Топ додатків для економії заряду батареї на Android

Багато Android-додатки досить ненажерливі щодо акумулятора. Творці цієї операційної системи намагаються вирішити проблему глобально і зробити так, щоб Android-смартфони працювали довше від одного заряду батареї, проте це їм не завжди вдається. Тим часом в інтернет-магазині Google Play можна знайти багато різних програм, які заощадять заряд батареї вашого пристрою. Багато Android-додатки досить ненажерливі щодо акумулятора

Ця програма економії заряду батареї Android-пристрої поширюється абсолютно безкоштовно. Вона працює у фоновому режимі і знижує активність смартфона тоді, коли ви їм не користуєтесь, наприклад, відключає особливо "важкі" гри. Програма хороша ще тим, що вміє знаходити і відключати ті процеси, які не видно в стандартному менеджері завдань.

Додатки для андроїд для економії заряду батареї бувають більш "просунуті", а бувають зовсім прості. Ця програма з других - вона демонструє на спеціальному екрані детальну інформацію про заряд батареї вашого Android-смартфона і підказує, скільки ще часу в фоновому та активному режимі гаджет буде працювати.

Краща програма для економії заряду батареї на андроїд може похвалитися більш 100 млн завантажень. Ця програма для економії заряду батареї android може відключати всі фонові процеси і демонструвати наочну статистику використання акумулятора. А кнопка "Оптимізувати" дозволить відключити особливо "ненажерливі" процеси.

Економія заряду батареї android вимагає уваги з боку спеціальних додатків і вдень, і вночі. У другому випадку ідеальним рішенням буде додаток Easy Battery Saver, яке збереже заряд вашого смартфона, коли ви їм не користуєтесь, а бачите солодкі сни. Для особливо уважних користувачів в Easy Battery Saver є інструкції про те, як налаштувати смартфон для максимального збереження заряду батареї.

Ця програма для економії заряду батареї андроїд зручна тим, що в ній є кілька профілів економії енергії. Їх можна легко перемикати, розмістивши попередньо на головному екрані. А купивши преміум-версію додатка, можна буде налаштувати зміна профілів за розкладом, наприклад, вночі або в дорозі можна буде автоматично включати самий "щадний" профіль.

А купивши преміум-версію додатка, можна буде налаштувати зміна профілів за розкладом, наприклад, вночі або в дорозі можна буде автоматично включати самий щадний профіль

Програми для економії заряду батареї на андроїд аналізують різні компоненти. Додаток Battery Doctor вміє контролювати навіть яскравість екрану і знижувати її. Крім того, додаток відключить самі енергоємні додатки і закриє ті, до яких користувач давно не звертався.

Ця програма для економії заряду батареї android-пристрої вміє відключати всі непотрібні процеси і додатки, як тільки смартфон або планшет переходить в сплячий режим (відразу після відключення екрану). Amplify може працювати в автоматичному режимі, самостійно визначаючи "зайві" додатка, а може управлятися вручну.

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!