Вам дійсно потрібна компанія SEO?

  1. SEO приймає багато часу
  2. Чи можете ви дозволити SEO компанії?
  3. Ваші конкретні рівні бізнесу та конкуренції
  4. Ваше знання про SEO та наступні найкращі практики
  5. Висновок

Керівництво нашого власника малого бізнесу по SEO щодо того, чи потребує ваш сайт професійну компанію SEO. Деякі речі, які необхідно розглянути, перш ніж наймати SEO.

Деякі речі, які необхідно розглянути, перш ніж наймати SEO

Рейтингу добре на пошукових системах, як Google і Bing, безсумнівно, може надати величезні переваги для вашого бізнесу. Хоча кожен бізнес жадає першої сторінки рейтингу і безкоштовний, органічний трафік - це стає все важче і важче отримати. Багато власників малого бізнесу в даний час змушені вдаватися до найму професійної компанії SEO, щоб тримати їх у грі. В нашому попередня стаття , ми висвітлювали основи SEO - що це таке, чому це важливо і як він працює. У цій статті ми хочемо обговорити, чи дійсно вам потрібна професійна компанія SEO, щоб отримати рейтинг вашого сайту.

Є цілий ряд факторів, які необхідно враховувати при визначенні того, чи потрібно виконувати SEO самостійно або наймати професійну компанію SEO. Ось деякі речі:

SEO приймає багато часу

Сам SEO може бути повноцінним завданням. Як власник малого бізнесу, перше питання, яке ви повинні задати собі: "Чи є у мене достатньо часу для самостійного виконання SEO?" Виконання SEO займає багато часу, і ви повинні вирішити, який найкращий спосіб розділити вже напружений графік. Наприклад, якщо ваш бізнес вже вимагає багато часу, краще зосередитися на самому бізнесі і найняти SEO, щоб допомогти вам і зменшити навантаження. Однак, якщо ви готові працювати пізніше вечорами, раніше вранці, або коли у вас є вільний час, то самі SEO можуть заощадити ваш бізнес багато грошей - що підводить нас до наступного:

Чи можете ви дозволити SEO компанії?

Робота з компанією SEO, безсумнівно, заощадить вам багато часу, але це також коштуватиме грошей. Необхідно визначити, чи має ваш бізнес бюджет на SEO. Якщо ви не можете дозволити собі наймати SEO, то ви будете змушені робити це самостійно. Майте на увазі, що рейтинг в пошукових системах може значно збільшити дохід вашого бізнесу, що може виправдати витрати на те, щоб найняти SEO. Ви повинні визначити, скільки ваш бізнес може дозволити собі і які додаткові доходи ви могли б генерувати за рейтингу краще.

Ваші конкретні рівні бізнесу та конкуренції

Інша річ, яку потрібно враховувати, - це ваш конкретний бізнес. Кожен бізнес відрізняється і буде мати різні цілі SEO. Деякі підприємства працюють в ніші, яка є надзвичайно конкурентоспроможною і набагато важче класифікувати, тоді як інші підприємства можуть працювати в менш конкурентній ніші з набагато меншою конкуренцією. Іншим фактором є область, на яку спрямовані бізнес-цілі. Ви продаєте продукт або послугу, які пропонуються по всій країні, або продаєте тільки на місцевому рівні? Ранжування в невеликому місті для місцевого бізнесу, звичайно, буде простіше, ніж рейтинг для пошукового терміну, який конкурує в національному масштабі. Якщо ви - місцевий бізнес з низькою конкуренцією, ви зможете досягти успіху, зробивши SEO самостійно. Однак, якщо ваш рівень конкуренції надзвичайно високий, у вас є велика робота вперед і потрібно буде найняти професійну компанію SEO.

Ваше знання про SEO та наступні найкращі практики

Інша річ, яку варто розглянути, - це ваше знання про SEO. Чи знаєте ви багато чого про SEO або ви просто вписуєтеся в нього? Пошукова оптимізація може бути ризикованою і оптимізація вашого сайту з неправильною тактикою SEO має наслідки. Деякі пошукові системи (в першу чергу Google) постійно змінюють свої алгоритми і переглядають те, що їм "подобається" і що "не подобається". Якщо ваш веб-сайт не відповідає тому, що хоче Google, вони можуть покарати ваш веб-сайт, позбавити вас веб-сайт від своїх видань, і розчавити ваш бізнес майже миттєво. Потенційно на цьому етапі назва вашої компанії навіть не відображатиметься - навіть якщо клієнт шукатиме вашу точну марку!

Візьмемо, наприклад, BMW. Автомобільний гігант був повністю деіндексований з Google протягом декількох днів у 2006 році після того, як було знайдено посилання на прикриття. «Інтерфлора», роздрібний торговець квітами, потрапила в один місяць деіндексації в 2013 році після того, як приховала посилання в рекламних оголошеннях. Відомо, що в 2014 році туристичний сайт Expedia потрапив з покаранням у рейтингу після перенасичення якірним текстом та іншою тактикою SEO, що зараз не схвалюється. Для великих компаній з більш популярними веб-сайтами процес відновлення трохи легше. Але для власників малого бізнесу, це може бути руйнівним.

Ось чому вам дійсно потрібно знати ваш SEO і залишатися в курсі останніх кращих практик SEO. Один лише Google має понад 200 різних факторів, що стосуються сторінки. Хоча професійні компанії SEO навіть не знають їх усіх, вони мають досвід і можуть зробити здогад. Хороша компанія SEO буде також знати і дотримуватися всіх правил Google і уникати неправильної тактики SEO. Якщо ви не впевнені в тому, що ви робите, виконання SEO може мати негативні наслідки, і краще найняти професіонала.

Висновок

Отже, ви дійсно потребуєте SEO компанії? Це залежить від вас. Великий бізнес, швидше за все, скаже так, але малий бізнес може вирішити побудувати власну дорогу і зробити це самостійно. Виконання SEO самостійно все ще цілком можливо - якщо у вас є час, потрібні інструменти, а також вміння вивчати і впроваджувати кращі практики SEO. Якщо ви вирішили, що виконання SEO себе занадто багато, то обов'язково прочитайте наш Наступна стаття знаючи, які питання слід ставити перед прийомом на роботу.

Як власник малого бізнесу, перше питання, яке ви повинні задати собі: "Чи є у мене достатньо часу для самостійного виконання SEO?
Ви продаєте продукт або послугу, які пропонуються по всій країні, або продаєте тільки на місцевому рівні?
Чи знаєте ви багато чого про SEO або ви просто вписуєтеся в нього?