Топ 10 додатків для заробітку на Андроїд

 1. Види заробітку на Андроїд
 2. Скільки можна заробити
 3. Додатки для заробітку на Андроїд

У цій статті ми поговоримо про те, як можна заробити гроші на телефоні андроїд. Зараз практично у кожної людини є мобільний смартфон і планшет, що працюють на ОС Android і за користування якими доводиться постійно платити. Але не багато користувачів своїх пристроїв знають, що за допомогою них можна не тільки не платити за послуги зв'язку, а й трохи заробити.

Види заробітку на Андроїд

На даний момент заробити на Андроїд можна трьома способами:

 1. Завантаження ігор і додатків - найпопулярніший і прибутковий вид заробітку. Завантаження, відбувається з Google Play, тому ви нічим не ризикуєте. За кожну установку ви будете отримувати певну суму грошей від рекламодавця, які можна перевести на рахунок мобільного, веб мані і т.д. Іноді в завданні просять поставити оцінку і написати відгук гри або програми, а й оплата за це відповідно вище.
 2. Перегляд реклами - менш популярний вид заробітку, але працює і приносить дохід. Суть заробітку в перегляді реклами на своєму пристрої Android, з оплатою за кожен перегляд.
 3. Виконання завдань - легкий заробіток без установки додатків і вкладень, доступний користувачам будь-яких пристроях. До цього виду відносяться: серфінг (перегляд) сайтів, вступ до групи в соцмережах, введення капчі, перегляд відео в YouTube та ін.

До цього виду відносяться: серфінг (перегляд) сайтів, вступ до групи в соцмережах, введення капчі, перегляд відео в YouTube та ін

Скільки можна заробити

Перше що цікавить усіх після питання «Як заробити?» - це «Скільки можна заробити на андроїд?». На жаль ми не можемо назвати конкретну суму, так як тут все індивідуально і залежить тільки від вас і вашого бажаючи заробити. Іншими словами, чим більше ви докладете зусиль - тим більше заробите.

Також не варто забувати, що майже у всіх додатках для заробітку існує реферальная програма, за допомогою якої ви зможете запрошувати в систему інших людей і отримувати за це мінімум 10% від їх прибутку.

Реферальная програма - це система винагороди користувачів проекту за запрошення нових користувачів. При цьому сам запрошений нічого не втрачає, а в більшості випадків теж отримує різні бонуси.

Трохи цифр:

 • Завантажити гру - середня вартість 5-6 руб.
 • Поставити оцінку - середня вартість 1-2 руб.
 • Написати короткий відгук 2-3 руб.
 • Переглянути рекламу - середня вартість 0.1 руб.
 • Зайти на сайт - середня вартість 0.25 руб.
 • Виконання завдань - ціна необмежена і залежить від складності завдання і може досягати десятків і сотень рублів.

Ціни звичайно невеликі, але все ж заробити на оплату мобільного можна, а якщо ще запрошувати інших людей, то і заробляти досить непогані гроші.

Для того щоб завдань було більше - встановіть на свій гаджет будь  VPN додаток  для зміни IP і міняйте регіони Для того щоб завдань було більше - встановіть на свій гаджет будь VPN додаток для зміни IP і міняйте регіони.

Для того щоб завдань було більше - встановіть на свій гаджет будь  VPN додаток  для зміни IP і міняйте регіони

Додатки для заробітку на Андроїд

Ми постаралися скласти для вас рейтинг найкращих і перевірених програм, з максимальними цінами і кількістю завдань. Список організований в порядку убування, але для максимального доходу рекомендуємо вам встановити всі представлені програми.

1. APPCENT

Напевно краще додаток для заробітку в Росії на сьогоднішній день. Для того щоб почати заробляти, вам необхідно виконувати платні завдання по установці ігор і перегляду реклами. На відміну від більшості подібних програм, в Аппценте практично кожен день доступні нові замовлення. Висновок зароблених коштів доступний на рахунок мобільного, і електронні гаманці Яндекс Гроші, Webmoney, Qiwi і т.д.

Головна відмінна риса Аппцент від схожих додатків - це система заохочення, яка безпосередньо залежить від вашої активності. Чим більше завантажень ви виконали, тим вище додатковий бонус (від 3 до 10%).

Якщо завдання тимчасово закінчилися, c AppCent все одно можна заробляти - запрошуйте друзів і отримуйте додатковий дохід (20-50%) від кожного виконаного ними замовлення, при цьому сам запрошений нічого не втратить.

