Убий мене, зцілі мене: перші враження ♥;)

Guyliner: Ви потрапите під його владу

Kill Me, Heal Me команди, і я віддаю - навіть без 100% subs. Хоча я передбачаю розуміння того, що люди говорять, і знаючи повну картину сюжету, перші два епізоди доставили достатньо емоційного удару, щоб витягти мене. Я зрозумів, що бідний хлопчик не пощастило належати до катастрофи. сім'ї, які ставилися до нього з кримінальним апломбом. Зловживання, яке він зазнав, викликає роз'єднання, щоб впоратися з травмою. (Актуальні наукові розмови тут .) На їхній корпорації йде боротьба за владу, і нашому герою не тільки доводиться битися за межами сил, але й диявол всередині. Психіатрія і медичні деталі сюжету розмивають деякі аспекти дійсності. Наприклад, погані повторні вибухи Сі-кі повинні примусити його замкнути і швидко, але це K-dramaland, де реальні закони не потрібно застосовувати.

Ji Sung, який грає погано Shin Se-ki і приємний Cha Do-hyun, а також кілька інших особистостей, приносить інтенсивність, вразливість і глупоту, яка дивовижна. Його персонаж приїжджає до Кореї з Штатів після того, як його погана сторона вибухне і переможе. Нам довелося перенести поганий англійський з фальшивих американців, а також чотири занадто багато F-слів, але милосердно це тривало лише двадцять хвилин, перш ніж він приземлився і розгубився на батьківщині.

Кого ти любиш? Я не можу вибрати.

I w Hwang Jung-eum, я повинен зізнатися, незважаючи на те, що ніколи не очікував і починав більшість її драм з трепетом. Її персонаж є психіатричним стажистом, Oh Ri Jin (Origin). Прямо з першої сцени, вона кричуща, незграбні, вразливі і легко схвильовані, але її OTT витівки мали мене гнобити.

Hwang Jung-eum: Я просто люблю її. Я не можу допомогти.

Так, у неї була велика PS, і рідко роблять Make-up, Hair and Wardrobe нічого, крім того, щоб образити нас, але вона любить аудиторію майже по простоті. Той, хто дивився Can You Hear My Heart або Full House 2, знає, що вона не боїться поганого волосся. Можливо, відсутність позитивного стилю - те, чому ми любимо її, оскільки їй доводиться працювати набагато складніше, щоб зробити характер привабливим.

HJE: Не боїться виглядати дуже погано

Головною визначною пам'яткою, після квитанції Джи Сенга, є переприєднання до цієї групи OTP.

Гаряча пара

Секрет довів, що ці двоє з них, як і секс у вогні. Чому? Не знаю. Це не повинно працювати, чи не так? Вона трохи тупий, і він красивий, і, також, трохи незграбний. Але, спостерігаючи за ними вже в їхній жменьці сцен, вона відчуває, що вони віддали себе іншому з повною довірою. Їх шкурка показує пару абсолютно зручних разом. Плюс, коли жіночий свинець отримує grabby руки з git-ідуть, ми знаємо це збирається бути утіха їзда.

Не вільне спілкування руками

О-о-о (Оріон), яку грає Парк Сео-джон, - це наша плутанина другого свинцю? брат? загрози герою? і успішний таємничий письменник. Я зовсім не впевнений, що це в магазині для цього хлопця, але я знаю, що це буде жартівливим і переконливим. Мені подобається, що Парк взяв друге керівництво незабаром після його успіху з романтикою відьми, яка демонструє рішення про практику свого ремесла проти відпочинку на лаврах.

Park Seo-joon: Також не бояться виглядати нерозумно

Письменник, Цзінь Су-ван, дав нам незвичайну комбінацію робіт протягом багатьох років, серед них: Місяць, що охоплює сонце (2012), Скандал капіталу (2007), Вона - Дев'ятнадцять (2004). Місяць потонув під тягарем занадто великої тяжкості, де інші доставляли багато дурних. Сподіваюся, ми отримаємо обидва відповідні заходи тут.

