Уявляю SEO-прорив - сервіс аналізу сайту нового покоління. Бубен більше не потрібен!

 1. Навіщо потрібен ще один SEO-сервіс?
 2. Як це працює?
 3. Що входить в аудит?
 4. І що, трафік правда росте? Точно?

Апдейт: читайте свіжі новини: http://alexeytrudov.com/web-marketing/service/svodka-novostey-po-servisu-seo-proryiv.html

Зустрічайте мою розробку: https://bez-bubna.com

В останні кілька років я дуже багато часу приділяв аналізу сайтів, трендам SEO та консультування. Поступово накопичився ряд унікальних скриптів для полегшення роботи. Тепер вони доступні всім.

Навіщо потрібен ще один SEO-сервіс?

«Сервіс нового покоління» в заголовку - це не рекламний прийом. Більшість існуючих інструментів перевіряють сайт по простому чек-листу, який складений на основі уявлень про абстрактну «ідеальному» сайті. У підсумку виходить список більш-менш правильних (якщо чек-лист не підкачав) рад, які, проте, слабо пов'язані з конкретним проектом. При цьому ідеальний сайт зробити все одно не вийде - жоден аналізатор не враховує всі параметри, а витрати на наближення до досконалості ... скажімо так, можуть бути великими.

Мій сервіс дає прості, обгрунтовані і індивідуальні рекомендації. «SEO-прорив» націлений на пошук ефективних точок зростання - тих самих 20% зусиль, які дають 80% результату.

Як це працює?

Все просто, ніякої магії. Мій сервіс працює в першу чергу з реальною статистикою сайту - даними з Яндекс.Метрики. Це джерело цінних для оптимізації даних, можна сказати - Big Data для вашого конкретного проекту.

Приклад для ілюстрації описаного вище принципу 80/20 - алгоритм побудови одного зі звітів:

 1. Сервіс шукає сторінки з високою конверсією пошукового трафіку по важливим цілям.
 2. Збирає ключові слова, за якими на них потрапляли.
 3. Співвідносить ці дані з контентом сторінок.
 4. Генерує детальні рекомендації щодо оптимізації.
 5. Користувалися рекомендованим (так як сторінок трохи - це нескладно і швидко!) І отримуєте зростання трафіку на найефективніші сторінки, а значить - додаткові цільові дії (замовлення / покупки / кліки по рекламі).

Що входить в аудит?

На даний момент є 5 звітів:

 1. Загальний аналіз: дані, які потрібно враховувати при роботі з сайтом.
 2. Робота з втраченим трафіком
 3. Аналіз title по ряду параметрів
 4. Детальні рекомендації з опрацювання сторінок на основі аналізу контенту і пошукових запитів
 5. Робота з поведінковими чинниками

У кожному звіті представлені тільки прості, доступні для неспеціаліста рекомендації. Це зроблено, щоб уникнути типової ситуації:

Найпростіше познайомитися з сервісом, почитавши довідку і подивившись демо-аудит , Виконаний для мого власного блогу. Увага: в цьому аудиті відсутня добра половина звітів. Для них недостатньо достовірних даних - хоча я і не займаюся особливо оптимізацією блогу, помилок тут не так вже й багато. Для сайтів з великою кількістю сторінок, відвідувачів і помилок інформації в аналізі буде значно більше.

Зауважу також, що хоча в аналіз формально входять пункти звичайного технічного аудиту (той же аналіз title), принцип Парето дотримується і тут. Аналіз title виконується для сторінок, на яких вже є хоч якийсь пошуковий трафік, які реально коштує допрацьовувати, щоб його не втратити, а збільшити.

Це особливо важливо при роботі з великими сайтами, де просто Спарс все тайтли - нетривіальне завдання. Крім того, такий підхід дозволяє проаналізувати сторінки, які не знайде звичайний краулер (ті, на які немає внутрішніх посилань).

І що, трафік правда росте? Точно?

Зрозуміло, все строго індивідуально і залежить від якості впровадження рекомендацій.

Якщо над сайтом вже щільно попрацював хороший оптимізатор, то ефект буде не особливо високий. З іншого боку, розширення і уточнення семантики на важливих сторінках буде корисно величезній більшості проектів. А ось якщо сервіс знаходить на вашому проекті помилки в оптимізації або технічну сторону - то зростання буває дуже швидким і помітним. Вже є пара показових кейсів, опублікую їх пізніше.

Зрозуміти, наскільки докладна і цінна інформація міститься в аудиті, можна до його оплати. Після аналізу сайту демонструється коротке зведення його результатів. За допомогою цієї довідки нескладно прийняти рішення, чи готові ви заплатити за аналіз чи ні.

Наприклад (клікабельно):

Наприклад (клікабельно):

Цей аналіз був виконаний для сайту з малою кількістю сторінок і трафіком. Статистики недостатньо для аналізу, тому працювати особливо нема з чим.

А ось інший випадок:

Тут вже є з чим працювати, швидше за все, опрацювання аудиту дасть хороший ефект.

Розповідати про своє дітище можу нескінченно, але треба й міру знати. Найкраще - познайомитися з сервісом на практиці. Спробуйте прямо зараз .

Сервіс зараз в бета-версії, можуть бути недоробки і невеликі баги. Тому (а також в знак вдячності першим клієнтам!) Перевірки до 1 серпня можна придбати зі знижкою 50%, тобто аналіз одного сайту коштує 250 рублів (і ще менше для тих, хто купує відразу пакет з 10 і більше перевірок).

також приєднуйтесь до групи сервісу в ВК , Щоб бути в курсі всіх нових можливостей (а їх заплановано дуже багато), акцій і фішок. SEO-прорив чекає вас!

Навіщо потрібен ще один SEO-сервіс?
Як це працює?
Що входить в аудит?
І що, трафік правда росте?
Точно?
Навіщо потрібен ще один SEO-сервіс?
Як це працює?
Що входить в аудит?
І що, трафік правда росте?
Точно?