Топ додатків для накрутки в Інстаграме з телефону

  1. Топ додатків для накрутки в Інстаграме з телефону
  2. Накрутка в Інстаграм
  3. Neutrino +
  4. Follow for you
  5. Fame Boom
  6. Promo Flow

Більшість з нас гонорові люди в тій чи іншій мірі. Нам хочеться уваги і визнання і якщо в реальному житті для цього потрібно попрацювати, то в Інстаграме досить пару кліків, щоб отримати заповітні передплатників. Сьогодні ми розглянемо топ додатків для накрутки в Інстаграме з телефону.

Є і другий тип людей - підприємці, передплатники та сердечка їм потрібні не для задоволення власного его, а для розкрутки бренду, магазину та іншого. У будь-якому випадку обидва типи людей не завжди можуть дозволити собі великі інвестиції в рекламу сторінки. Що ж робити? Ми розглянемо варіант коли під рукою лише смартфон і велике бажання набрати фоловерів.

Топ додатків для накрутки в Інстаграме з телефону

Давайте відразу обмовимося критерії за якими будемо ставити оцінки. У нашому випадку найважливішим фактором є можливість отримати передплатника якомога швидше, при цьому витративши мінімум часу. Другим фактором є обвешаность рекламою. Практично у всіх додатках нижче представлена ​​можливість отримувати лайки, окремо цю функцію обговорювати не будемо.

Накрутка в Інстаграм

Більшість з нас гонорові люди в тій чи іншій мірі

завантажити Накрутка в Інстаграм

Дизайн досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Можна заробити бали, а вже за допомогою них додати завдання на накрутку передплатників або сердечок. Начебто все елементарно просто, ось тільки заробити бали складно, в нашому випадку неможливо. Завдання для заробітку не виконуються, постійно глюки і помилки. Якщо є нерви і терпіння мучити додаток, тоді вперед. Єдиний плюс, відсутня реклама.

передплатники 1
Реклама 10
Загальна 11 балів.

Neutrino +

завантажити Neutrino +

Нас зустрічає більш цікавий дизайн, видно - хлопці працювали. Бали для накрутки можна заробляти на пасиві, натиснувши чарівну кнопку додаток саме почне підписуватися і ставити лайки. Отримані окуляри ми використовуємо для накрутки фоловерів. Система не дуже зручна, набравши 649 очок ми змогли купити 20 хвилин, протягом яких на нас йде підписка. На виході отримуємо 82 нових користувача. Правда для того, щоб набити 649 очок доведеться чекати годину - півтори.

передплатники 7
Реклама 10
Разом 17 балів

Follow for you

завантажити Follow for you

Вельми убогий інтерфейс. Заробити 1 бал досить просто, потрібно підписуватися на інших користувачів. Ось тільки 10 фоловерів коштує 100 балів, тобішь, щоб отримати 10, доведеться підписатися на 100, обмін немає рівноцінний.

передплатники 3
Реклама 10
Разом 13 балів.

Fame Boom

завантажити Fame Boom

На відміну від минулого додатки, тут дизайн трохи приємніше. Система така ж як і у минулих кандидатів. Для початку намагаємося заробити монетки, швидко їх одержати не вийде, доведеться періодично чекати. Для 10 фоловерів необхідно мати 200монеток, які наберуться за годину.

передплатники 3
Реклама 10
Разом 13 балів.

Promo Flow

завантажити Promo Flow

Дизайн програми дуже простий, але функціонал буде складніше в рази. Promo Flow відрізняється від попередніх кандидатів тим, що він не підпише на вас мертву аудиторію або фоловерів з далекого Пакистану. В першу чергу потрібно мати хороший контент у своєму акаунті, так як додаток робить массфоловінг по заданих параметрах (хештеги, геолокація і тд). Чим краще і цікавіше контент для обраної аудиторії, тим вище конверсія відповідних підписок.

Спочатку дається 1000 балів на які ми отримує 1000 реальних передплатників. Коли бали закінчаться, можна запросити друга і отримати ще 1000 і так до нескінченності. Зазвичай конверсія становить 5-10%. Позбутися від зайвих підписок допоможе функція - відписки. На озброєння є і автоматична проставка лайків. Іншими словами, хочете живих передплатників, варто задуматися про скачування програми.

передплатники 10
Реклама 10
Разом 20 балів.

Ось ми і підійшли до кінця топа. Зверніть увагу, що вище описані варіанти з повністю безкоштовною можливістю накрутки фоловерів. Якщо ж дістати гаманець, результат настане набагато швидше. Виходячи з топа вище можна зробити висновок, для накрутки мертвої аудиторії підійде додаток Neutrino +, для живої аудиторії Promo Flow. Вибір робити вам, успіхів у просуванні.

У вільний час пишу для сайту ongame.pro. Для всіх кому цікаво знати про новинки на андроїд.

Що ж робити?