# 1 SEO Компанія Індія - Краще SEO Outsource рішення

 1. Процес кампанії iMark Infotech SEO
 2. Наш процес кампанії SEO широко поділений на вісім кроків
 3. Аналіз конкурентів є досить важливим для вивчення
 4. Дослідження ключових слів
 5. Оптимізація сайту на сторінці
 6. Ефективність веб-сайту
 7. Структура URL-адрес
 8. Crawlability веб-сайту
 9. Карта сайту
 10. Розмітка схеми
 11. Мета-теги
 12. Перевірка соціальних медіа
 13. Тест Google Analytics
 14. Зображення Alt тегів
 15. Вміст на сторінці
 16. Ручне будівництво посилань
 17. Оригінальний вміст зворотного зв'язку
 18. Основний акцент на релевантності
 19. Будівництво різноманітних посилань
 20. Натуральна презентація якорних текстів
 21. Надсилання повідомлень на надійних сайтах
 22. Щотижневі звіти щодо рейтингу ключових слів
 23. Щомісячні звіти про ефективність SEO
 24. Постійний трафік, прибуток, дохід, рентабельність інвестицій
 25. Що робить iMark Infotech кращою SEO компанією в Індії?
 26. Дизайн ME MarketingJohn Slionski
 27. Торгова назваГурш Доджія-Шах

Якщо ви шукаєте компанію SEO для ранжування вашого сайту на першій сторінці Google, ви прийшли в потрібне місце! iMark Infotech, провідна компанія з SEO в Індії, дотримується інтегрованого підходу, щоб відзначити вашу присутність на світовому онлайн-ринку.

Якщо ви хочете перейти до наших прикладів, ви можете це зробити натиснувши тут

Процес кампанії iMark Infotech SEO

У конкурентному світі інтернет-маркетингу, стратегія ніколи не повинна бути запізненням. Тому для вас заплановано детальний процес SEO-кампанії.

Наш процес кампанії SEO широко поділений на вісім кроків

Сайт і конкурентний аналіз

Почнемо з детального аналізу вашого сайту, включаючи ваші мета-теги, теги для зображень Alt, Sitemaps, SEO Friendly URL, JS Minification Test, Canonicalization та багато іншого.

Далі йде ретельне дослідження ваших потенційних конкурентів, як показано нижче. Потім ми порівнюємо ефективність вашого веб-сайту з тими, хто вже класифікується за тими самими органічними ключовими словами.

Якщо ви шукаєте компанію SEO для ранжування вашого сайту на першій сторінці Google, ви прийшли в потрібне місце

Аналіз конкурентів є досить важливим для вивчення

 • Що ваші конкуренти роблять краще?
 • Які стратегії зворотного зв'язку вони слідують?
 • Яким чином вони використовуються?

Таким чином, ми ретельно вивчаємо їхню продуктивність на місці, аналіз трафіку, переглядаючи домени та графіки зворотного зв'язку, серед інших, як показано на малюнку нижче.

Таким чином, ми ретельно вивчаємо їхню продуктивність на місці, аналіз трафіку, переглядаючи домени та графіки зворотного зв'язку, серед інших, як показано на малюнку нижче

Ми надаємо вам це у звіті про безкоштовний аналіз протягом 48 годин від початку вашої проектної кампанії.

Тут можна завантажити деякі зразки звіту про безкоштовний аналіз.

 • Зразок звіту про безкоштовний аналіз 1 Завантажити
 • Зразок звіту про безкоштовний аналіз 2 Завантажити
 • Зразок звіту про безкоштовний аналіз 3 Завантажити

Дослідження ключових слів

Першим кроком на шляху оптимізації вашого сайту є дослідження ключових слів. Мета полягає в тому, щоб розкрити ключові слова та фактичні пошукові фрази, які клієнти входять у пошукові системи.

