Топ 5 сайтів соціальних закладок | Соціальні медіа для неприбуткових організацій | Accrisoft

  1. Вгору Наступний: Маркетинг електронної пошти для некомерційних організацій

На посаді минулого тижня я познайомив вас з концепцією соціальні закладки - наскільки цінним може бути збирання вмісту для обміну з вашою аудиторією (і побудова лідерства), а також способи його використання для просування власного вмісту.

Отже, які сайти соціальних закладок ви повинні використовувати?

У сьогоднішньому пості, я збираюся обговорити мої п'ять найулюбленіших сайтів соціальних закладок. Ви дізнаєтеся все про те, як ці платформи працюють, хто більшість їхніх користувачів, і які сайти соціальних закладок найкраще підходять для ваших маркетингових цілей.

Запущений у 2010 році і тепер з 70 мільйонами користувачів, Pinterest зробив дуже сплеск у світі соціальних медіа та соціальних закладок Запущений у 2010 році і тепер з 70 мільйонами користувачів, Pinterest зробив дуже сплеск у світі соціальних медіа та соціальних закладок. Pinterest - це сайт для обміну зображеннями, який дозволяє користувачам створювати та маркувати колекції зображень на основі теми, які називаються «плати». Користувачі можуть «закріпити» оригінальний вміст на дошках або відредагувати вміст інших користувачів.

Pinterest - чудова платформа для вибору, якщо у вас є багато візуального вмісту, або якщо ви включите цікаві та якісні зображення у ваші публікації в блозі. Якщо ви регулярно використовуєте інфографіку у своїх публікаціях у блогах або в інших маркетингових зусиллях, ви можете надсилати їх на Pinterest. Pinterest - це також перехід на сайт, якщо ви орієнтуєтеся на молодих жінок.

The Торгова палата Ноксвілла робить велику роботу з використання Pinterest для просування власного контенту, а також вмісту місцевих підприємств.

Delicious (раніше Del.icio.us) вважається оригінальним сайтом міток і соціальних закладок. Розпочавшись у 2003 році, Delicious дозволяє користувачам групувати свій вміст у «стеках», які можна створювати самостійно або з іншими учасниками. Навіть якщо ви вирішите не дозволяти іншим людям робити внески до ваших стеків, користувачі можуть запропонувати посилання, які ви бажаєте включити до стеків.

Якщо ви хочете співпрацювати з іншими однодумцями та організаціями, то Delicious - це сайт для вас. Хоча багато інших сайтів соціальних закладок дозволяють користувачам сприяти змісту один одного, Delicious має репутацію, що пропонує найкращі ресурси для співпраці.

The JCC Далласа синхронізувати свій акаунт Delicious з Twitter, так що кожна посилання, яку вони чіплять, також розділяється на їхньому акаунті Delicious!

The   JCC Далласа   синхронізувати свій акаунт Delicious з Twitter, так що кожна посилання, яку вони чіплять, також розділяється на їхньому акаунті Delicious

Reddit, заснований у 2004 році, має формат, який дуже відрізняється від багатьох інших сайтів соціальних закладок. Хоча більшість сайтів соціальних закладок мають візуальні ефекти та чисті макети, макет Reddit дуже важкий для тексту. Користувачі Reddit можуть надсилати посилання, розміщувати вміст, голосуючи вгору або вниз, коментувати посилання та "друг" один одного. Історії, які отримують найбільшу кількість голосів, піднімаються на вершину сторінки, тоді як менш популярні історії опускаються на дно.

Reddit має репутацію, що надає оф-біт новинам і унікальний контент, тому це відмінний вибір, якщо вам потрібно додати певну приправу до своєї колекції основного вмісту.

Якщо ви відвідуєте сайт і стаєте повністю перевантаженими, перегляньте це відео, яке пояснює Reddit найпростішими термінами:

StumbleUpon, запущений у 2001 році, позиціонував себе як «механізм відкриття та рекомендацій», а не лише засіб закладки StumbleUpon, запущений у 2001 році, позиціонував себе як «механізм відкриття та рекомендацій», а не лише засіб закладки. Як і більшість інструментів соціальних закладок, StumbleUpon запитає ваші інтереси, а потім виберіть вміст на основі цих тем. Але замість того, щоб прокручувати списки посилань, можна натиснути кнопку "Stumble", і StumbleUpon надішле вас безпосередньо на веб-сторінку, що відповідає вашим інтересам. Після того, як ви потрапите на сторінку, ви можете проголосувати за "Подобається" або "Не подобається" вміст, а StumbleUpon враховуватиме ваш голос при виборі майбутнього вмісту.

StumbleUpon допомагає людям виявляти вміст, який вони, ймовірно, не знайшли, використовуючи іншу платформу соціальних закладок. StumbleUpon забезпечує більш творчий, вільний тип контенту. Якщо вам потрібно зробити якийсь мозковий штурм або відкрити свій розум до нових ідей, дайте StumbleUpon спробувати.


Scoop.it прибув пізніше в грі (він був запущений в 2011 році), і здається, що розробники змогли взяти кращі можливості існуючих сайтів соціальних закладок і створити дійсно функціональну і легку платформу.

Подібно до Pinterest, Scoop.it дозволяє користувачам «черпати» вміст і класифікувати його за різними «темами». спосіб функцій StumbleUpon). Scoop.it також дозволяє взаємодіяти з іншими користувачами через коментування та наступне.

Scoop.it мій улюблений інструмент соціальних закладок. Він має чистий, добре організований інтерфейс. Це відмінний інструмент для тих, хто хоче зібрати високоякісний письмовий вміст, насолоджуючись при цьому сильними, привабливими візуальними ефектами.

Перевірте, як Асоціація нерухомості Альберти використовує Scoop.it для керування відповідним вмістом.

it для керування відповідним вмістом

***

З цих п'яти соціальних платформ для закладки, які з них найкраще працюють для вас і вашої організації?

Вибір потрібної платформи багато в чому залежить від ваших маркетингових цілей і того, як ви віддаєте перевагу вашій інформації. Чи є ви більш візуальною людиною, або ви віддаєте перевагу сайтам з важкими текстами? Вам подобається пропонувати відповідний контент, або ви віддаєте перевагу затягувати рукави і виконувати копання?

Пам'ятайте, що вам не потрібно вибирати лише одну. Використання декількох сайтів соціальних закладок збільшить шанси отримати ваш вміст і викриє вашу організацію більш широкому колу глядачів і потенційних відносин.

Щасливі соціальні закладки!

Вгору Наступний: Маркетинг електронної пошти для некомерційних організацій

Поверніться на наступному тижні для початку дуже цікавої серії по електронній пошті маркетингу!

Джерело: Соціальні закладки та соціальні новини інструменти

Отже, які сайти соціальних закладок ви повинні використовувати?
З цих п'яти соціальних платформ для закладки, які з них найкраще працюють для вас і вашої організації?
Чи є ви більш візуальною людиною, або ви віддаєте перевагу сайтам з важкими текстами?
Вам подобається пропонувати відповідний контент, або ви віддаєте перевагу затягувати рукави і виконувати копання?