В будинку SEO проти SEO агентство проти експертів фрілансера

 1. В будинку VS Аутсорсинг SEO Компанія VS SEO Expert Freelancer
 2. Аутсорсинг SEO компанії: за і проти
 3. Експерт фрілансера SEO: за і проти
 4. Фактори для розгляду
 5. Підсумок: що ідеально підходить для вашого бізнесу?
 6. Майк Хорев

Ви дізналися принципи SEO і його переваги (посилання на попередню статтю, якщо це необхідно), і тепер ви вирішили інвестувати в SEO. Тим не менш, тепер настає наступне питання: як ви повинні керувати вашими зусиллями SEO?

Як ми зрозуміли, SEO - це довгостроковий процес, який вимагає узгодженості. Отже, існують три підходи до керування вашим SEO: створення власної внутрішньої команди, найм компанії з аутсорсингу SEO або найму фахівця з фрілансерів SEO (або команди фрілансерів) для виконання цієї роботи.

У цій статті ми проведемо глибоке обговорення трьох варіантів: їх переваги та недоліки. Перше, що ви повинні пам'ятати, це те, що немає правильної відповіді. Крім того, можливо, що використання не тільки одного, але й комбінації двох або всіх моделей може бути правильним для вашого бізнесу.

По-перше, давайте зробимо короткий огляд плюсів і мінусів кожної моделі.

В будинку VS Аутсорсинг SEO Компанія VS SEO Expert Freelancer

Внутрішня модель: Плюси і мінуси

Плюси:

 • Ви можете здійснювати більше контролю над вашими програмами та стратегіями SEO
 • Взагалі, запуск невеликої власної команди є більш доступним, ніж аутсорсинг
 • Більше контролюйте націлювання на точну аудиторію
 • Більш простий час для вимірювання конкретних цілей
 • Більше гнучкості для коригування стратегій на льоту

Мінуси:

 • Якщо вам потрібна велика команда, витрати на персонал можуть коштувати дорого
 • Створення власної команди може зайняти багато часу

Таким чином, внутрішня модель, як правило, є кращим вибором, якщо ви хочете почати малий. Наприклад, якщо ви відчуваєте, що вам знадобиться лише один-два SEO-професіонали, збереження їх в будинку заощадить багато грошей у довгостроковій перспективі.

Аутсорсинг SEO компанії: за і проти

Плюси:

 • Якщо вам потрібна велика команда, аутсорсинг компанії SEO, як правило, є більш доступним
 • За межами компанії SEO буде більш об'єктивним, без попереднього упередження до вашого бізнесу
 • Як правило, вони матимуть більше знань про поточні тенденції та стратегії SEO
 • SEO агентства зазвичай складаються з виробників контенту, будівельників посилань і менеджерів проектів, щоб ви мали все необхідне

Мінуси:

 • Знаходження правильної компанії SEO або агентства, яке підходить вашому бізнесу, може бути важким
 • Ви менше контролюєте свої стратегії
 • Менше часу на спілкування, тому менше гнучкості потрібно змінити

Наймання аутсорсингової компанії SEO дозволить заощадити багато часу, яке ви інакше витратите на підбір і навчання. Якщо вам потрібна велика команда, це також більш доступний метод. Тим не менш, ви, очевидно, матимете менше контролю над своєю командою, і це займе більше часу, щоб зробити стратегічний поворот.

Експерт фрілансера SEO: за і проти

Плюси:

 • Взагалі дешевше, ніж аутсорсинг компанії SEO
 • Зазвичай вони займають менше проектів / клієнтів у порівнянні з агенціями, тому вони матимуть більше часу для вас
 • Як правило, ви будете мати більше контролю і гнучкості в порівнянні з аутсорсингу SEO компанії
 • Деякі підприємства будуть краще працювати з фрілансером порівняно з атмосферою агентства

Мінуси:

 • Деякі експерти-фрілансери SEO займаються тільки стратегіями консалтингу, тому вам потрібно мати власну команду для виконання
 • Знаходження правильного консультанта SEO експерта може знадобитися багато випробувань і помилок

SEO експерт фрілансерів дійсно може бути більш обізнаним в порівнянні з агентствами, і вони, як правило, більш доступним. Тим не менш, фрілансери, як правило, не пропонують вам той же пакет все-в-одному, запропонований агентствами SEO. Таким чином, ви, швидше за все, потрібно мати власну команду для виконання стратегії SEO. Об'єднання власної команди з експертом-фрілансером SEO може бути життєздатним вибором для багатьох підприємств.