 • Створення списку назв ключових слів -
  Почнемо зі створення списку ключових слів із насінням. Ключові слова насіння - це загальні терміни, які люди використовують для пошуку продуктів. З насінням ключових слів ви отримаєте цінну інформацію про те, як конкуренти ранжують за основними ключовими словами, пов'язаними з вашим бізнесом.
 • Створити ідеї щодо ключових слів -
  Потім за допомогою планувальників ключових слів Google Adword і Google Trends ми розкриваємо сотні варіантів ваших ключових слів.
 • Нішевий підхід -
  Стратегія ключових слів може або зробити вашу компанію або перервати її. Ми слідуємо на підхід, що стосується ніші, зосереджуючись на невикористаних ключових словах довгого хвоста, які зазвичай мають вищий коефіцієнт конверсії.
  Це пояснюється тим, що ми знаємо, що користувачі з основними ключовими словами просто переглядають, а ті, хто має довгий хід пошуку, майже готові, їхні гаманці.
 • Ключові слова на основі місцезнаходження -
  Ми також надаємо вам список ключових слів на основі місцеположення для місцевих підприємств. Якщо ви місцевий бізнес, ви б більше зацікавлені в місцевих ключових слів, як ви хотіли б надавати послуги місцевим жителям.
  Місцеві ключові слова в основному містять назву місця, де користувачі шукають службу.

  Приклад ключових слів на основі розташування:
  Апартаменти nyc
  Послуги опалення на довгому острові
  Х'юстонський стоматолог

  Рейтинг для місцевих ключових слів може бути легко зробив, піклуючись про 3 дуже важливих речей, будуючи вашу кампанію SEO:

  • Ваш веб-сайт повинен кричати про місцезнаходження, яке ви обслуговуєте, це можна зробити, оптимізуючи внутрішні сторінки та зв’яжіться з нами на сторінці з відомостями про місцезнаходження, особливо NAP (ім'я, адреса, номер телефону).
  • Реалізуйте відповідну схему на веб-сторінках, ви можете отримати детальну інформацію про схему з schema.org . Ви знайдете, що існує інша схема для місцевого бізнесу, адвокатів, лікарів, агентів з нерухомості тощо. Все це різні типи місцевих підприємств, і схема допомагає Google правильно класифікувати їх.
  • У вашому текстовому профілі прив'язки також має бути згадка про місцезнаходження під час посилання на ваш веб-сайт. Так, наприклад, якщо ви стоматолог заснований з Х'юстон, це добре, щоб мати деякі ключові слова, такі як "Х'юстон стоматолог" , "Х'юстон Техас стоматолог" або "стоматолог в Х'юстоні" посилання на вас. Це надає Google сигнал про те, що ви обслуговуєте в певному місці.

Оптимізація веб-сайту за допомогою програми Local SEO надає вам швидше місце в Google Top 3 Local Pack.

Подивіться, ми займаємо місце в локальному 3-му пакеті для “SEO-компанії chandigarh” “Chandigarh” - це те місце, де ми знаходимося поза межами.

Тут можна завантажити деякі зразки звітів про дослідження ключових слів.

 • Зразковий звіт з дослідження ключового слова 1 Завантажити
 • Зразковий звіт з дослідження ключового слова 2 Завантажити
 • Зразковий звіт з дослідження ключового слова 3 Завантажити

Оптимізація сайту на сторінці

Після дослідження ключових слів починається фактична робота. Наш системний підхід зосереджується як на оптимізації веб-сторінок, так і на його технічних аспектах.

Ми виконуємо ретельний аналіз сайту на вашому сайті, залучаючи всі фактори до повноцінного звіту про аналіз на місці.

Тут можна завантажити деякі зразки звітів з аналізу на місці.

