Топ-30 AdSense оптимізованих тем WordPress, щоб перевірити в 2018 році

 1. 1. Crypto
 2. 2. Ad-Sense
 3. 3. Мега
 4. 4. Стиль Mag Pro
 5. 5. NewsPress
 6. 6. Вірусний
 7. 7. Truemag
 8. 8. Verb Pro
 9. 9. Мотина
 10. 10. Очистіть
 11. 11. Арбітраж
 12. 12. Рекомендовані
 13. 13. Осніч
 14. 14. Ноозбеат
 15. 15. Соціально-вірусний
 16. 16. Джойстик MH
 17. 17. Гримаг
 18. 18. Адманія
 19. 19. Adsos
 20. 20. Журнал
 21. 21. GoMedia
 22. 22. Novapress
 23. 23. MH Squared
 24. 24. Модний шик
 25. 25. Міст
 26. 26. Простий сенс
 27. 27. BlogSpring
 28. 28. Газета Маг
 29. 29. Жіночність
 30. 30. SocialNow

Незалежно від того, скільки потоків доходів для блогерів і інтернет-маркетологів з'явилися за останні п'ять років, AdSense продовжує залишатися кращим і найпопулярнішим серед них. У випадку, якщо ви в блогах і заробляти на життя через AdSense, то переконайтеся, що ви вживаєте належні заходи, щоб збільшити свій дохід. Найкращий і найпростіший спосіб зробити це - внести відповідні зміни в дизайн вашого сайту.

Ви можете вносити зміни вручну та створювати оптимізований сайт AdSense або просто встановлювати ідеальну тему, яка може збільшити дохід AdSense. Тут ми зібрали 30 найкращих тем WordPress, оптимізованих для AdSense, які можна встановити на вашому веб-сайті для чудових результатів. Погляньте на них і виберіть той, який схожий на вашу нішу, бюджет і вимоги.

1. Crypto

Ця тема не потребує представлення. З моменту офіційного запуску тему Crypto WordPress вдалося отримати необхідну увагу від десятків тисяч власників криптографічних сайтів. Щоб у вас не було блогу, який публікує новини та оновлень промисловості про криптовалюти, тоді не думайте більше, перш ніж вибрати Crypto. Ця тема є візуально привабливою, легкою, мобільною, а також зручною для SEO. Він поставляється з міцною панеллю опцій і може допомогти вам змінити макет вашого сайту в режимі реального часу.

Деталі | Демо

2. Ad-Sense

Більшість видавців AdSense зазнають значних втрат через блокування реклами. Оскільки багато користувачів мають в своєму браузері різні блокувачі об’яв, які блокують небажані оголошення, блогери не можуть отримати бажані результати навіть після того, як вони виконають належну SEO-сторінку. Ось де підходить тема WordPress, як Ad-Sense. Він виявляє блокування оголошень і негайно блокує вміст. Вміст видно лише тоді, коли користувачі вимикають Adblocker. Отже, якщо ви хочете взяти доходи AdSense на нові вершини, то перейдіть до цієї теми без будь-яких інших думок. Це легкий, мобільний, чутливий до SEO, і може надати вашому сайту професійний дотик.

Деталі | Демо

3. Мега

Якщо сітка компонування є те, що хвилює вас разом з широким спектром SEO дружніх особливостей, легкий дизайн, мобільний реагувати структури і необмежені кольори, а потім йти вперед і спробувати Mega теми. Він оснащений мінімалістичною структурою та блискучою системою керування оголошеннями. Дайте йому постріл і негайно покладіть всі ваші сумніви.

Деталі | Демо

4. Стиль Mag Pro

Як модний блогер, ви, можливо, доведеться придумати творчі ідеї на регулярній основі, щоб тримати м'яч прокаткою. У момент, коли ви перестанете експериментувати з контентом і дизайном, ви не зможете процвітати як блогер. За допомогою Styled Mag Pro це творче вираження стає дуже легким і безтурботним. Ця тема пропонує SEO дружній дизайн, належну систему управління оголошеннями третьої сторони, виділений простір для рекламних блоків на критичних місцях і привабливі кнопки соціальних медіа для максимальних соціальних сигналів.

