SMM

 1. ПЕРЕВАГИ SMM розкрутка
 2. ВАРТІСТЬ SMM ПРОСУВАННЯ

Розкрутка в соціальних мережах (SMM) - не чергова фішка маркетологів, а працюючий інструмент. Тут ви можете не тільки працювати над своїм брендом, але і безпосередньо продавати товари або послуги!

Розкрутка в соціальних мережах (SMM) - не чергова фішка маркетологів, а працюючий інструмент

Цілі smm просування

 • підвищення продажів, повернення клієнта
 • збільшення впізнаваності бренду
 • підвищення лояльності
 • анонс заходів, нових проектів, акцій.

Стратегія просування в соц мережах індивідуальна для кожної компанії. Вона розробляється SMM-фахівцями на основі безлічі чинників: цільова аудиторія, продукт, ціновий сегмент і т.д.

Time-Life дотримуємося ідеології «Рости разом з клієнтом». Для нас максимально вигідно, щоб клієнт розвивався, тому вам не доведеться платити за непотрібні послуги. Ви отримуєте робочу стратегію просування через соціальні мережі персонально для вашої компанії.

Довіривши нам просування в соц. мережах, ви отримаєте стратегію просування в оптимальних для вас соціальних мережах. Ми будемо прагнути найбільшій кількості заявок за мінімальною вартістю.

ПЕРЕВАГИ SMM розкрутка

Просування в соціальних мережах стало популярним завдяки можливості прямого спілкування компаній і споживачів. Клієнти охочіше залишають зворотний зв'язок в спільнотах, ніж на сайті, тому що отримують підтримку інших користувачів і швидкий зворотній зв'язок.

Переваги СММ просування пов'язані з самою концепцією соц. мереж:

 • широке охоплення різношерстих користувачів, серед яких, безсумнівно, є ваша цільова аудиторія
 • можливості реклами в соц.сетях: спрямований таргетинг і трансляція реклами
  низька вартість і швидка віддача в порівнянні з іншими видами реклами при широкому охопленні аудиторії
 • неформальне спілкування за допомогою простих інструментів соц. мереж
 • можливість використовувати співтовариство в соціальній мережі замість сайту
 • ефект вірусного маркетингу, коли публікація стає популярною через репости і лайки.

Розкрутка в соціальних мережах ефективна для продуктів і послуг В2С, якими люди користуються щодня: їжа, одяг, краса, спорт, навчальні матеріали. Користувачі рекомендують те, що сподобалося і підійшло, і у інших спрацьовує сигнал «мені теж треба».

А ось в сегменті В2В розкрутка в соц. мережах йде складніше. Аудиторія стає вузькою і дуже дорогий. Але немає нічого неможливого. 🙂

У мережі важливо відразу правильно позиціонувати свою компанію, другого шансу заслужити довіру користувачів не буде. Ми працюємо з різними тематиками - тому знаємо, коли якісь прийоми працюють, а на які не потрібно витрачати час.

Довірте просування фахівцям з досвідом і використовуйте техніки, які підійдуть саме вам. А щоб не сумніватися - познайомтеся з нашими кейсами.

ВАРТІСТЬ SMM ПРОСУВАННЯ

Безліч компаній і приватних осіб використовують соціальні мережі для охоплення цільової аудиторії. Але розрахувати витрати на ПММ просування недосвідченій людині складно. Іноді керівники не розуміють, куди було витрачено бюджет. Звідси і складається відчуття, що SMM - це просто і дешево.

Вартість smm просування безпосередньо залежить від охоплення аудиторії і її якості. Охоплення говорить про те, скільки користувачів побачать рекламу, а якість аудиторії впливає на прибуток. Наприклад, для рибальського магазину 2000 користувачів-чоловіків старше 30 років набагато цінніше 20 000 домогосподарок.

Наприклад, для рибальського магазину 2000 користувачів-чоловіків старше 30 років набагато цінніше 20 000 домогосподарок

Крім аудиторії на ціну smm просування впливають такі чинники:

 • актуальний контент (цікавий, унікальний, тематичний)
 • якісні зображення
 • залучення цільової аудиторії на сторінку або в групу

Ринок SMM з'явився порівняно недавно і ще не переповнений фахівцями. Поки ніша не перегріта, але через 2-3 роки туди стане складніше і дорожче пробитися, тому стартуйте просування сайту через соціальні мережі прямо зараз! А ми зробимо ваш старт швидким і ефективним.