 • Зразок звіту про аналіз на місці 1 Завантажити
 • Звіт про аналіз на місці 2 Завантажити
 • Зразок звіту про аналіз на місці 3 Завантажити

Після цього ми виконуємо наші стратегії оптимізації SEO на сторінці, включаючи наступні:

Після цього ми виконуємо наші стратегії оптимізації SEO на сторінці, включаючи наступні:

Ефективність веб-сайту

1-секундна затримка часу завантаження сторінки призводить до збільшення показника відмов і на 12% менше повторних відвідувань сторінок. Тому ми ретельно перевіряємо розмір сторінки та час завантаження веб-сайту (див. Скріншот нижче).

Якщо вони перевищують оптимальні значення, ми зменшуємо їх, мінімізуючи HTTP-запити веб-сторінки, дозволяючи стискання, оптимізуючи зображення сторінки та багато іншого.

Структура URL-адрес

Структура URL вашого веб-сайту має бути короткою, описовою та зручною для користувача. Оптимальні структури URL-адрес заслуговують на високу зручність використання та високі позиції. Перегляньте зображення нижче для більшості думок користувачів про перегляд різних структур URL:

Перегляньте зображення нижче для більшості думок користувачів про перегляд різних структур URL:

Якщо ваш веб-сайт містить URL-адреси, які необов'язково містять цифри, теги та символи, ми назавжди переадресовуємо їх на нові змістовні URL-адреси (наприклад, застосовуючи перенаправлення 301).

Crawlability веб-сайту

Crawlability визначає здатність пошукової системи сканувати та зберігати копію HTML вашого веб-сайту у своїй базі даних, що називається індексом.

Сканування може залежати від взаємозв'язку вашого веб-сайту, регулярного оновлення нового вмісту, уникнення дублювання вмісту та подання мапи сайту до Google.

Якщо ваші веб-сторінки є Crawler-недружніми, то вони не будуть додані до Google Index і ніколи не з'являться в органічних результатах пошуку.

Якщо ваші веб-сторінки є Crawler-недружніми, то вони не будуть додані до Google Index і ніколи не з'являться в органічних результатах пошуку

Карта сайту

Карта сайту - це XML-файл, який інформує пошукові системи про сканування сторінок. Якщо ви вносите зміни до веб-сторінок, файли sitemaps допомагають швидше індексувати змінені сторінки.

У випадку, якщо ваш веб-сайт не має карти сайту, ми створюємо його та надсилаємо його до консолі пошуку Google.

Розмітка схеми

Як коротко описано раніше, додавання позначки схеми до коду веб-сайту покращує спосіб відображення сторінки в результатах пошукової системи, відображаючи фрагменти огляду під заголовком сторінки.

Це робить Ваш веб-сайт надійним і законним, ніж інші результати пошуку.

Нижче наведено результати пошуку Google з тегами розмітки схем і без них. Перший результат з зірками оцінюється більш справжньою і, ймовірно, буде більше клікати користувачами.

Перший результат з зірками оцінюється більш справжньою і, ймовірно, буде більше клікати користувачами

Мета-теги

Мета-теги містять короткий опис ваших веб-сторінок, які відображаються в результатах пошуку, які повідомляють користувачеві, що таке сторінка. Роботи пошукових систем читають їх, щоб класифікувати веб-сторінку відповідно до запиту користувача.

Роботи пошукових систем читають їх, щоб класифікувати веб-сторінку відповідно до запиту користувача

Перевірка соціальних медіа

Наявність облікових записів соціальних медіа у вашому бізнесі та пов’язання їх із веб-сайтом покращують присутність вашого бізнесу та репутацію в мережі. Це зміцнює ваш бренд і підвищує вашу видимість серед користувачів.

Тому важливо підключити свій веб-сайт до популярних соціальних облікових записів, таких як Facebook, Google+, YouTube, Twitter і т.д.

Тест Google Analytics

Google Analytics є найпотужнішим інструментом для моніторингу та аналізу трафіку веб-сайту. Це дає вам уявлення про те, хто відвідує ваш сайт, як вони потрапляють на ваш сайт і що вони шукають. Тому дуже важливо підключити веб-сайт до облікового запису Google Analytics.

