PHP

PHP або Hypertext Preprocessor - це скриптова мова програмування, який використовують для розробки web-сторінка. За статистикою він займає третє місце за популярністю. Саме його обрали розробники таких відомих динамічних сайтів, як Вконтакте та Facebook.

Історія виникнення PHP почалася з того, що данський програміст створив скрипти на Perl / CGI, щоб збирати статистику про відвідування його електронного резюме. Трохи пізніше він на мові Сі додав інтерпретатор шаблонів PHP. Потім код інтерпретатора був переписаний, і в мову вносилося безліч доповнень, що розширюють його можливості.

Сьогодні PHP широко застосовують для розробки і розкручування сайтів Сьогодні PHP широко застосовують для   розробки і розкручування сайтів

PHP за своїм синтаксичному наповненню схожий з мовою Сі і Perl. Почати роботу можна з оператора PHP без опису змінних. Щоб мова виконував код, його потрібно помістити всередину обмежують тегів <? Php?>. Імена змінних, які укладають в подвійні лапки, містять спочатку знак $. Основні відмінності цієї мови від його попередника Perl полягає в наступному:

  1. 1 Він дає можливість створювати HTML файли із вмонтованими командами PHP.
  2. 2 PHP-скрипти реалізуються на стороні сервера, в той час як JavaScript, наприклад, виконується на стороні клієнта. Процесор PHP обробляє HTML-файли так, що неможливо визначити це звичайний HTML-файл або його отримано в результаті виконання скрипта.
  3. 3 Веб-ресурси, створені на базі PHP, легко модифікуються.
  4. 4 Ця мова легко освоїти.
  5. 5 PHP відрізняє велика кількість вбудованих інструментів, які можуть бути використані для створення web. Найчастіше розробники сайтів застосовують:

Щоб мова виконував код, його потрібно помістити всередину обмежують тегів <?
Php?