Топ 10 плагінів WordPress для місцевих підприємств

 1. 1. W3 Загальний кеш
 2. 2. Akismet Anti-Spam
 3. 3. Yoast SEO
 4. 4. Контактний формуляр 7
 5. 5. WP Google Maps
 6. 6. Все в одній схемі багаті фрагменти
 7. 7. BackUpWordPress
 8. 8. WP Smush.it - ​​стиснення і оптимізація зображення Smush
 9. 9. Перевірка непрацюючих посилань
 10. 10. Кнопки AddToAny
 11. Висновок

Якщо ви запускаєте локальний бізнес і веб-сайт вашої компанії працює на WordPress, то не пропустіть наступний список плагінів WordPress

Якщо ви запускаєте локальний бізнес і веб-сайт вашої компанії працює на WordPress, то не пропустіть наступний список плагінів WordPress. Вони допоможуть вам автоматизувати більшість технічних налаштувань на вашому сайті, і навіть якщо ви не є, що технічно підковані ваш сайт буде мати, що додаткове перевагу над вашими конкурентами!

Плагіни, перелічені нижче, не тільки покращать видимість вашого сайту в результатах пошуку Google, але й сприятимуть збільшенню швидкості завантаження, а також збереженню потенційних загроз, гарантуючи безпеку та безпеку вашого сайту.

Іншими словами: якщо ви хочете, щоб ваша цільова аудиторія знаходила вас легко в Інтернеті, і якщо ви хочете керуйте результатами локального пошуку потім використовувати ці Топ 10 плагінів WordPress, які будуть полегшувати ваші SEO, соціальні медіа і контент-маркетингові кампанії.

1. W3 Загальний кеш

Google переходить до мобільний індекс Наявність швидкого завантаження веб-сайту стало надзвичайно важливим з точки зору рейтингу. Загалом, повільний веб-сайт може призвести до високого рівня відмов і негативного досвіду користувачів в цілому. Ось чому Google "штрафує" веб-сайти з повільною швидкістю завантаження, натиснувши їх далі в їх індексі.

Таким чином оптимізація швидкості сайту WordPress є досить важливим і це де W3 Загальний плагін кешу входить в картину.

Таким чином  оптимізація швидкості сайту WordPress  є досить важливим і це де  W3 Загальний плагін кешу  входить в картину

Плагін допомагає зменшити час завантаження вашого сайту, обслуговуючи клієнтів у кешованій версії вашого сайту, коли запит буде виконано. Тому, якщо ви хочете поліпшити роботу користувача - це номер один плагін, який ви повинні мати на вашому сайті.

2. Akismet Anti-Spam

Akismet Anti-Spam

Спам - це ще один фактор, що призводить до повільної швидкості завантаження, оскільки він їсть у просторі бази даних даного веб-сайту. Встановлення надійного плагіна WordPress Akismet може бути дуже корисним для вашого бізнесу. Вона не тільки автоматично перевіряє і відфільтровує коментарі до спаму, але й заощаджує час, коли мова йде про модерацію коментарів.

3. Yoast SEO

Це, безумовно, найкращий плагін, коли йдеться про оптимізацію веб-сайту для користувачів і пошукових систем. Yoast SEO плагін дозволяє підвищити загальну структуру вашого сайту, що робить його зручним для використання в SEO.

Цей плагін допомагає створити XML-карту сайту, яка спрямована на усунення неточної індексації сторінок і призводить до покращення рейтингу на сторінках результатів пошуку (SERP). Yoast також допомагає поліпшення SEO на сторінці аналізуючи ваші сторінки для належних ключових слів, тегів ALT для зображень, мета-назв і описів, а також довжини вмісту, щоб забезпечити більш високі показники кліків.

Всі місцеві підприємства повинні знати і скористатися цим плагіном, оскільки це гарантує, що ваш сайт добре оптимізований, навіть якщо ви не є такими SEO-підкованими.

4. Контактний формуляр 7

Місцевий бізнес-сайт неповний без форми контакту. Форма контакту допомагає клієнтам легко зв'язатися з вами у випадку запиту чи скарги. Це також найкращий спосіб залучити більше потенційних клієнтів. Один з найпростіших способів створити контактну форму для вашого веб-сайту - це використання цього простого, але потужного плагіна - Контактна форма 7 .

З 5+ мільйонів активних установок, цей плагін WordPress є найпопулярнішим плагіном контактної форми, за допомогою якого ви можете створити кілька контактних форм для вашого сайту, а також налаштувати його відповідно до ваших потреб і вимог. Крім того, він надає вам функції, такі як спам і запобігання Bot через коди CAPTCHA.

5. WP Google Maps

Наявність карти на вашому веб-сайті має вирішальне значення для того, щоб допомогти клієнтам легко знайти ваше підприємство. Без цього ризик втрати потенційних клієнтів різко зростає. Отже, якщо ви шукаєте простий у використанні WordPress плагін тоді WP Google Maps буде вашим найкращим вибором.

Простий у встановленні та налаштуванні, за допомогою цього плагіна ви можете створити карту вашого сайту за лічені секунди, просто ввівши адресу або розташування GPS.

Краща частина, вона поставляється з 9 попередньо побудованих тем, і ви можете додати анімації або багатокутників на ваші маркери карти, що робить його більш візуально привабливим. Вона також пропонує вам функцію "Пошук локатора магазину", яка дає вказівки до даного місця, що полегшує пошук клієнтів у режимі реального часу.