Перегляньте знімок екрана, на якому відображаються дані, отримані з облікового запису Google Analytics на веб-сайті нашого клієнта, на якому відображається список ключових слів, які користувачі шукали на своєму веб-сайті.

Зображення Alt тегів

Визначення тегів Alt для всіх зображень є життєво важливим, оскільки Googlebot також індексує зображення на вашому веб-сайті. Таким чином, коли хтось шукає зображення, пов'язане з текстом alt зображень вашого сайту, ваші зображення будуть відображатися в результатах пошуку Google разом із посиланням на ваш веб-сайт.

Таким чином, користувачі можуть також дійти до вашого веб-сайту через зображення вашого сайту, якщо вони мають належним чином визначені зображення Alt.

Наведене вище зображення чітко показує чітко визначені теги ALT у вихідному коді веб-сайту для відповідних зображень. Якщо у Ваших веб-сайтах відсутні відповідні теги ALT, наша команда прекрасно оптимізує їх.

Вміст на сторінці

Наші експерти-письменники вмісту оптимізуватимуть вміст на сторінці, теги заголовків, мета-теги та теги зображення ALT щодо ваших націлених ключових слів, оскільки якісний вміст зараз отримав козир з Алгоритм Фред Google (Березень 2017).

Пошукові системи Google винагороджують вміст, який:

 • Цікаво читати
 • Є в глибині
 • Зручний для користувачів
 • Вирішує проблеми користувача

Те, що робить iMark, найкращою SEO компанією в Індії, є нашою гордістю у наданні контенту, який приносить користь кінцевому користувачеві. Це також призводить до більшої залученості користувачів, яка веде трафік, тим самим допомагаючи вашому бізнесу зростати.

Ручне будівництво посилань

Високоякісні посилання все ще є надійним способом досягнення вершини результатів пошуку. Якщо це не буде зроблено правильно, Google буде покарати вас, що може надзвичайно вплинути на ваш сайт рейтингу.

З чого ми починаємо, слід розуміти останні критерії алгоритмів Google, а потім працювати над ним. Деякі з наших ефективних методів побудови посилань зосереджені на:

Оригінальний вміст зворотного зв'язку

Ми виробляємо оригінальний вміст, що посилається на ваш веб-сайт, незалежно від того, чи є він поданням статей, публікаціями на форумах або матеріалами Web 2.0, дотримуючись Правила щодо вмісту веб-майстрів Google .

Основний акцент на релевантності

Згідно з принципами рейтингу Google, наскільки корисним користувач знаходить результати пошуку, непрямо впливає на PageRank вашого сайту. Таким чином, ми тільки підходимо до відомих сайтів з ключовими словами, що мають відношення до вашого сайту, щоб створити зворотні посилання для вас.

Будівництво різноманітних посилань

Дотримуватися одного підходу ніколи не правильно. Ми пропонуємо Вам диверсифікацію стратегій побудови посилань, відмінних від ваших конкурентів, щоб допомогти вам створити унікальний образ. Деякі з них наведені нижче:

Деякі з них наведені нижче:

Всі ці посилання будуть побудовані вручну, і ми підберемо їх для вас у вашому звіті Live Backlink.

Натуральна презентація якорних текстів

Ключове слово набивання, Cloaked URL-адреси та інші чорні капелюхи методи не мають хорошої репутації сьогодні! Таким чином, ми орієнтуємося на створення зворотних посилань з природним зовнішнім посиланням.

Наші органічні технології побудови посилання є законною частиною інструментів SEO, призначених для підвищення видимості вашого бізнесу.

Надсилання повідомлень на надійних сайтах

Google завжди хоче, щоб ви розробляли шум навколо свого веб-сайту, а не створювали механічні посилання. iMark Infotech допоміг тисячам веб-сайтів створити цей шум і стати надійним в очах Google.