При першому запуску вас попросять ввести запрошення промокод, можете ввести наш код: 0r7kj1 і відразу отримаєте 5 руб При першому запуску вас попросять ввести запрошення промокод, можете ввести наш код: 0r7kj1 і відразу отримаєте 5 руб. на баланс.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

2. APPBONUS

Другий за популярністю сервіс, за допомогою якого можна заробляти гроші, виконуючи різні прості завдання. Дозвольте в налаштуваннях відправляти вам повідомлення, щоб оперативно дізнаватися про нові пропозиції. Зароблені кошти можна вивести на рахунок свого мобільного телефону або на qiwi гаманець.

Також в Аппбонусе є бонусна система заохочення, яка залежить від вашої активності. Для роботи вам необхідно зареєструватися на офіційному сайті www.appbonus.ru , А потім вже встановити додаток на свій Android або IOS.

Переваги Appbonus:

 • Мінімальний поріг виплати - відсутня, тому ви можете виводити кошти хоч після кожного завантаження.
 • Бонус в розмірі 2 рублів за кожного запрошеного друга, а також 20% від його доходу.

Вкажіть промокод при реєстрації: SMWUF і відразу отримаєте на свій рахунок бонус 3 рубля Вкажіть промокод при реєстрації: SMWUF і відразу отримаєте на свій рахунок бонус 3 рубля.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

3. ГЛОБУС Мобайл

Відмінне додаток для заробітку на перегляді реклами, яке повинно бути встановлено в кожному смартфоні. Тут не потрібно нічого завантажувати, все що від вас вимагається - це просто переглядати і закривати рекламу, яка буде періодично з'являтися на екрані вашого пристрою.

Щоб почати заробляти вам потрібно пройти швидку реєстрацію на сайті globus-inter.com , А потім завантажити сам додаток з Гугл Плей. Якщо вам сподобається цей сервіс, то на сайті можна скачати версії програми для Windows і iOS.

У Глобус Мобайл є 7-ми рівнева реферальная система, за допомогою якої можна щодня отримувати хороший пасивний дохід. Мінімальна сума виводу всього 0.5 $.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

4. SEOSPRINT

Унікальне місце в якому може заробити кожен, вибравши для цього один з декількох способів. Переглядайте сайти, читайте листи, проходите тести і виконуйте нескладні і цікаві завдання, на найпопулярнішому і перевіреному сайті (буксе) www.seosprint.net , З більш 1 млн. Користувачів і миттєвої виплатою від 2 рублів.

Після реєстрації, для того щоб відкрився повний доступ до функцій сайту, а також можливість виведення грошей на гаманець, необхідно отримати статус «Робочого». Для цього досить зайти в «Мої особисті дані» і заповнити всі поля реальними даними. Коли дані будуть заповнені, вирушайте в розділ «Виконання завдань» і починайте виконувати замовлення. Чим більше завдань ви зможете виконати, тим більше грошей заробите.

Працювати можна на самому сайті через браузер або для зручності завантажити додаток Сеоспрінт для Андроїд.

СКАЧАТИ З ЯНДЕКС ДИСКУ СКАЧАТИ З ЯНДЕКС ДИСКУ

5. ЛЕГКІ ГРОШІ

Ще одне популярне додаток для заробітку на скачуванні ігор в Росії і СНД, яке повинно бути у кожного користувача Андроїд. З цим додатком ви назавжди забудете про поповнення мобільного. Якщо тимчасово немає доступних завдань, то не поспішайте його видаляти, практично кожен день нові замовлення: встановлюйте гри і відкривайте їх.

Моментальний висновок зароблених грошей на qiwi, мобільний або webmoney. Для отримання виплати досить набрати всього 10 рублів. Також можна запрошувати друзів і отримувати 10% від їх заробітку.

Види завдань:

 1. Встановити і відкрити програму.
 2. Залишити відгук в Гугл Плей.
 3. Чи не видаляти гру протягом 3, 5 або 7 днів.

Крім цього, в додатку є безліч партнерів, які платять за перегляд відео, вступ в групу Вконтакте, проходження тестів і т.д.

Використовуйте наш подарунковий код: TQ4MKZ і гарантовано отримаєте 5 руб Використовуйте наш подарунковий код: TQ4MKZ і гарантовано отримаєте 5 руб. на свій рахунок.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

6. PFI

Мобільний заробіток в інтернеті без вкладень, завантажуйте, переходите в розділ "Завдання" і виконуйте всі доступні замовлення. Також ви можете бачити ті завдання, які були під час вашої відсутності. Отримуйте гроші і виводите їх на рахунок мобільного телефону, ківі або вебмані.