6. Все в одній схемі багаті фрагменти

Структуровані дані та розмітка схеми можуть допомогти підвищити вашу видимість в Інтернеті. Використовуючи ефективний плагін, подібний до Все в одній схемі багаті фрагменти що дозволяє створювати багаті фрагменти для вашого сайту ви допомагаєте пошуковим системам і користувачам краще зрозуміти, що ви пропонуєте, і виділятися на сторінках результатів пошуку.

З точки зору місцевого бізнесу, це дозволяє розміщувати важливу інформацію про продукт або послугу, рейтинги зірок, відгуки, адреси, номер телефону, робочі години тощо. А це, у свою чергу, допомагає Google краще інтерпретувати ваш бізнес і, відповідно, ранжувати його вище у відповідних пошуках.

7. BackUpWordPress

Хакерство є справжньою проблемою в онлайн-світі, тому для того, щоб ваша важка робота не знизилася, а ваші файли безпечні, важливо, щоб ви регулярно створювали резервну копію всього вашого веб-сайту. так само як і всю базу даних.

Дуже важливо мати хороший веб-хостинг-провайдер, який пропонує регулярні резервні копії вашого сайту. Однак, ви не повинні покладатися на них лише на резервну копію сайту. Переконайтеся, що у вас є власна резервна копія файлів і бази даних вашого сайту, а не BackUpWordPress є одним з інструментів, необхідних для керування цим критичним завданням.

Переконайтеся, що у вас є власна резервна копія файлів і бази даних вашого сайту, а не  BackUpWordPress  є одним з інструментів, необхідних для керування цим критичним завданням

Цей плагін простий у використанні, він автоматично завантажує резервні копії на визначений вами час, а також має можливість надсилати кожен файл резервної копії на адресу електронної пошти за вашим вибором.

8. WP Smush.it - ​​стиснення і оптимізація зображення Smush

Хоча красиві зображення роблять ваш сайт більш привабливим для ваших клієнтів, маючи не оптимізовані зображення та великі мультимедійні файли на вашому сайті, ви можете значно уповільнити роботу вашого сайту, оскільки вони займають багато місця в базі даних. Дуже важливо, щоб ви стискали та оптимізували зображення на місці, перш ніж завантажувати їх на свій веб-сайт.

Проте, опублікувавши повідомлення з неоптимізованими зображеннями, у вас все ще є шанс виправити помилку просто за допомогою Плагін WP Smush.it . Вона автоматично оптимізує та стискає зображення без шкоди для їх якості. Ваш сайт отримає хорошу швидкість завантаження, і Google відзначить його з високою наочністю у своєму індексі.

Плагін також дозволяє стискати зображення навалом, що заощадить вам багато часу і зусиль, якщо ви фіксуєте їх поодинці.

9. Перевірка непрацюючих посилань

Мертві посилання або 404 сторінки помилок є однією з найбільших причин високого показника відмов. Надмірне кількість непрацюючих посилань на веб-сайті також може вплинути на рейтинг вашого сайту в результатах пошуку Google. Таким чином, для того, щоб переконатися, що ви не втратите трафік свого веб-сайту, пошук і виправлення пошкоджених посилань на вашому сайті є надзвичайно важливим.

WordPress полегшує вам це завдання за допомогою Плагін планованого перевірки посилання . Після активації на вашому сайті цей плагін відстежує ваші публікації, сторінки, коментарі тощо і повідомляє вам про непрацюючі посилання через панель інструментів WordPress або електронною поштою.

Після активації на вашому сайті цей плагін відстежує ваші публікації, сторінки, коментарі тощо і повідомляє вам про непрацюючі посилання через панель інструментів WordPress або електронною поштою

Більш того, цей плагін дозволяє редагувати непрацюючі посилання безпосередньо зі сторінки плагіна, замість того, щоб вам вручну переходити до кожної проблемної сторінки і оновлювати її. Крім того, він також допомагає виявляти відсутні зображення на вашому веб-сайті, забезпечуючи тим самим, що ваш сайт пропонує оптимальну роботу користувача в будь-який час.

10. Кнопки AddToAny

Соціальні засоби комунікації повинна бути частиною вашої локальної маркетингової стратегії SEO, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес розвивався в онлайн-світі. Наявність профілів соціальних медіа для місцевого бізнесу на відповідних веб-сайтах, розміщення конкурсу та подій у соціальних мережах, оперативне реагування на коментарі сприятиме покращенню видимості вашого бренду.

The Плагін додатків додатків складається з різних кнопок соціальних медіа для різних соціальних платформ, таких як Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ та інші соціальні сайти та програми. Установіть цей плагін на свій сайт, якщо ви бажаєте поліпшити взаємодію з аудиторією та отримати більше трафіку.

Ви можете легко налаштувати функціональні можливості плагіна на основі ваших потреб. Крім того, вона дозволяє легко інтегруватися з Google Analytics та інші інструменти, такі як Bitly та Google URL Shortener, що полегшує відстеження спільних посилань.

Висновок

Перелічені вище 10 плагінів WordPress є обов'язковим для всіх місцевих підприємств, оскільки вони можуть допомогти оптимізувати ваш сайт і тим самим збільшити його видимість в Інтернеті та органічний трафік.

Крім того, вони також забезпечать, щоб ваш сайт працював і функціонував у кращому вигляді. Надаючи своїм клієнтам покращений досвід роботи під час перегляду вашого веб-сайту, ви в кінцевому рахунку зможете підвищити рентабельність інвестицій - це так само просто!