що спеціалізується на аналітиці прогнозування та програмне забезпечення для бізнес-аналітики, щоб допомогти поліпшити наші послуги PPC для SEO та Google Adwords. Наша команда змогла використати дані сусідства MapVida для поліпшення ефективності SEO та PPC-кампанії наших клієнтів.

MapVida

Після кількох місяців тестування та перекладу даних у стратегії географічного розташування, наступним кроком було бета-тестування одного з наших клієнтів. Один клієнт Х'юстону, який проводив кампанію з визначення географічних даних, зміг збільшити свій рейтинг кліків (CTR) на 57% і знизив ціну за клік (CPC) на 40%. В цілому використання інтелектуального інтелекту MapVida та інструментів бізнес-аналітики дозволило розширити всі кампанії PPC і SEO.

В цілому використання інтелектуального інтелекту MapVida та інструментів бізнес-аналітики дозволило розширити всі кампанії PPC і SEO

Ми дуже раді співпрацювати з MapVida і з нетерпінням чекаємо на майбутнє. Якщо ви хотіли б дізнатися більше про те, як поліпшити ваші SEO та PPC-кампанії, а також отримати кращу рентабельність інвестицій за допомогою цього чудового програмного забезпечення для розвідки нерухомості, то зв'яжіться з Квартира SEO сьогодні!

Схожі повідомлення