Деталі | Демо

5. NewsPress

Ви щодня публікуєте веб-сайт новин і отримуєте десятки тисяч переглядів? Шукаєте ідеальну тему для монетизації цього трафіку і збільшуйте свій прибуток на значну маржу? Якщо так, то йдіть на NewsPress без будь-якої другої думки. Це легка і повністю SEO дружня тема, яка може примножити дохід від реклами. NewsPress постачається з високо налаштованою бічною панеллю, виділеним рекламним простором та індивідуальними рекламними блоками, макетом слайдера та необмеженими параметрами кольору.

Деталі | Демо

6. Вірусний

Вірусний, мабуть, найкраща тема для сайтів, що вивчають вірусну нішу. У випадку, якщо ваш блог потрапляє в цю категорію і приваблює сотні тисяч користувачів з різних пошукових систем і сайтів соціальних медіа, то перейдіть на вірусну тему WordPress. Він живиться від слайдера макет, достатньо місця для ознаками повідомлення, персоналізовані бічній панелі, красиві соціальні медіа іконок, чіткий типографіки, цільовий простір для рекламних блоків і багато іншого. Перейдіть на це і візьміть заробіток вашого сайту на нові висоти.

Деталі | Демо

7. Truemag

Незалежно від того, чи є ви продавцем або видавцем, навряд чи можна знайти кращу тему WordPress, ніж Truemag. Він розроблений таким чином, що можна монетизувати в різних потоках доходів. З огляду на відповідний дизайн, об'яви Google AdSense належним чином відображаються на настільних комп'ютерах, а також на смартфонах, забезпечуючи максимальний прибуток без особливих зусиль. Крім того, Truemag має безліч інших функцій, які покращать залучення користувачів на вашому сайті. Дайте йому постріл, і вам ніколи не доведеться знову переходити на іншу альтернативу.

Деталі | Демо

8. Verb Pro

Якщо у вас є цифровий журнал, сайт для огляду продуктів, веб-сайт газети або навіть особистий блог, Verb Pro допоможе вам максимально монетизувати його. Він має гарний макет домашньої сторінки, виділений простір для рекламних блоків на всіх ключових місцях, необмежену кількість кольорів, легкий дизайн і дружній користувальницький інтерфейс / UX. Незалежно від того, чи приходять ваші глядачі через смартфони або планшети, ця тема допоможе вам надати їм найкращий досвід.

Деталі | Демо

9. Мотина

Це стильна і сучасна тема WordPress, яка має потенціал для миттєвого оновлення дизайну вашого блогу. Враховуючи його надзвичайно чуйний дизайн, Motina може збільшити CTR на значну маржу. Інші особливості включають легку конструкцію, швидкий час завантаження, мобільну реагування, просунуту розбивку сторінок тощо. Motina дозволяє робити зміни в макеті вашого сайту в реальному часі і легко надавати йому бажаний вигляд.

Деталі | Демо

10. Очистіть

Як випливає з назви, Clean - це елегантно оформлена мінімалістична тема WordPress, яка завантажується досить швидко і виконує неймовірно добре на різних пристроях. Він постачається з безліччю варіантів налаштування, щоб легко оновити часткове або повне розташування вашого сайту. Існує жодна специфічна для ніші вимога, що означає, що ви можете використовувати його на будь-якому сайті до тих пір, поки ваша мета полягає в розробці високореактивного та безладного сайту.

Деталі | Демо

11. Арбітраж

Не багато тем можуть конкурувати з Арбітражем, коли мова йде про власний досвід роботи з оголошеннями. Він оснащений унікальним макетом сітки в поєднанні з високо творчою системою керування оголошеннями для збільшення CTR. Він швидко завантажується як на смартфони, так і на настільні комп'ютери, щоб максимізувати перетворення трафіку. Деякі інші суттєві особливості арбітражу включають необмежену кількість кольорів, потужну панель параметрів теми, живий налаштування та сумісність з кількома браузерами. Дайте йому постріл і поліпшіть свій прибуток на рекламу значним відривом.

