Топ-5 кращих систем і сервісів

  1. Кращі автоматизовані SEO-сервіси просування сайтів
  2. Seopult
  3. Sape.Ru
  4. Rookee
  5. Webeffector
  6. SeoHammer.RU
  7. Ми пропонуємо ручне просування сайту, а не автоматизоване за допомогою програм!
  8. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
  9. Надішліть заявку на просування сайту!

Для забезпечення просування бізнесу в Інтернеті, в пошукових системах, необхідно використовувати спеціальні SEO-інструменти. Щоб отримати бажаний результат, і вивести свій сайт в ТОП, потрібно стратегія, база даних партнерських ресурсів, методик. Для самостійного просування можна використовувати спеціалізовані сервіси. кожна система SEO просування сайту має свої особливості, і спрямована на роботу з контентом, рекламою, з посилальної масою. Також необхідно потурбуватися про сервіси, які допоможуть вести моніторинг, аналіз роботи та її оцінку. При цьому є ряд сервісів, що забезпечують комплексне просування.

Іншими словами Ви можете автоматизувати процес просування, але без будь-яких гарантій, адже змінюються алгоритми ранжирування сайтів, вимоги до якості. Ще три-чотири роки тому такий підхід до розкручування проекту був цілком реальною альтернативою просуванню професіоналами, більшість операцій яких здійснюються в ручному режимі. Сьогодні, автоматизувавши процес, результат можна отримати, але не той. Для початківців проектів підійдуть автоматичні SEO-сервіси по просуванню сайтів. Для реального розвитку краще скористатися послугами професіоналів.

Пошукове просування - це певний комплекс заходів, спрямованих на підвищення видимості конкретного ресурсу в пошукових системах. Просуваючи сайт на перші рядки видачі, ви зможете залучити максимально можливий трафік, тим самим, поліпшивши показники прибутковості за рахунок збільшення продажів. Сучасні сервіси автоматизують цей процес, виключаючи необхідність власнику сайту вивчати принципи SEO.

Кращі автоматизовані SEO-сервіси просування сайтів

Перед багатьма підприємцями, компаніями стоїть непросте завдання, що вибрати, автоматизоване просування сайту, або замовити його у професіонала? Щоб в цьому розібратися необхідно, зрозуміти суть роботи сучасних пошукових систем. Адже їх алгоритми постійно змінюються, і вимоги користувачів зростають. Якщо ви вирішили перевірити ефективність роботи автоматичних сервісів, то пропонуємо ТОП найбільш популярних з них.

Seopult

Сервіс включає в себе безліч різних пов'язаних між собою веб-додатків, що дозволяють автоматизувати основні механізми просування сайту. Без будь-яких знань і досвіду власник сайту може займатися розкручуванням десятків проектів. Є певний шаблон завдань, вирішуючи які, за твердженням розробників, ви зможете впливати на видачу вашого сайту пошуковими системами.

Одним з інструментів, який реально привертає користувачів, - це автоматична закупівля посилань з відомих бірж. Для тих, хто не бажає шукати посилання, або у кого немає часу, сервіс пропонує цей процес зробити автоматичним. Більшою мірою такий метод нарощування посилальної маси відноситься до штучної накрутки, до якої потрібно підходити дуже обережно, так як пошукові системи зараз не шанують сайти з великим обсягом покупних посилань з низькоякісних ресурсів.

Для ефективного просування, і підняття власного рейтингу ресурси для розміщення посилань необхідно підбирати вручну.

Система допоможе з підбором ключових запитів (який також здійснюється автоматом), пропонує послугу аудиту і аналізу, може допомогти підприємцям-початківцям розпочати просування свого проекту в мережі. Для нормальної роботи необхідно грамотно налаштувати всі функції.

Sape.Ru

У певний проміжок часу цей сервіс перебував на піку популярності, дозволяючи оптимізаторів за короткий проміжок часу нарощувати кількість посилань, піднімаючи все показники сайту. Безумовно, це вважалася найбільша біржа посилань, конкурувати з якою було дуже складно. Ситуація кардинально змінилася з запуском алгоритму Минусинськ, основним завданням якого є відсіювання з видачі сайтів, які зловживають послугами подібних ресурсів.

Сервіс і зараз дає можливість поліпшити багато показників, але при цьому кожен користувач, який вирішив скористатися його послугами, бере на себе відповідальність і визнає ті ризики, які можуть виникнути, якщо просувний сайт потрапить під санкції пошукових систем.

На цій біржі посилання можна продавати, а можна і закупити в необмежених обсягах, але в будь-якому випадку рекомендується пройти певний курс навчання, або, невеликий майстер-клас по роботі з сервісом. Тут ви зможете згенерувати семантичне ядро, але доведеться в ручному режимі провести аналіз обраних ключових запитів, щоб виключити не релевантні. При роботі з ключовими словами не забуваємо про те, що за нами «стежить» «Пінгвін», який дуже швидко може відправити нас в бан.

