Український стартап Petcube зібрав $ 100 тисяч на кікстартера

Всього тиждень знадобився українському стартапу для гучних тварин і їх зайнятих господарів на те, щоб зібрати $ 100 тисяч на кікстартера. На момент написання цього тексту зібрано навіть більше, майже $ 109 тисяч - і у Petcube всі шанси обігнати попереднього Kickstarter-тріумфатора з України, iblazr (Хлопці сподівалися зібрати $ 58 тисяч, а в підсумку зібрали не тільки бажані гроші, але і $ 100 тисяч зверху).
Власне, ідея Petcube полягає в тому, щоб врятувати вихованця від самотності. За допомогою пристрою можна зберігати контакт з домашнім улюбленцем навіть на відстані: вбудована широкоугольная камера дозволить спостерігати за твариною, а мікрофон і динаміки - розмовляти з ним. Далі більше: можна грати з котиком, песиком і іншої домашньою живністю за допомогою лазерної указки. Управління здійснюється за допомогою мобільного додатку.
До речі, інтерв'ю з СЕО проекту можна почитати тут .
Творці стверджують, що хотіли зробити щось практичне, і при цьому стильне. Пристрій сам по собі дійсно нагадує гаджети Apple (алюмінієвий корпус, скло і все таке). Ілюзію вбиває хутряний чохол, який змусив би Джобса плакати (а ось вашому котику напевно сподобається).
[Gallery ids = "34212,34213,34214"]
Варто чарівна коробка недешево, за попереднім замовленням вона обійдеться в $ 149 (за $ 179 можна купити сам пристрій і хутряної чохол). Але світ, в якому існує соцмережа для котовладельцев , Готовий витрачати гроші на вихованців - і успішна кампанія Petcube це тільки зайвий раз підтверджує.
Зрештою, кому не хотілося б дізнатися, чим насправді займається ваша собака, поки ви не бачите.
Всього тиждень знадобився українському стартапу для гучних тварин і їх зайнятих господарів на те, щоб   зібрати $ 100 тисяч   на кікстартера

#Україна # кікстартер #Kickstarter #petcube # дайте_два

Матеріал опублікований користувачем. Натисніть кнопку «Написати», щоб поділитися думкою або розповісти про свій проект.