Блог

01.03.2013

Бізнес-сніданок для фінансового сектора

26 лютого РА ADLABS спільно з Mail.ru в ресторані готелю "Golgen apple" провели бізнес-сніданок для представників банків і фінансового сектора. Головною метою заходу був обмін досвідом просування банківських послуг в інтернеті. Це був наш перший вузькотематичні бізнес-сніданок для фінансового сектора. І, судячи з відгуків гостей, захід цілком вдалося.

Бізнес-сніданок був відкритий доповіддю Катерини Семенової, нашого провідного веб-аналітика. Катя провела дослідження стратегій присутності банків в інтернет-просторі - виявилося, що вже протягом кількох останніх років відбувається серйозна боротьба за місця в пошуку, однак, конкуренція настільки велика, що місць вистачає не всім. Виходом можуть стати альтернативні інструменти просування (ремаркетинг, ретаргетінг, динамічні оголошення і т.д.), а також глибока аналітика ефективності рекламних кампаній. Також варто звернути увагу на сайти: часто немає мобільних версій, хоча приріст цієї аудиторії очевидний, недостатньо тестуються форми заявок, не використовуються сервіси опитувань тощо.

Також варто звернути увагу на сайти: часто немає мобільних версій, хоча приріст цієї аудиторії очевидний, недостатньо тестуються форми заявок, не використовуються сервіси опитувань тощо

У доповіді Олександри Гальцова, керівника проектів РА ADLABS, були розглянуті нові інструменти і технології Google. Вони дозволяють рекламодавцям повністю охопити їх цікавить трафік, підключити додаткові канали залучення цільових відвідувачів. Вузько зорієнтувати і гнучко налаштовувати рекламне повідомлення під поведінку користувача і показувати його тільки тим людям, які в даний момент готові зробити цільове дію. Основний упор інструментів - саме на оптимізацію Конверсія й. Леся навела приклади успішних кейсів роботи з технологіями. Практично всі інструменти викликали інтерес аудиторії, але найбільший відгук отримав інструмент «Similar Users» (схожі користувачі), він дозволяє показувати рекламу аудиторії, яка схожа на "ідеальних" клієнтів банку, наприклад, людей, які оформили заявку на кредит.

Роман Кохановський, директор з продажу Таргет@Mail.Ru, в своїй доповіді детально зупинився на важливості використання соцмереж в стратегії просування послуг банків користувачам. Доповідь ряснів наочними прикладами. Дивним здавалося, що тільки лише зміна кольору банера може збільшити його кликабельность в два рази! Це ще раз говорить про те, що тестування відіграє важливу роль у віддачі від реклами. Складно передбачити, яка картинка на банері приверне більшу увагу користувачів - дані тестів, отримані Таргет@Mail.Ru, показали, що не завжди виграє банер із зображенням дівчини (як це припустили гості заходу) - іноді новорічні ялинки збирають більше кліків.

Завершував бізнес-сніданок Андрій Фейгін, заступник керівника відділу аналітики РА ADLABS. Він розповідав про те, які помилки найчастіше роблять банки в формуванні структури сайтів, посадочних сторінок, форм реєстрації, а їх відбувається чимало. «Гуляє» структура сайту, занадто довга або незрозуміла форма реєстрації, обов'язкове опитування - все це відлякує відвідувачів сайтів, банки втрачають потенційних клієнтів. Знову звучало, що все необхідно тестувати і запускати в роботу найрезультативніший варіант.

Формат вузькотематичного бізнес-сніданку цілком виправдав себе: спілкування між доповідачами та гостями під час презентацій, активні дискусії в перервах між доповідями - все це стало основною цінністю заходи. Можна сміливо стверджувати, що воно буде не останнім.

Докладний фотозвіт

з бізнес-сніданку можна подивитися тут . Слідкуйте за нашими новинами та анонсами заходів на нашій сторінці в Facebook і в дайджесті новин . Підпишіться, щоб завжди бути в курсі! :)

Будь-які питання, пов'язані з майбутніми заходами, Ви можете задати за e-mail: [email protected] (Анна Крайнова, менеджер з організації заходів).