Тематичне дослідження SEO для ринку нерухомості: від не Top 50 до Page 1 Рейтинг!

  1. Базові зауваження щодо цього дослідження справжньої нерухомості SEO
  2. Фактори SEO на місці, які потребували любові
  3. # 1. Тонкі сайти не ранжуються добре!
  4. # 2. Мета теги потрібна любов
  5. # 3. Фіксовані коефіцієнти прив'язки тексту
  6. Де сайт стоїть на сьогодні: 4/9/2018

Нещодавно я опублікував це повідомлення на моїй стіні на Facebook, яка наштовхнулася на людей:

«Від« Не в топ-50 »до цього стрибка, нарешті, в місяці 3? ЯС! Google занадто повільний для мене. Як правило, бачите стрибок протягом 3-5 тижнів в середньому, але час від часу, ви отримуєте впертий. Можливо, індексація злякалася. У будь-якому випадку, зробіть вашу належну перевірку з факторами на місці, перш ніж ви потрапите на свій сайт за допомогою кампанії зі створення посилання «Від« Не в топ-50 »до цього стрибка, нарешті, в місяці 3 Ніша: Нерухомість. Конкурентна? Перевірити. "

Потім я опублікував наступне зображення:

Потім я опублікував наступне зображення:

Хоча я отримав кілька улюблених і пару питань, я отримав кілька ПМ, де інші SEO хотіли більше подробиць. Отже, я вирішив створити це дослідження на місці з деякими солодкими мемами. Я живу для цих речей!

Але по-перше, давайте почнемо з того, як я підійшов до цього клієнта з нерухомості.

Базові зауваження щодо цього дослідження справжньої нерухомості SEO

Перш ніж заглибитися в деякі деталі, майте на увазі, що це справжній клієнт, так що ні, ніяких мікро деталей не буде виявлено. Саме це ми робимо для наших клієнтів: захищена конфіденційність. Задавайте питання, але будьте уважні.

З урахуванням сказаного, це було чотири місяці тому, коли друг SEO звернувся до мене на Facebook через PM. Це був цікавий чат:

Йому: "Ей Місяць, я насолоджуюся деякою Мері Джейнс і хотів вдарити тебе ..."

Я: “Умм, скажіть, що…?”

Він: «Хоч я справді маю клієнта в ніші нерухомості, яку я тільки що зареєстрував. У мене є повні руки, але це цікавий клієнт: він не входить до 50 кращих за свої ключові фрази.

Мислення:

Мислення:

Me Typing: “Fa sho. Вкажіть мені URL-адресу, зображення їх рейтингу та логін, якщо це можливо. Дозвольте мені зачекати на це, Homez, і я повернуся до вас. Ви бачили деякі смішні речі, чому б не подивитися?

Після того, як я подивився, я хотів сам потрапити в гянджу. Але гарною новиною було: я бачив багато факторів на місці, які потребували налаштування (до речі, якщо ви не перевірили Правило вашого рейтингу: Стратегічні на сторінці SEO Керівництво для підвищення рейтингу швидко! , Зроби це. Ми обговорюємо 10 кращих факторів на місці, які ми додаємо / налаштуємо на наших клієнтів для швидкого підвищення рейтингу!

Коротше кажучи, цей сайт дійсно не був у топ-50 за будь-які варті ключові фрази.

Коротше кажучи, цей сайт дійсно не був у топ-50 за будь-які варті ключові фрази

На щастя, після обговорення клієнта з компанією Marie і обоє з нами, ми дотримувалися тих самих зауважень: для сайту, який хотів би зайняти місце в ніші нерухомості, конкуруючи з деякими важкими гітлерівцями, такими як Zillow & more, цей клієнт мав супер тонкий сайт. Це призводить до переліку факторів на місці, яких не вистачає цьому клієнтові, або до помилок ...