Ми робимо це, надіславши веб-сайт до надійних сайтів. Маючи на увазі довірені сайти, ми маємо на увазі сайти з високою доменною адміністрацією та велику кількість референтних доменів на зображенні нижче:

 • Довідники з високим DA
  З тих пір Алгоритм Голуба Google У липні 2014 року ці місцеві каталоги мали більшу значимість у рейтингу веб-сайту в результатах локальних пошуків за запитами користувачів.
  Крім цього, придбання зворотних посилань з каталогів з високими доменними органами може допомогти у створенні рейтингу довіри для ваших веб-сайтів, який би покращив його рейтинг.
 • PBN ніші відповідних сайтів з DA = 20+, який забезпечує ваш сайт з значним підвищенням. У нас є власна мережа приватних блогів з 2000 + сайтами.

Перегляньте ієрархію нижче, щоб отримати більш чітке уявлення про те, як домени PBN допомагають вашому сайту:

Перегляньте ієрархію нижче, щоб отримати більш чітке уявлення про те, як домени PBN допомагають вашому сайту:

Як ви бачите вище, ми використовуємо сайти PBN вашої ніші, щоб посилатися на ваш сайт грошей зі своєї домашньої сторінки. Це допоможе вам скористатися повноваженнями декількох вікових довірених сайтів вашої ніші.

Отже, якщо ми побудуємо ваші 10-20% загального профілю посилання з PBN, ваш сайт може робити чудеса в органічному пошуку.

Дотримуючись цієї методології, веб-сайти наших клієнтів успішно ранжуються на сторінці №1, незважаючи на такі алгоритми, як Google Панда (Лютий 2011 р.), Пінгвін (Квітень 2012 р.), Опосум (Вересень, 2016) та Фред (Березень, 2017) назвати декілька.

Щотижневі звіти щодо рейтингу ключових слів

Ми відстежуємо ваші ключові слова щодня безпосередньо з SERP і надсилати Вам щотижневий звіт кожного понеділка вранці.

Ви можете завантажити деякі зразки щотижневих звітів з рейтингу ключових слів тут.

 • Зразковий щотижневий звіт про рейтинг ключового слова 1 Завантажити
 • Зразковий щотижневий звіт про рейтинг ключового слова 2 Завантажити
 • Зразок щотижневого звіту про рейтинг ключового слова 3 Завантажити

Нижче SERP дані для одного сайту нашого клієнта.

Нижче  SERP  дані для одного сайту нашого клієнта

Як ви можете бачити, цільові ключові слова, які спочатку займали позиції на шість, сім і вісім, тепер успішно займають позицію № 2 протягом місяця завдяки нашій непохитній праці. Це безпосередньо потроїло пошуковий трафік для нашого клієнта.

Щомісячні звіти про ефективність SEO

Безперервний моніторинг має вирішальне значення для успіху. З такими службами, як Google Analytics і SEMRush, ми вивчаємо ваш звичайний трафік і рейтинг ключових слів.

Ми надаємо вам щомісячний звіт від Seoreports.me (один з фірмових інструментів iMark), який сповіщає вас про збільшення вашого щомісячного трафіку, дані про ваші зворотні посилання та план дій на наступний місяць.

Ви можете завантажити деякі зразки щомісячних звітів про ефективність SEO тут.

 • Зразок щомісячного звіту про ефективність SEO 1 Завантажити
 • Зразок щомісячного звіту про ефективність SEO 2 Завантажити
 • Зразок щомісячного звіту про ефективність SEO 3 Завантажити

Постійний трафік, прибуток, дохід, рентабельність інвестицій

Наше дотримання стратегій білої капелюху постійно збільшує ваш органічний трафік, у той же час усуваючи вашу залежність від платних джерел трафіку. Це, безумовно, дає тривалий успіх вашому бренду.

Погляньте на скріншот SEMRush, показаний нижче, що свідчить про постійне збільшення трафіку на одному з веб-сайтів нашого клієнта за останні 6 місяців.