Переваги Pfi:

 • Повідомлення про нові завдання.
 • Мінімальна сума виводу 15 рублів.
 • Засоби приходять на рахунок протягом 5 хвилин після виведення.
 • Бонусні програми та розіграші.

Введіть наше запрошення код: P297D2 при першому запуску і отримаєте в подарунок 5 рублів на свій баланс Введіть наше запрошення код: P297D2 при першому запуску і отримаєте в подарунок 5 рублів на свій баланс.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

7. VKTARGET

Хочете сидіти в соціальних мережах і отримувати за це гроші? Тоді ви вибрали правильне рішення, VkTarget - це перший додаток для заробітку на Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube і Twitter. Просто вступайте в групи, дивіться відео, ставте лайки, репости і заробляйте на цьому.

Для того щоб почати роботу, зареєструйтесь на сайті vktarget.ru і додайте акаунти від своїх соціальних мереж, потім скачайте сам додаток і виконуйте доступні замовлення. У ВкТаргет є понад 40 видів завдань, чим більше у вас прив'язане акаунтів, тим більше завдань.

Якщо хочете заробити більше, то кличте своїх друзів і отримуйте 15% від їх доходу. Виведення коштів доступний на рахунок мобільного, QIWI, Webmoney, Paypal і Yandex Money, мінімальна сума для виплати 25 руб.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

8. TAPMONEY

Ще одне непогане додаток для заробітку на телефоні, в якому потрібно виконувати прості завдання і отримувати за це гроші. Немає нічого простішого, заробляйте в інтернеті, встановлюючи цікаві ігри на своєму Android пристрої, всі замовлення перевірені антивірусом.

Хочете заробляти більше? Просто запрошуйте інших користувачів в додаток і отримуйте 10% від їх доходу. Виведення грошей доступний на номери МТС, Білайн, ТЕЛЕ 2 і Мегафон, а також гаманці Вебмані, Яндекс гроші або Ківі, мінімальна сума для запиту виплати 10 рублів.

Введіть промо код в розділі Спрямування: 14942 і отримаєте грошовий бонус у розмірі 5 рублів Введіть промо код в розділі "Спрямування": 14942 і отримаєте грошовий бонус у розмірі 5 рублів.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

9. RUCAPTCHA

Ви також можете спробувати простий і надійний вид заробітку на вводі капч. Хто не знає, капча - це картинка з текстом, яка використовується щоб визначити осіб ви або комп'ютер. Просто зареєструйтеся на сайті rucaptcha.com і отримуйте гроші за кожну розгадану капчу.

Якщо ви не хочете працювати в браузері, то для зручності можете завантажити додаток для Андроїд "RuCaptcha bot" на свій телефон по посиланню нижче або на сайті в розділі "Підтримка". Мінімальний поріг для виплати 15 рублів.

СКАЧАТИ З ЯНДЕКС ДИСКУ СКАЧАТИ З ЯНДЕКС ДИСКУ

10. БАГАТО ГРОШЕЙ

Відносно новий проект, орієнтований в основному на IOS, а й для користувачів Андроїд завжди є робота. Як і в інших подібних програмах для заробітку, вам доведеться виконувати прості завдання по установці ігор, за які ви будете отримувати реальні гроші.

За традицією, в додатку можна заробляти і на запрошенні своїх друзів і знайомих, за це вам буде виплачуватися 15% від їх доходу. Мінімальна сума для виплати всього 12 рублів. Єдиний мінус - висновок доступний тільки Яндекс Гроші, але як правило зареєструвати гаманець не становить проблем і займає кілька хвилин.

Використовуйте наш подарунковий промокод: 12016 і отримаєте гарантований бонус 5 рублів на свій рахунок Використовуйте наш подарунковий промокод: 12016 і отримаєте гарантований бонус 5 рублів на свій рахунок.

СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY СКАЧАТИ В GOOGLE PLAY

А за допомогою яких додатків заробляєте ви А за допомогою яких додатків заробляєте ви? Поділіться своєю думкою, залишивши коментар внизу сторінки, можливо ваше повідомлення виявиться корисним і допоможе визначитися з вибором іншим користувачам.

» - це «Скільки можна заробити на андроїд?
Хочете заробляти більше?