Фактори SEO на місці, які потребували любові

  • Тонкий сайт загальний і не підтримує зміст
  • Слабкі мета-теги
  • Немає силосу / структури взаємозв'язку
  • Швидкісне співвідношення якірних тексту

Якщо ви подивилися на це і закатали очі, я з упевненістю можу сказати, що ви не маєте поняття, що ви робите. Це 2018 рік, і SEO розвинулася. Це вимагає часу, зусиль, і знань на місці і поза місцем розташування об'єднані, щоб досягти високого рейтингу в Google і інших пошукових системах.

Edit: Майте на увазі, що останній набір посилань був закладений за 1,5 місяці до того, як зв'язатися з нами! Історія зворотних посилань включала масові цитати, посилання на PBN і гостьові посади, так що цілком гама ресурсів побудови посилань.

Я розбиваю стратегію для кожного фактора:

# 1. Тонкі сайти не ранжуються добре!

Я в шоці, побачивши невеликі міста нерухомості сайтів, які не розвиваються добре, не кажучи вже, коли хто-то в напівконкурентних або конкурентних області шукає мої послуги. Тільки тому, що у вас є 6 публікацій в блогах, які опубліковані і випадково пов'язані, це не означає, що у вас є "зміст" або "структура SILO"!

Коли ви конкуруєте з величезними сайтами, такими як Zillow, чому веб-сайт із загальною кількістю 15 сторінок перевершує перші 10 веб-сайтів на сторінці 1 Google, Yahoo або Bing?

Коли ви конкуруєте з величезними сайтами, такими як Zillow, чому веб-сайт із загальною кількістю 15 сторінок перевершує перші 10 веб-сайтів на сторінці 1 Google, Yahoo або Bing

Серйозно, подумайте про це: ви можете купити найкращі зворотні посилання, які ви хочете, але чому б вам сайт з тонким контентом вибили всіх інших, хто насправді має стратегію змісту? Повністю розроблений сайт?

Ваша стратегія вмісту не може бути просто "ми додамо 30 нових повідомлень у блозі і назвемо це на день". Для цього сайту ми вирішили не тільки заповнити область блогу на постійній основі протягом шести місяців, але ми також розгорнули сторінки Ми були ранг (Формулювання тут смішно: на даний момент, ми робимо з місяцем 3 і плануємо проштовхувати контент протягом наступних трьох місяців, а також). Виявилося, що використання основних ключових фраз 15 разів за 500 слів було трохи перебільшено.

Ми взяли до уваги «середню» довжину рейтингових сторінок у топ-5 і розгорнули інформацію в статтю на 1000 слів. [ Примітка: Довше не краще у всіх випадках!]

Як тільки ми це зробили, ми зрозуміли щільність ключових слів, з якою нам було зручно. Майте на увазі, було кілька сторінок рейтингу / конкурентів з набагато нижчою щільністю ключових слів, ніж інші три, які ми розглянули, так що ж ми зробили? Почніть з базової лінії середнього. Виявилося, що тут 1,5% .

Настільки, наскільки я хотів потрапити на землю, Марі і я погодилися, що 15 добре продуманих постів буде гарним початком, і в залежності від того, як рейтинги почали зміщуватися, ми б підігнали число вище або нижче за необхідності. [ Примітка: Не бійтеся експериментувати з вмістом].

Вміст служить декільком цілям: не тільки він буде служити здоровим, оновленим «вмістом блогу», але ми знали, що нам потрібно зробити стратегічне взаємозв'язок… або створити структуру силосу тут.

Ми виявляємо, що більшість SEO-орієнтованих дотримуються базового визначення того, що таке SILO: саме тут експеримент є ключовим.

Ми виявляємо, що більшість SEO-орієнтованих дотримуються базового визначення того, що таке SILO: саме тут експеримент є ключовим

Ідея стратегічного взаємозв'язку або SILO полягає в тому, щоб використовувати ваш вміст, щоб відверто збільшити ваші сторінки / рейтинги. Це залежить від того, як веб-сайт клієнта вже налаштований, і чи існує існуюче взаємозв'язок. У цьому випадку було лише шість статей у блозі, і я вирішив використати три з них, щоб почати взаємопов'язані під час розробки нового контенту.

