Трохи про QIWI і про те, як створити і прив'язати карту до App Store

На сьогоднішній день варіантів оплати різних товарів і послуг в Інтернеті найбільше безліч - пальців обох рук не вистачить, щоб перерахувати найвідоміші платіжні системи. Вашому покірному слузі доводилося користуватися послугами багатьох з них, але все ж остаточний вибір припав на інтернет-банк з веселою помаранчевої пташкою. Чому? Дозвольте пояснити.

Дозвольте пояснити

Так як мені, як активному користувачеві глобальної мережі і за сумісництвом людині неймовірно ледачому, часто доводиться купувати різні види товарів (починаючи від техніки і закінчуючи додатками для комп'ютера і мобільної техніки), було перепробувано кілька платіжних систем, і тільки одна з них - QIWI - змогла закохати мене в себе і ніколи вже не відпускати. Все через настільки улюбленої мною «концепції однієї кнопки» - коли використання сервісу не викликає зайвих питань «Що це таке?», «Як зробити ось це?» І «Де я взагалі?». Більш детально дізнатися, як система працює можна з нашого огляду додатки для iPhone , А сьогодні я б хотів загострити увагу на одному з нововведень сервісу, яке з великою часткою ймовірності буде цікаво інтернет-шоппера.

Можливо, що деякі наші читачі чули про нещодавній початок партнерства QIWI з Visa inc., І результатом стало не тільки часткову зміну назви деяких сервісів (наприклад, гаманець тепер іменується Visa QIWI Wallet), але і введення нових. Новинки ми любимо, тому було вирішено детальніше дізнатися, що собою являє QIWI Visa Card і чим вона відрізняється від звичайної QIWI Visa Virtual.

Головне і основна відмінність QIWI Visa Card від QIWI Visa Virtual - це термін дії. Якщо «виртуалка» дійсна протягом всього лише трьох місяців з моменту випуску, то QIWI Visa Card діє цілий рік, відповідно їй не буде притаманна та «одноразовость», якій відома «виртуалка». Для одного гаманця може бути випущена тільки одна карта QIWI Visa Card. Випуск картки не буде вам коштувати ні копійки, так само як і при покупках вам не доведеться переживати про те, що крім усього іншого вам доведеться оплатити і комісію - її просто немає, а баланс карти завжди дорівнює балансу QIWI-гаманця.

Що стосується так званих «юзкейсов» (варіантів використання, простіше кажучи) цієї карти, то крім покупок в Інтернеті, таку карту буде складно використовувати десь ще. Більш того, для мене найбільш зручним варіантом використання бачиться прив'язка карти до аккаунту в App Store - турбуватися про нову мапі доведеться раз на рік.

Перейдемо безпосередньо до інструкції: як же дістати в своє розпорядження таку карту і прив'язати її до App Store?

крок перший

Для початку нам необхідно зареєструватися в системі. Для цього потрібно зайти на сайт QIWI і зареєструвати свій поточний телефонний номер, який і стане згодом номером вашого гаманця.

крок другий

Припустимо, що ви вже зареєструвалися і навіть внесли якусь суму через термінал оплати. Тепер нам потрібно, попередньо авторизувавшись в системі, перейти в розділ карти, вибрати необхідну і натиснути на кнопку «Отримати карту».

Тепер нам потрібно, попередньо авторизувавшись в системі, перейти в розділ карти, вибрати необхідну і натиснути на кнопку «Отримати карту»

У нашому випадку нас цікавить QIWI Visa Card

У нашому випадку нас цікавить QIWI Visa Card

крок третій

Вводите свої дані і потім їх підтверджуєте.

крок четвертий

Після того, як ви отримали номер карти і дізналися реквізити (номер приходить у вигляді SMS, а реквізити карти можна дізнатися на сайті в розділі «Карти»), можна переходити безпосередньо до прив'язки карти до App Store. Відкриваємо iTunes, переходимо в налаштування свого облікового запису, де і додаємо нову карту. Після того, як карта буде додана, з балансу карти буде списано близько 30 рублів, які потім будуть вам повернені - App Store таким чином перевіряє платоспроможність карти.

крок п'ятий

Залишилося найголовніше - закуповуватися додатками, іграшками та іншими утилітка! Вперед, шопіться!

От і все! Карта створена і прив'язана до облікового запису, а куплені додатки завантажуються. Бачите, це було легко. Ще легше потім поповнити QIWI-гаманець, коли грошові запаси почнуть підходити до кінця. Способів поповнення гаманця досить: ви можете переказувати гроші з своєї банківської картки, з рахунків інших електронних платіжних систем, банківськими переказами, з рахунку свого мобільного телефону, готівкою в салонах зв'язку і в терміналах оплати.

Приємних покупок в Інтернеті!

Приємних покупок в Інтернеті

Чому?
Все через настільки улюбленої мною «концепції однієї кнопки» - коли використання сервісу не викликає зайвих питань «Що це таке?
», «Як зробити ось це?
» І «Де я взагалі?
Перейдемо безпосередньо до інструкції: як же дістати в своє розпорядження таку карту і прив'язати її до App Store?