Деталі | Демо

12. Рекомендовані

Навряд чи є якісь теми, які могли б запропонувати вам кращий досвід, ніж обрана тема. Ця тема в стилі журналу красива, елегантна, швидко завантажується і легко настроюється. Загалом, якщо ви хочете створити фантастичний сайт публікації, який може зайняти високу позицію в пошукових системах, залучити тисячі користувачів органічно і зробити їх натисканнями на рекламні блоки, а потім вибирати без особливих думок.

Деталі | Демо

13. Осніч

Osnic - це вигідна тема журналу та має оптимізовану рекламу. Незалежно від того, чи вивчаєте ви афілійований маркетинг або публікацію AdSense, ця тема має широкі можливості, щоб максимізувати прибутки. Її система оголошень містить три різні типи об’яв: оголошення для посилань зображення, HTML-код і повзунки. Osnic постачається з більш ніж 25 місцями розміщення оголошень, щоб переконатися, що ви чудово вивчаєте оголошення третіх сторін. Дайте йому спробувати і відчуйте різницю, яку вона може зробити з самого першого дня.

Деталі | Демо

14. Ноозбеат

Noozbeat - це елегантно розроблена тема WordPress для тих професіоналів, які не хочуть стикатися з будь-якими труднощами під час розробки своїх сайтів. Це простий в установці, повністю реагує і легкий, щоб отримати максимум від мобільного трафіку. Крім того, Noozbeat постачається з виділеним рекламним простором для покращення доходів від об’яв. Отже, вибирайте його та знімайте дохід від реклами до нових висот цього року, не вкладаючи надзвичайних зусиль.

Деталі | Демо

15. Соціально-вірусний

Ті блогери, які коли-небудь працювали на вірусної ніші в минулому, повністю усвідомлюють цю прекрасно оформлену тему WordPress. SociallyViral вважається однією з кращих тем WordPress для тих сайтів, які отримують багато соціального трафіку. У випадку, якщо у вас є один такий сайт, який має потенціал, щоб піти вірусно, то вибирайте СоціальноВіраль без будь-якої другої думки. Не кажучи вже про, SociallyViral є легкий, мобільний чуйний і SEO дружній темі в поєднанні з привабливими і добре розміщені кнопки соціальних медіа. Це не тільки збагачує користувальницький досвід на вашому сайті, але й гарантує, що він займає високі позиції в пошукових системах.

Деталі | Демо

16. Джойстик MH

Не багато WordPress теми повністю присвячені ігор пропонують чуйний і SEO дружній дизайн. That''s де MH Джойстик створює різницю та допомагає вам проект фантастичний місце. Ця вражаюча тема WordPress не тільки перетворить ваш звичайний блог на яскравий ігровий веб-портал, але й поліпшить рейтинг пошукових систем за значним відривом. Відвідайте його і відчуйте різницю.

Деталі | Демо

17. Гримаг

Якщо ви виявилися експертом SEO або редактором і хочете створити прекрасну тему WordPress, яка може добре виглядати на різних пошукових системах і сайтах соціальних медіа, і в той же час запропонувати вам декілька варіантів монетизації, то Grimag - це ваша ідеальна ставка. Він живиться від чіткого типографіки і стратегічно розташованих рекламних просторів для високого CTR. Вибирайте цю тему прямо зараз і отримайте негайне підвищення прибутків.

Деталі | Демо

18. Адманія

Як випливає з назви, Admania є одним з найбільш потужних, добре оптимізованих і супер реагуючих тем WordPress для маркетингових партнерів і видавців AdSense. Він поставляється з більш ніж шістьма різними макетами, кожен з яких виділив рекламний простір для кращого CTR. Деякі інші особливості Admania включають в себе швидке час завантаження, необмежену кількість кольорів, живуть налаштування та SEO дружнє розташування.

