У Росії відкрилася Школа SEO з навчання просування сайтів

Щоб стати затребуваним SEO-спеціалістом, необхідно мати цілий багаж теоретичних знань і, що найголовніше, практичних навичок Щоб стати затребуваним SEO-спеціалістом, необхідно мати цілий багаж теоретичних знань і, що найголовніше, практичних навичок. Навчитися методам просування сайтів, самостійно вивчаючи рекомендації різних джерел, цілком можливо. Тільки для досягнення стовідсоткового результату буде потрібно витратити багато часу, сил, проходити через проби і помилки. При цьому самостійне вивчення зовсім не гарантує отримання почесного статусу професіонала в сфері просування веб-сайтів - на практиці може виявитися, що набутий досвід не тільки не корисний, але і посприяв відхиленню від вірного курсу на шляху до професіоналізму. Саме тому варто вибирати перевірені методи навчання - спеціальні курси пошукової оптимізації сайтів.

Курси бувають різні

Варто зазначити, що сьогодні ринок подібних послуг переповнений. Можна пройти навчання за допомогою цифрових технологій, навіть не виходячи з дому. Проте, вибрати дійсно вірний варіант навчання не просто, так як з першого погляду складно оцінити якість пропонованих послуг. Як не помилитися, щоб витрачений час і гроші себе виправдали? Зверніть увагу на такі фактори:

  • Вибір форми навчання. Якщо є можливість вибирати тривалість курсу, спосіб навчання, а також точно знати тематичну спрямованість і кінцеві результати - це найкращий варіант.
  • Експертний склад. У разі навчання в сфері сео-просування важливим моментом є не просто професійні якості педагогів, а й їх досвід, напрацювання та практичні знання, які передаються в зрозумілій і доступній формі. В ідеалі отримані знання повинні стати фундаментом для практики, бути корисними і актуальними.
  • Можливість побудувати кар'єру. Далеко не останнім чинником є ​​перспектива кар'єрного росту. Слід віддати перевагу компаніям, які пропонують подальше працевлаштування відповідно до профілю.

Вибір є - Школа SEO відкрила набір на навчання

Відкриття Школи SEO стало свого роду сенсацією, тому що саме тут пропонують отримати корисні та практичні навички в сукупності з глибокими теоретичними знаннями в області розкрутки сайтів. школа SEO робить ставку в першу чергу на практику - навчання відбувається на конкретному веб-ресурсі, запропонованому в якості навчального матеріалу самим Замовником. Кожен інструмент, метод та інші ази опрацьовуються до повного розуміння механізмів і всіх основ, тому навчання є стовідсотково ефективним. Крім цього напрацювання закріплюються у вигляді конкретних електронних файлів і документів, якими випускник курсів може користуватися в подальшій роботі. Широкий вибір форм і тривалості навчання дозволяє ефективно досягати поставлених цілей. Крім того кращі випускники отримують унікальний шанс працевлаштуватися відразу після закінчення навчання, так як представники Школи співпрацюють з багатьма великими компаніями, які можна сміливо назвати гігантами сучасного ринку. Школа вже зарекомендувала себе в багатьох інших країнах світу, навчивши понад 300 учнів.

Програми курсів індивідуального навчання

Школа пропонує кілька програм навчання. Курс «Спеціаліст» дозволить навчитися оптимізувати веб-сайти різної складності, а також швидко їх розкручувати в пошукових системах. Курс «Майстер» крім цього дозволить також навчитися секретам просування, відомим тільки одиницям. А індивідуальне навчання за програмою «Лідер ринку» акумулює знання двох курсів, при цьому допоможе освоїти роботу з конкурентами, виводити веб-ресурси в ТОП-6 видачі пошукових систем, а також відпрацювати методи і інструменти, що дозволяють стати справжнім лідером сучасного глобалізованого ринку. По закінченню кожного індивідуального курсу випускник отримує спеціальний сертифікат і базу практичних напрацювань для побудови подальшої успішної кар'єри.

Офіційний сайт: http://www.seoschoolpro.ru/

Схожі матеріали:

Як не помилитися, щоб витрачений час і гроші себе виправдали?