Щоб дізнатися більше про те, як розробити структуру силосу, отримайте наш гід тут і йдіть прямо до цього розділу (решта теж дуже добре, запевняю вас).

# 2. Мета теги потрібна любов

Хоча ми бачимо, що багато людей мають конфліктні почуття щодо мета-тегів: якщо вони взагалі необхідні, чи поліпшують вони рейтинг чи просто переходи, і цілий ряд інших марних аргументів. Тут, у Правилі Вашого Рейтингу, ми вважаємо, що Ви повинні Правило Вашого Місцевого Регіону, отже Правило Ваших Мета тегів… Вихлюпувати.

Так що те, що я помітив відразу ж, що мета назву і мета опису були вірні для ... професії, але сама ключова фраза, а не варіації були використані.

Girllllllllll …… ..

Для мене це ніколи не мало сенсу Для мене це ніколи не мало сенсу. Мало того, що я навчився вимірювати базовий рівень того, як SEO повинна починати з цих мета-тегів, але вам абсолютно необхідно розглянути, як ваші провідні конкуренти приходять до столу. Звичайно, кожен веб-сайт має різні сильні та слабкі сторони, але якщо ви бачите, що ваші п'ять конкурентів мають оптимізовані мета-теги, подбайте про це.

І саме це ми і зробили.

# 3. Фіксовані коефіцієнти прив'язки тексту

Під фіксованою версією ми маємо на увазі, що ми вирішили це за допомогою нашого вмісту на сайті та посилань на кампанії та будівлі за межами місця. Ми бачимо цілком закономірність, коли ключові фрази націлені на 25% -35% порівняно з рештою опорного тексту.

Майте на увазі, що все є взаємопов'язаним з тим, що роблять провідні конкуренти для досягнення цих високих рейтингів. У цьому випадку нам довелося імітувати наших конкурентів, і в результаті ми додали більше фірмових посилань (чимало нулів) та інших варіантів.

Де сайт стоїть на сьогодні: 4/9/2018

Подумайте, де ми почали 3 місяці тому:

Мені шкода. Очевидно, одна ключова фраза була в топ-50

Наступне оновлення було опубліковано в кінці березня, після трьох тривалих місяців роботи і не спостерігається великих рухів, великі G & Yahoo нарешті вибухнули !!!

Наступне оновлення було опубліковано в кінці березня, після трьох тривалих місяців роботи і не спостерігається великих рухів, великі G & Yahoo нарешті вибухнули

Якщо висловилося достатньо інтересів, ми можемо оновити цей приклад протягом іншого місяця, але я дуже впевнений у тому, що наш клієнт повинен бачити стрибки сторінки 1 протягом місяця, якщо це.

Після цього, бій стає, щоб дістатися до вершини 3. Тим не менш, як тверді, як ми, це нагадування, що SEO не різак печива. Це більше стосується використання твердих стратегій у поєднанні з спостереженнями того, що роблять ваші конкуренти, а потім ТО, в поєднанні з результатами / рухами, які ви насправді бачите в видачах.

Якщо ви насолоджуєтеся цим реальним прикладом SEO нерухомості, будь ласка, поділіться, залиште коментарі або приєднайтеся до нашої групи FB тут: Група RYR FB!

Конкурентна?
Ви бачили деякі смішні речі, чому б не подивитися?
Коли ви конкуруєте з величезними сайтами, такими як Zillow, чому веб-сайт із загальною кількістю 15 сторінок перевершує перші 10 веб-сайтів на сторінці 1 Google, Yahoo або Bing?
Серйозно, подумайте про це: ви можете купити найкращі зворотні посилання, які ви хочете, але чому б вам сайт з тонким контентом вибили всіх інших, хто насправді має стратегію змісту?
Повністю розроблений сайт?
Майте на увазі, було кілька сторінок рейтингу / конкурентів з набагато нижчою щільністю ключових слів, ніж інші три, які ми розглянули, так що ж ми зробили?