Тимошенко: Оптимізація податків виведе економіку з тіні »Новини України. Останні новини дня || Вести-UA

Зменшення податкового тиску на підприємців, скасування ПДВ, ЄСВ і 37 квазіподатків, а також реформування органів податкової служби - це завдання Нового економічного курсу.

Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко 21 вересня під час презентації програми економічного розвитку України в Києві, повідомляє прес-служба політсили.

Парламентарій зазначила, що одна з причин економічних проблем в країні - тінізація половини обсягу економіки України через неефективну і ворожою до бізнесу податкової політики.

"Податкова система є неадекватною, не відповідає цілям і задачам, а також стала системою терору вітчизняного підприємництва", - вважає Тимошенко.

"Податкова система є неадекватною, не відповідає цілям і задачам, а також стала системою терору вітчизняного підприємництва", - вважає Тимошенко.

Податкова система є неадекватною, не відповідає цілям і задачам, а також стала системою терору вітчизняного підприємництва, - вважає Тимошенко

"Більше 50 країн світу не мають податку на додану вартість. Серед них: США, Японія, Сінгапур, Австралія та інші. Тому я хочу запропонувати замінити ПДВ на вибір тими податками, які має або Японія, або США, або Сінгапур. Краще поставити помірний податок на реалізацію товарів і послуг, поступово знижувати його, але зробити надійну базу, посильний податок, і прибрати корупцію ", - констатувала політик.

Також Лідер партії "Батьківщина" пропонує скасувати 37 квазіподатків, що формують тільки 0,48% доходів до бюджету, але є при цьому "корупційною годівницею".

У той же час, вважає вона, малі і середні підприємці повинні залишитися на спрощеній системі оподаткування, а фермери - отримати преференції.

Тимошенко звернула увагу на те, що світовим трендом є пом'якшення системи оподаткування та зменшення податкового навантаження на бізнес.

"Зниження ставок податків не виводить економіку з тіні. Єдиний шлях для побудови нової економіки - зміна системи оподаткування", - підсумувала лідер партії.


Читайте, дивіться ...