Теми та додатки WP

Плагіни та теми WordPress від мережі імперії

The Команда мережі імперії сформував SEO індустрії розуміння SEO сайту Silo архітектури з 2006 року. Веб-сайт силос архітектури є внутрішнім сайтом, що зв'язує структуру, яка (при виконанні належним чином), як правило, створить більш високі рейтинги в пошуковій системі для ключових слів, що містяться в структурі бункера. У деяких випадках веб-сайт SEO-силосу перевершить сайти з ненасиченим вмістом до 80% менше вхідних посилань. Як правило, структура силосу має силосну сторінку посадки, в якій три-п'ять ключових слів можуть бути націлені на ранжування, бажано з однією тематичною темою. З постійно зростаючою популярністю блогів WordPress стало необхідним забезпечити середнього користувача швидким, ефективним і технічно точним способом побудови веб-сайту SEO Siled. Існують три типи плагінів для WordPress, кожна з яких має унікальну функцію, яка пояснюється у відповідних файлах довідки, відео та виявляється в нашому вдосконаленому та базовому навчанні.

Попередження: Я б настійно рекомендував вам розглянути рівень кваліфікації, необхідний для програмування технічно точного плагіна WordPress для SEO-силосу, що структурує блог. Знадобилося фахівцям з 10-річним практичним досвідом SEO, щоб зробити це для вас легким! Іншими словами, не приймайте замінників плагінів, оскільки ми є оригінальними творцями плагінів SEO Silo, і ці плагіни постійно розвиваються, а технічна любов постійно вводиться в них, коли це необхідно.

Під час еволюції стійкої системи PBBN Network Empire, для користувачів WordPress були розроблені інші важливі плагіни, що генерують трафік. Video Krakken забезпечує автоматичне видання відео та трафік для WR2 Web Ring Layer, як описано в Автоматичний курс відеопередачі .