Це збільшення трафіку не було результатом тижня або двох. Це стало можливим завдяки нашому вищезазначеному стратегічному підходу оптимізації веб-сайтів та побудові зворотних посилань.

Крім збільшення трафіку вашого веб-сайту, наші стратегії також допомагають:

 • Підвищення поінформованості про бренд
 • Отримання цінних позицій
 • Отримання більшої рентабельності інвестицій у фрази високого рейтингу пошуку

Результатом орієнтованих послуг є наша головна мета, що робить нас найбільш відомих SEO компанії в Індії. Ми запевняємо вас, що ваш бізнес-сайт буде зайняти перше місце в Google.

Що робить iMark Infotech кращою SEO компанією в Індії?

Досвід має значення! Маючи більш ніж шість років досвіду в пошуковій оптимізації, iMark є універсальним магазином для всіх ваших онлайн-маркетингових рішень.

Давайте також подивимося на кілька відповідей, які ми отримуємо майже щодня від наших клієнтів:

Ось деякі з наших оглядів на різних платформах, де ми надаємо послуги SEO для наших клієнтів:

ОГЛЯДИ ОГЛЯДУ

ОГЛЯДИ ЕЛАНСУ

ОГЛЯДИ ЕЛАНСУ


ОГЛЯДИ GOOGLE

ОГЛЯДИ GOOGLE

Ось деякі відео-відгуки, які ми отримали від наших клієнтів.

 • Дизайн ME MarketingJohn Slionski

  Я працюю з цією компанією майже 2 роки і не можу говорити про них більш високо. Acchari - АБСОЛЮТНИЙ НАЙКРАЩИЙ! Вона завжди готова і доступна, щоб відповісти на будь-які питання і прислухатися до будь-яких проблем, які я можу мати. Потім вона дотримується плану гри, щоб досягти потрібних цілей. Ishan також awesome! Кожного разу, коли мені потрібно поспілкуватися з ним, він встигає послухати мене і внести пропозиції. Дійсно A +++++ компанія. Ми з ними будемо співпрацювати дуже довго!

 • Торгова назваГурш Доджія-Шах

  Команда iMark розуміє цю проблему і бере на себе ініціативу, щоб відсортувати її дуже активно і особисто. Незважаючи на те, що iMark трохи дорожче, ніж інші фірми, важливим моментом було те, що це не дуже залучений процес з мого кінця, вони активні, а не реактивні, і вони інтуїтивно працювали над вирішенням моїх проблем, і вони дуже гнучкі. команда людей. Їх процес управління проектами дуже організований, і вони постійно навчають мене підвищувати свій бізнес. Я дуже рекомендую їх.

 • Ми потребували SEO. Ми повинні були бути на першій сторінці Google, щоб наші клієнти могли знайти нас. Ми з ними вже 4 - 5 років. Ми були щасливі відтоді. Вони, безумовно, зробили все, що нам було потрібно, і це теж своєчасно. Наші досягнення в тому, що ми тепер №1 в Google, ми дуже задоволені, і тепер ми почали проводити кампанію з ними. Я дуже рекомендую iMark infotech моїм друзям і родині.

 • Ми працювали з тоннами різних агентств і дві ті ж самі проблеми постійно виникають - це питання з послідовністю у змісті та питаннях зв'язку. З iMark, обидва ці проблеми були повністю стерті, коли ми почали працювати з ними півтора року тому. Я повинен сказати, що якість контенту, який ми отримували від iMark, цілком узгоджується. Робота з iMark добре стоїть часу та енергії, яку ми витратили, і знову дуже рекомендую iMark агентствам і підприємствам.


Сподіваємося, що ми отримаємо один від вас, як тільки ми почнемо працювати разом.

Які стратегії зворотного зв'язку вони слідують?
Яким чином вони використовуються?
Що робить iMark Infotech кращою SEO компанією в Індії?