Нещодавно режисер Кім Джин-man працював над Scandal: A Shocking and Wrongful Incident (2013), і не так вже нещодавно, I Really Really Like You (2006), який мені дуже сподобався, оскільки він знявся з чарівною Лі Мін-кі. . Як продюсер, Кім працював серед інших речей, таких хітів: The Greatest Love (2011) і East of Eden (2008). Зв'язок між цими драми, звичайно, є прекрасними людьми, і я схвалюю їх.

Наші допоміжні литі живуть знайомі та надійні ветерани.

На темній стороні: О, Мінь Сук, як Ча Кі-джон, президент і головний суперник. Любов бачити, як цей актор пробирається через різноманітні ролі, від примхливого дизайнера в I Do, I Do і в офісі вбивають радість у Misaeng . Kim Yoo Ri як Han Chae-yun здається застряг на повторення як холодний, красивий, але femme у disponible. Кі-джон злі сім'ї: Кім Іл-Ву, як Ча Янг Пьо, тьфу, НІКОЛИ не грає хтось заслуговує на довіру і Кім На-Вун, як Yoon Ja-kyung є грізною матір'ю Кі-Джона.

Люди за жорстокість до ОТП

Батьки Оріона та Походження прекрасні. Парк Джоун-гью, тато крадіжка сцени в шлюбі не знайомства , повторює солодку роль батька, як О-Да-о. Кім Хі-джун, якого я пам'ятаю як спогад мама в підозрілому хазяїні, це Джи Сон-Янг, непривітна і приємна Ома.

Добрі батьки

Нагорода Кім Янг-ае - це Seo Tae-im, що найменше може в'язати вам шкарпетки, щось на чолі корпорації з кісткою або двома, щоб зібрати з нашим героєм. (Я не знаю точно, нечітких підводних.) Шим Hye-Jin, який грав недоліки і непокірних жінок добре в Secret Love Affair і Мої Весняні Дні, є мама Чо Дойюна, Шін Хва Ран. Хто, звичайно, грає в зимовий гольф у норковій шапці. (Хто не?)

Якщо погано підходить, носити його.

Прямий керівник походження, доктор Парк, відіграє Лі Ши-ун, який вибрав ролі на стороні dork, Shark, Відповідь 1997, незважаючи на те , що він дуже гарний за всім смішним. Сук Хо-піл є доктором До-Хюна, а бос походження виступає Go Chang-suk.

Чой Вон-молодий грає Ан Гук з гіршим волоссям, ніж у спадкоємців , знову грає помічник, цього разу До-Хюн. Цей персонаж, здається, хороший хлопець, але мої драматичні почуття говорять мені, що його близькість може випливати з винного минулого з родиною До-Хюна.

Очевидно, не боїться волосся, не плюси.

Є багато питань, на які потрібно відповісти, але я не впевнений, що отримаю їх усі. Мовляв, чи є таке поняття, як психосоматична тату, яка приходить і йде?

Тепер ви не бачите його, тепер ви це робите.

Чому Orion стебло Do-hyun? Я думаю, я знаю, тепер, коли я читав підп.

Скрапбукінг для зла

Отже, Do-hyun і Orion - брати?

Чи можемо ми продовжувати отримувати такі постріли?

Необхідний крупним планом

Здебільшого, я чекаю з байдучим диханням побачити цю динамічну зміну. Він навіть не віддалено зацікавлений у тому, що він думає, що це божевільна леді, і вона ще не знає, як він божевільний. О, тоді вони закохуються.

Горіхи один для одного

Кого ти любиш?
Чому?
Це не повинно працювати, чи не так?
Брат?
Загрози герою?
Хто не?
Мовляв, чи є таке поняття, як психосоматична тату, яка приходить і йде?
Чому Orion стебло Do-hyun?
Чи можемо ми продовжувати отримувати такі постріли?