Тематичне дослідження страхового агентства

  1. Фон: Клієнт в даний час є одним з провідних страхових брокерів охорони здоров'я в Північній Кароліні,...
  2. Результати:

Фон:

Клієнт в даний час є одним з провідних страхових брокерів охорони здоров'я в Північній Кароліні, яку вони займали більше 20 років. Хоча у них вже кілька років існує веб-сайт, кількість породжених від неї джерел була незначною. З все більше і більше людей, що використовують Інтернет в якості джерела для пошуку компаній, з якими вони займаються бізнесом, вони звернулися за допомогою до SEO Rocket.

Сайт компанії гостро потребував перетворення. Він практично не мав органічної видимості в пошукових системах, ні метрики, встановлені для вимірювання діяльності або взаємодії з клієнтами, а їх короткий набіг на арену КПП призвів до того, що багато грошей було витрачено з невеликим, якщо взагалі, вимірним прибутком. Оскільки вони були лише кілька місяців від свого пікового сезону, час був суттєвим.

Стратегія ракетних систем SEO:

Перше, що ми запропонували, це негайно налаштувати та впровадити Google Analytics на сайті, щоб отримати базовий показник того, що відбувається.

Перше, що ми запропонували, це негайно налаштувати та впровадити Google Analytics на сайті, щоб отримати базовий показник того, що відбувається

Потім ми працювали зі своєю компанією з веб-дизайну, щоб переробити сайт з орієнтацією на оптимізацію цільової сторінки до оголошення Google, коли раніше Adwords запускали для забезпечення високих показників якості сторінки та зниження показників відмов. Як видно з вищезазначеного графічного матеріалу, перед запуском Google Ads сайт не генерував багато трафіку взагалі і, зрозуміло, дуже мало.

Ми також мали змогу відслідковувати успіхи для того, щоб виміряти ефективність кампанії з КПП і прийняти обґрунтовані рішення, керовані даними при керуванні кампанією. Ми встановлюємо цілі конверсії, які узгоджуються з «перемогами» клієнта до початку кампанії PPC.

Немає успішної налаштування оголошень Google без дослідження ключових слів та аналізу конкурентоспроможності для розробки найбільш вигідної стратегії встановлення ставок, яка, у свою чергу, допоможе максимізувати рентабельність інвестицій. Оновлений сайт готовий до запуску, Google Analytics встановлено, готові цілі, список ключових слів і налаштований обліковий запис Google Ads ми готові до прайм-тайму.

Результати:

Результати:

Ми розпочали кампанію КПП наприкінці серпня і почали працювати. Маючи на увазі, що головною метою було отримання нових клієнтів, а першим кроком у залученні клієнтів було заповнення форми, ми уважно стежили за своїми цілями. З сайту, який генерував буквально ніякого взаємодії з клієнтом, ми генерували в середньому по 50 і більше форм на місяць. Ретельний моніторинг та широке використання негативних ключових слів допомогли нам максимізувати показник завершення цілей - величезних 24,76% середнього, залишаючись у межах виділеного бюджету.

Наступним етапом, який відбувся через кілька місяців після запуску, стало створення окремої кампанії для мобільних пристроїв, призначеної для користувачів смартфонів, які надавали їм можливість підключитися безпосередньо до функції "дзвінок за кліком" або відвідати сайт. Хоча деякі потенційні клієнти все ще натискали на сайт понад 25%, вибрали опцію телефону, що, звичайно, збільшує шанси стати новим клієнтом.

Клієнт надзвичайно задоволений результатами; як з кількістю свинцю, яку вони отримують, так і з тим, як швидко спостерігаються результати. Зараз вони дивляться на розширення сайту, а також на КПП у наступному році.