Топ 3 SEO інструменти, щоб зробити ваш сайт Joomla SEO Friendly

  1. Хочете знати, що може бути проблема?
  2. Отже, яке рішення?
  3. Інструменти, щоб зробити ваш сайт Joomla SEO Friendly:
  4. 2. Панель інструментів Seomoz
  5. 3. JSitemap
  6. Висновок

Ви вибрали систему Joomla як систему управління контентом? Це здорово, як ви зробили свій перший крок вперед створення великого веб-сайту . Можливо, тепер ви будете шукати потрібний шаблон і створювати цікавий контент для вашого нового сайту Joomla. Після того, як ви виконаєте ці дії, ви будете готові запустити свій сайт і зробити його доступним для цільових клієнтів. Проте існує одна проблема, з якою ви можете зіткнутися найближчим часом.

створення великого веб-сайту

Хочете знати, що може бути проблема?

Якщо ви розробили лише базовий веб-сайт Joomla, ймовірно, що люди, які чекають, щоб захопити ваші продукти, не зможуть знайти ваш сайт. Це тому, що Joomla не настільки SEO-дружні в порівнянні з WordPress.

Отже, яке рішення?

На щастя, в Інтернеті є безліч безкоштовних і платних інструментів SEO, які можуть бути використані як трафік і підвищити рентабельність інвестицій (ROI). Тут я буду обговорювати про топ 3 SEO інструменти, які ви можете використовувати для вашого Joomla харчування сайту.

Інструменти, щоб зробити ваш сайт Joomla SEO Friendly:

1. Google Analytic

Майже кожна людина, яка відповідає за веб-сайт, розуміє важливість аналізу трафіку своїх сайтів. Google Analytics є однією з найефективніші інструменти SEO що допомагає забезпечити аналіз веб-трафіку. Найкраще в цьому інструменті є те, що він доступний безкоштовно. Щоб скористатися Google Analytics, потрібно створити поля для свого профілю, які нададуть вам детальний аналіз, включаючи відстеження подій, відстеження активності відвідувачів сайту тощо. Перегляньте зображення, як показано нижче, щоб дізнатися, як працює Google Analytics.

2. Панель інструментів Seomoz

Це безкоштовний інструмент SEO, який пропонує компанія Moz. Панель інструментів Seomoz спрощує SEO вашого сайту Joomla . У випадку, якщо ви знаходили це важко ранжувати за допомогою конкретного ключового слова, то Seomoz панель інструментів може допомогти вам подолати такі труднощі, як це дозволяє оцінити складність ранжувати на основі деяких ключових слів. Вона дозволяє бачити такі показники, як авторизація сторінок (PA) і доменні органи (DA) та інші елементи для кожної веб-сторінки, які ви отримуєте, аналізуєте під час перегляду посилань і багато іншого.

Після встановлення панелі інструментів Seomoz на веб-переглядачі вашого сайту результати пошуку відображатимуться безпосередньо після того, як адресний рядок веб-сайту міститиме інформацію PA і DA.

Після встановлення панелі інструментів Seomoz на веб-переглядачі вашого сайту результати пошуку відображатимуться безпосередньо після того, як адресний рядок веб-сайту міститиме інформацію PA і DA

3. JSitemap

Це розширення Joomla допомагає створювати мапу сайту. За допомогою JSitemap ви можете легко керувати вмістом сайту на вашому сайті Joomla для користувачів, а також сканерів пошукових систем. Найкраще в цьому інструменті є те, що вам не потрібно додавати додаткові плагіни для обробки сайту. За допомогою JSitemap ви можете мати більше індексованих посилань, створених Google, що допоможе вам досягти більшої наочності для вашого сайту.

Що ще? Це дозволяє вашим картам сайту отримати підтвердження від Bring, а також від менш потужних пошукових систем, щоб індексувати Joomla! сайту. До цих пір ви повинні чекати павуків пошукових систем, щоб знайти ваш сайт, але з JSitemap вам не доведеться більше чекати! як ви можете безпосередньо надсилати інформацію в пошукові системи.

Давайте подивимося на кілька функцій, які пропонує JSitemap:

• Надає просту у використанні панель керування SEO.
• Дозволяє передавати посилання пошуковим системам.
• Створює мапи сайту в режимі реального часу.
• Містить систему кешування, яка прискорює генерацію мапи сайту
• Він поставляється з новою технологією, яка допомагає запобігти перенаправленням HTTP 301/303 у вашій Joomla! сайту.

Цей інструмент доступний як у безкоштовних, так і в платних версіях.

Висновок

Ви думаєте про створення сайту на Joomla? Тоді, крім інвестування часу в роздуми про свій дизайн сайту і макет, один інший аспект, який вимагає вашого розгляду, вибирає правильні засоби пошуку для вашого Joomla! влаштований сайт. Це пояснюється тим, що Joomla CMS складається з менших можливостей SEO, на відміну від WordPress. Таким чином, щоб отримати ваш сайт помітили клієнти і павуки пошукових систем, стає необхідним використовувати SEO інструменти, що робить ваш сайт більш оптимізований пошукової системи. Хоча Є кілька SEO інструментів і розширень, які можна використовувати для досягнення більш високого рейтингу на SERPs (сторінки пошукової системи), але вищезгадані кілька інструментів, які ви не повинні пропустити! якщо ви хочете мати SEO-дружній сайт.

Хочете знати, що може бути проблема?
Отже, яке рішення?
Хочете знати, що може бути проблема?
Отже, яке рішення?
Що ще?