Деталі

19. Adsos

У випадку, якщо ви зацікавлені в розробці мінімалістичної теми WordPress, яка швидко завантажується і добре працює на різних пристроях, щоб максимально вийти з трафіку смартфона, то Adsos є відмінним вибором. Це легкий, простий і повністю чуйний. Навіть після виділення простору для декількох рекламних блоків, Adsos продовжує добре працювати на всіх параметрах SEO та SEO. Перейдіть на це і надайте своєму сайту повністю індивідуальний вигляд.

Деталі | Демо

20. Журнал

Журнал є, мабуть, найпотужнішою темою WordPress у стилі журналу, яка призначена виключно для тих веб-сайтів, які мають великий обсяг контенту для відображення. Це надає широкий вибір параметрів налаштування для публікацій, сторінок і рекламних блоків. Елегантний дизайн журналу та надзвичайно потужні кнопки соціального сигналу є достатніми для того, щоб ваш вміст заслуговує на увагу. На всякий випадок, ви отримаєте ідеальну тему, яка може дати унікальний дотик до вашого сайту і в той же час підвищити його дохід на значну маржу, потім перейдіть на тему Журнал WordPress без будь-якої другої думки.

Деталі | Демо

21. GoMedia

Необмежені кольорові комбінації, легкий дизайн, мобільна швидкість, зручність у використанні SEO та спеціальний рекламний простір для вищого CTR є одними з найважливіших елементів теми GoMedia WordPress. Вона проста у встановленні та постачається з широким спектром параметрів налаштування, щоб перетворити ваш сайт на привабливий та професійний веб-портал без проблем.

Деталі | Демо

22. Novapress

Всякий раз, коли ви вирішите почати вірусний сайт ніші, ви, можливо, доведеться відвернути стільки уваги до відображення змісту, як до його створення. Жоден з цих двох не може зробити ваш сайт тільки вірусним. Таким чином, шукайте тему, яка не залишає жодного каменю, щоб показати вміст вашого сайту привабливо. Novapress може бути блискучим вибором у цьому відношенні. Він поставляється з міцною панеллю опцій, залученням макета домашньої сторінки, стратегічно розташованими іконками соціальних медіа і виділеним простором для реклами третіх сторін. Використовуйте Novapress один раз, і вам ніколи не доведеться знову шукати іншу альтернативу.

Деталі | Демо

23. MH Squared

Якщо ви завжди хотіли розробити сайт WordPress, який забезпечується високочутливим дизайном і функціями світового класу, а також потужними віджетами і спеціальними функціями для внесення змін у режимі реального часу, пошук завершується тут MH Squared. Це ідеальний варіант для професіоналів, які керують своїми цифровими журналами, новинами, технологіями, фінансами, розвагами, спортом або навіть політичними блогами. Не кажучи вже про те, що вона оснащена надзвичайно настроюваною бічною панеллю, рекламними просторами, нескінченними кольорами та десятками інших функцій для кращого рейтингу в різних пошукових системах.

Деталі | Демо

24. Модний шик

Якщо ви займаєтеся модними блогами і хочете надати своєму сайту тонкий дотик, щоб він почав покращувати взаємодію і збільшувати кількість кліків, негайно шукайте потужну й настроювану тему. Модний Chic є одним з таких варіантів, які можуть допомогти вам отримати бажані результати кожного разу. Він упакований з візуально привабливим дизайном, необмеженими варіантами кольорів, користувальницькими віджетами, надійною панеллю параметрів теми, живим налаштуванням, чуйним дизайном і багато іншого. Дайте професійний дотик вашому блогу моди і способу життя з Fashion Chic і отримайте бажані результати цього року.