Фактори для розгляду

Тепер, коли ми дізналися про переваги та недоліки кожної моделі, є кілька факторів, які необхідно враховувати перед прийняттям остаточного рішення. Ми обговоримо три ключові області, які слід особливо розглянути, починаючи з першого.

Бюджет і вартість

Перше, що потрібно враховувати - це наявний бюджет маркетингу, особливо бюджет SEO. Як ми вже обговорювали, створення власної команди, як правило, є найдорожчим варіантом, особливо якщо вам потрібна велика команда.

В якості орієнтира, найму високого класу SEO компанії, як ваш аутсорсинг може коштувати принаймні $ 3000 на місяць. З іншого боку, найм професіонала SEO може коштувати $ 50,000 щорічно, включаючи пільги, тоді як більш досвідчені можуть коштувати вам $ 70,000 і вище. Наймання SEO експертів-фрілансерів, як ми вже згадували, зазвичай більш доступні, ніж аутсорсинг агентства SEO. Тим не менш, вам також може знадобитися кілька штатних штабів для виконання зусиль SEO.

Ось дуже хороший путівник Forbes на максимізацію вашого бюджету SEO.

Необхідна експертиза та доступність

Є багато факторів, які можуть диктувати необхідний досвід для вашої стратегії SEO. Наприклад, якщо ваш бізнес знаходиться в насиченому секторі, а конкуренція за ключовими словами є високою, вам знадобиться допомога експерта. З іншого боку, якщо ви відчуваєте, що складність вашого SEO не повинна бути занадто складною, ви можете зробити це самостійно. Щоб оцінити свій власний набір навичок, це дуже хороший путівник від вищої видимості.

Після того, як ви зрозуміли необхідні знання для вашого SEO, ви можете розглянути як наявність вашого бюджету з необхідним досвідом. Якщо вам дійсно потрібно високий рівень досвіду з обмеженим бюджетом, швидше за все, ви отримаєте максимум від позаштатного експерта SEO.

Бізнес-модель

Чи є SEO важливою частиною вашої бізнес-моделі або вашої галузі? Для деяких бізнес-моделей, таких як інтернет-магазини, SEO та онлайн-маркетинг можуть бути критично важливими. Проте інші бізнес-моделі або інші галузі не потребують такої ж важливості.

Якщо SEO та цифровий маркетинг є абсолютно критичними для вашого бізнесу, розглянути питання про збільшення виділеного бюджету з місією побудувати відмінну внутрішню SEO-команду в довгостроковій перспективі. Спочатку ви можете почати з аутсорсингу. Проте, у довгостроковій перспективі, наявність власної команди надасть вам більше контролю та кращої рентабельності інвестицій.

Підсумок: що ідеально підходить для вашого бізнесу?

Зрештою, на це питання не буде ідеальної відповіді. В ідеалі, власна команда завжди буде найкращим вибором, якщо ви маєте необмежений бюджет. Найкращий спосіб підійти до цього питання полягає в тому, щоб ставитися до вашої SEO-команди - будь то в будинку або в аутсорсингу - як інвестицію. Який варіант надасть вам найкращу рентабельність інвестицій? Оцініть всі наявні фактори залежно від вашої бізнес-моделі та галузі.

Якщо у вас є обмеження бюджету, і ви задоволені середовищем компанії SEO, це, безумовно, життєздатний вибір. Проте, якщо ви шукаєте спеціалізовану особу для роботи з вашим проектом, вам може бути краще аутсорсинг для фахівця з фрілансера SEO .


Майк Хорев

Майк Хорев - експерт з SEO та консультант з цифрового маркетингу, який допомагає малим та середнім компаніям генерувати більше потенційних клієнтів, продажів і зростання доходу в Інтернеті. Він пропонує експертні консультації з маркетингу вашої компанії на правильному шляху за допомогою цифрового маркетингу на основі продуктивності, веб-дизайну, соціальних медіа, маркетингу в пошукових системах та багатьох інших онлайн-практик. Знайти його LinkedIn і Twitter

Тим не менш, тепер настає наступне питання: як ви повинні керувати вашими зусиллями SEO?
Підсумок: що ідеально підходить для вашого бізнесу?
Який варіант надасть вам найкращу рентабельність інвестицій?