Під вибрані ключі ми відразу можемо замовити тексти, після чого вони розміщуються на сайтах-партнерах. При роботі з майданчиками також знадобитися зробити аналіз, щоб видалити сайти, які не підходять нам по тематиці (пошукові системи зараз цей момент жорстко контролюють). Для якісного просування більшу частину роботи необхідно проробляти вручну. При грамотному підході сервіс допоможе отримати непоганий результат.

Rookee

Даний сервіс пропонує кілька стратегій просування. Ви можете скористатися одним із запропонованих шаблонів, автоматизувавши покупку посилань, придбання сео-текстів для зовнішнього просування, підібрати ключові запити, регулярно проводити технічний аудит і аналіз роботи.

Для багатьох новачків надана можливість скористатися послугами консультантів, які направлять вебмастера або оптимізатора в потрібному напрямку. Більшість необхідних інструментів використовуються для розкрутки сайту, що спрощує процес.

При підключенні автоматичного просування за рахунок покупки сторонніх посилань, користувач ризикує, що посилання будуть йти не тільки з авторитетних, але і низькоякісних ресурсів (ГС). Пропустивши їх, ви отримуєте зворотний ефект, і замість ТОПу вилітаєте в бан. Тому необхідно проводити ретельний аналіз автоматично обраних майданчиків, при цьому, не забуваючи про внутрішню оптимізацію сайту.

Webeffector

Ще один сервіс, що допомагають молодим сайтам, і тим, які вже мають певну історію, просуватися в пошукових системах. Читаючи відгуки, ви зустрінете і різко негативні висловлювання користувачів (це переважно ті, хто має певну базу знань в області SEO, хто знайомий з його підводними каменями), і позитивні відгуки від новачків, які не мають уявлення про те, як оптимізувати і просувати сайти .

Webeffector пропонує комплекс інструментів, спрямованих на підвищення ТИЦ і залучення користувачів, поліпшення видимості сайту і його висновок в ТОП. За оцінками експертів майданчик може використовуватися і допомагає вирішувати багато завдань, але при ретельному аналізі і моніторингу з боку вебмастера. Автоматична закупівля посилань - один з потужних інструментів, що дозволяє просунути сайт, але при цьому і один з головних чинників, який може поставити «хрест» на подальшій роботі і розвитку бізнесу. Якщо порівнювати ефективність і витрати на покупку посилань, то варіант з автоматичною закупівлею вже обходиться дорожче.

Підключення контекстної реклами і підбір ключових запитів - два не менш важливих інструментів просування. І якщо рекламу можна контролювати без будь-яких проблем, то ось з ключовими запитами доведеться попрацювати. Важливо переконатися в їх релевантності, не допустити спаму, переконатися, що вони органічно вписані в текст і ін.

SeoHammer.RU

Рекламний агрегатор, який дозволяє підключати контекстну і тематичну рекламу, здійснювати аналіз покупних посилань з метою виявлення неякісних, і допомагає в просуванні сайтів різної спрямованості. Користувачі, які не мають високих знань в області SEO, зможуть автоматично просувати свої ресурси, підключаючи ті чи інші інструменти. Допускається можливість використання деяких безкоштовних інструментів, які дозволять проводити аудит і оцінку контенту, сайтів конкурентів і ін.

Звертаючись до послуг даного сервісу, необхідно керуватися всіма вище перерахованими правилами, не допускаючи «засмічення» сайту неякісними посиланнями, які не релевантними ключовими запитами і ін.

Ми пропонуємо ручне просування сайту, а не автоматизоване за допомогою програм!

У кожному конкретному випадку при використанні автоматичних сервісів і програм по просуванню сайту, не виконується найголовніше правило якісної розкрутки - відсутній індивідуальний підхід до розробки стратегії з урахуванням переваг цільової аудиторії і постійних змін в алгоритмі ранжирування сайту пошуковими системами. Ефективність професійного природного просування в сотні разів вище автоматичного, а штучна накрутка відвідуваності, зростання посилальної маси може надати абсолютно зворотний ефект. Ми пропонуємо якісне просування бізнесу з гарантією отримання високих результатів без ризику втратити свої позиції. Замовте правильне і безпечне просування сайту в студії Олега Дніпровського!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + || АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за безкоштовним по всій Росії номером 8 800 550-70-24, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Росії 🇷🇺.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю. Ми настільки впевнені в тому, що ми робимо і навіть готові дати гарантію на повернення грошей назад на Ваш рахунок, в разі, якщо не виведемо сайт в Топ-10!

Надішліть заявку на просування сайту!

весь блог