Деталі | Демо

25. Міст

Високоякісні фонові кольори, макет домашньої сторінки, вбудована система огляду та рейтингування для більш високого рівня пошуку в пошукових системах, легкий дизайн і візуально привабливий дизайн - це деякі з основних функцій, які ви отримуєте разом з темою Bridge. Незалежно від того, чи є у вас технологічний веб-сайт або блог способу життя, портал огляду продуктів або просто публікація новин, навряд чи можна знайти кращу тему, ніж ця на ринку. Покладіть його на тест один раз і відчуйте різницю між Bridge та іншими темами WordPress самі.

Деталі | Демо

26. Простий сенс

Ви не повинні мати важку тему графіки, щоб покращити доходи від оголошень. Навіть проста тема з легким дизайном і налаштованими параметрами може виконати завдання за вас. Якщо це те, що вам здається ідеальним, то спробуйте тему WordPress Simple Sense. Вона призначена для тих професіоналів, які бажають підкреслити свій високоякісний вміст над розкішною графікою. Простий Sense поставляється зі стратегічно розташованим простором для рекламних блоків, кількома варіантами кольорів, дуже чутливим дизайном і SEO дружнім UI / UX. Надішліть сюди свої доходи на новіші висоти.

Деталі | Демо

27. BlogSpring

Якщо ви виявитеся одним з тих блогерів, які люблять регулярно експериментувати зі своїм дизайном сайту, то BlogSpring є ідеальним вибором для просування вперед. Крім правих і лівих бічних панелей, унікальних макетів сторінок і постів, а також стратегічно розташованих кнопок соціального обміну, BlogSpring поставляється в комплекті майже з усіма зручними функціями SEO, необхідними для завоювання рейтингу першої сторінки на Google. Використовуйте його один раз, щоб відчути магію відразу.

Деталі | Демо

28. Газета Маг

Ви не можете просто використовувати будь-яку звичайну тему для розриву новин або газетних сайтів, які отримують десятки тисяч відвідувань кожен день. Отже, будьте вдумливими, роблячи вибір. Тема, яку ви обираєте, повинна бути легкою, повністю реагуючою, швидкою завантаженням і оптимізованою пошуковою системою. У випадку, якщо ви заплутані щодо того, яку тему потрібно спробувати для цієї мети, перевірте Газета Mag один раз. Поряд з усіма функціями, згаданими раніше, ця тема поставляється з цілеспрямованою системою керування оголошеннями, налаштовуваною бічною панеллю, макетом домашньої сторінки повзунка та іншими функціями, які допоможуть вам належним чином задіяти та підвищити CTR.

Деталі | Демо

29. Жіночність

Не багато WordPress теми SEO дружні і призначені виключно для феміністської концепції, дівчатка історії, огляди продуктів і останні тенденції промисловості. Щоб ви не мали сайт, що публікує подібні історії, а потім перевірте жіночу тему без будь-якої другої думки. Він поставляється з кількома макетами повідомлень, опціями повзунка та безліччю варіантів налаштування для бажаних результатів.

Деталі | Демо

30. SocialNow

Щоб запустити сайт, який значною мірою залежить від соціального трафіку, потрібно створити унікальні ідеї та цікавий дизайн, який може негайно привернути увагу людей. З SocialNow, ви можете зробити це і багато інших речей зручно. Інтуїтивна навігація SocialNow дозволяє користувачам легко знаходити будь-який вміст, а вбудовані соціальні кнопки надають їм можливість поділитися ними через соціальні медіа-платформи. З часом ця тема WordPress може допомогти вам виростити ваш сайт на веб-порталі трафіку, який отримує тон переглядів сторінок в режимі автопілоту.

Деталі | Демо

Отже, не витрачайте більше часу, перш ніж вибирати будь-яку з цих тем для сайту WordPress з підтримкою AdSense. Цей один крок допоможе вам взяти свій прибуток до більших висот у 2018 році.

Пов'язані

Шукаєте ідеальну тему для монетизації цього трафіку і збільшуйте свій прибуток на значну маржу?