Топ-5 кращих SEO-фахівців і компаній Росії

Щорічно в мережі йдуть дискусії, де просувати сайт, кому можна довіряти

Щорічно в мережі йдуть дискусії, де просувати сайт, кому можна довіряти. Більшість компаній самостійно на своїх сайтах формують рейтинг, роблячи акцент на своїх перевагах. Претендентові досить складно орієнтуватися, і зробити правильний вибір. Можна вивчити методи і способи, інструменти, використовувані на практиці. Також почитати відгуки клієнтів, орієнтуючись на їх рейтинг і популярність. Можна навіть перевірити в пошукових системах, яку позицію вони займають у видачі по популярних запитах. Провівши аналіз, нам вдалося виділити ТОП-5 кращих SEO-фахівців і компаній Росії: «студія Олега Дніпровського», «Ашманов і Партнери», «Скобеев і Партнери», Demis Group, Optimism.Ru.

Студія Олега Дніпровського

Компанія для кожного проекту розробляє індивідуальну стратегію просування. З метою досягнення високих результатів використовується комплексний підхід і враховуються особливості діяльності клієнта. Головний принцип компанії - відкритий бюджет і прозорі трирівневі звіти, що дозволяють замовнику контролювати весь процес роботи. У нього входять суми витрат, пов'язаних з купівлею посилань, або оплатою послуг копірайтера, інформація, що зроблено за звітний період для підвищення продажів. Відображаються відомості поточного стану сайту та динаміка змін.

За відгуками більшості клієнтів студії, офіційний сайт: www.olegdneprovsky.ru , Можна побачити, що саме тут вони змогли збільшити обсяги продажів, просунути сайт в ТОП видачі, оптимізувавши його під пошуковики по найбільш популярним ключових запитах. Нарощування маси дозволило поліпшити видимість сайту, підняти його рейтинг, а продукт зробити впізнаваним на ринку. За рахунок внутрішньої оптимізації покращилися продають якості і комфортність для користувачів. Унікальною перевагою студії є розробка авторської методики просування і оптимізації, аналогів якої немає на ринку. Все це в комплексі дозволило досягти і закріпити високі результати.

«Ашманов і партнери»

Вважається однією з відомих з початку двохтисячних років компаній. У трьох філіях компанії працює близько трьохсот чоловік, різної спеціалізації. Це дозволило охопити більший відсоток аудиторії, зацікавленої в просуванні сайту і його оптимізації. Спеціалізується в сфері інформаційних технологій, займається розробкою різних програмних продуктів, працює з медійним контентом, пропонує послуги просування сайтів. Клієнт отримує звітну документацію, що включає основну інформацію про роботу фахівців. Тут можна замовити рекламну кампанію і просування в соц.сетях.

Компанія заявляє про досягнення високих результатів, залучення нових користувачів, підвищенні конверсії, поліпшення позицій в популярних пошукових системах. Одним з головних переваг є досвід роботи. Даний бренд досить швидко почав користуватися популярністю, і сьогодні досить успішно розвивається. Регулярний аналіз і моніторинг ринку, та впровадження різних алгоритмів просування дозволяють поліпшити позиції сайту і його ранжирування.

«Скобеев і Партнери»

Російська компанія, заснована в 2003 році в якості субпідрядника відомої веб-дизайн студії Demis Group. Згодом керівник цього підрозділу повністю виходить з «Деміс Груп» (а точніше з Demis Partners), і починає працювати, як зовсім не пов'язана з вищевказаною студією компанія.

Сьогодні «Скобеев і партнери» пропонує ефективне просування сайтів, спеціалізується на комплексному просуванні проектів будь-якого рівня складності. Фахівці мають досить хороший рівень професіоналізму, про що свідчать відгуки клієнтів компанії. Виконавці беруть на себе відповідальність за ефективний розвиток вашого проекту в рамках укладеного договору, гарантують зростання відвідуваності і збільшення продажів.

Demis Group

Російське Digital-агентство, засноване більше 14 років тому, і що входить в ТОП-35 кращих компаній за оцінками багатьох авторитетних аналітичних центрів. На даний момент штат компанії включає команду дизайнерів, оптимізаторів і т.д. Таким чином, вдається забезпечити налагоджену роботу і ефективність пропонованих методів просування.

Компанія пропонує ряд послуг, які допоможуть оптимізувати сайт і вивести його на перші сторінки видачі. Клієнти отримують щомісячні звіти, можуть аналізувати ефективність співпраці, і приймати рішення щодо подальшої роботи. Компанія активно веде інформаційну роботу, бере участь у різних соціальних проектах, і співпрацює з рядом навчальних закладів.

«ОПТІМІЗМ.РУ»

Дуже багато позитивних відгуків про компанії. Більшість клієнтів оцінили професіоналізм і досвід фахівців, високий рівень комунікабельності та ефективності стратегій просування. Компанія спеціалізується на SEO-просуванні, оптимізації сайтів, розкручування його в соц.сетях. Якісно опрацьовуються основні інструменти і підбираються оптимальні шляхи вирішення поставлених клієнтом завдань.

Компанія співпрацює як з великими, так і з дрібними юридичними особами, надаючи високий рівень сервісу і гарантію отримання результатів: збільшення показника відвідуваності, зростання продажів і поліпшення позицій сайту у видачі пошукових систем.

Представлений список компаній був складений за оцінками користувачів-клієнтів цих компаній. Пропоновані концепції і стратегії розвитку в кожній з них кардинально відрізняються, що дає різний результат на кожному етапі просування. Також вони відрізняються ціновою політикою, підходом у формуванні звітності, та можливості клієнту в майбутньому самостійно розвиватися.