Вартість просування сайту (блогу). Скільки потрібно грошей на розкрутку сайту (блогу)?

  1. Вартість просування сайту
  2. Що ще впливає на вартість просування?
  3. Чому потрібно вкладати гроші в просування сайту (блогу)?
  4. Як я просував свій блог і скільки грошей витратив на його розкрутку?

16 листопада 2012 4351 88

Привіт, шановні читачі мого блогу!

Сьогодні я хочу поговорити про вартість розкрутки сайтів: розповісти Вам про те, скільки потрібно грошей на просування (розкручування) сайту в інтернеті.

В даному випадку я розповім, скільки грошей було витрачено мною для того, щоб самостійно розкрутити блог і вивести його на відвідуваність понад 1500 унікальних відвідувачів на добу.

Також зі статті Ви дізнаєтеся про те, які платні способи просування я використовував для свого блогу.

Вартість просування сайту

Відразу скажу, що в цій статті мова піде про самостійну розкрутці сайтів без залучення різних   SEO   компаній і фахівців Відразу скажу, що в цій статті мова піде про самостійну розкрутці сайтів без залучення різних SEO компаній і фахівців.

Я вважаю, що вартість просування в інтернеті залежить, перш за все, від тематики просувається ресурсу, а також від правильності дій і знань.

Чим більше досвіду і знань у веб-майстра, тим дешевше йому обійдеться розкрутка сайту.

Відповідно, не варто забувати про тематику, в якій просувається сайт. Чим конкурентних тематика, тим дорожче обійдеться просування, також, хочу зазначити, що просування комерційних запитів буде набагато дорожче, ніж некомерційних.

Мій блог має досить таки конкурентну тематику SEO і заробіток в інтернеті. Кормі того, багато запити, які я використовую, мають комерційну спрямованість. Тому розкручувати блог в цій темі не так-то просто.

Звичайно, я просуваю блог не без використання не зовсім тематичних запитів, однак, основний трафік з пошукових систем йде саме по тематичним ключовими фразами (близько 80-90%), решта 20-10% це ключові фрази які не пов'язані з тематикою мого блогу.

Що ще впливає на вартість просування?

Перед тим як приступити до розкручування платними способами (зовнішня оптимізація), необхідно виконати певну роботу над внутрішньою оптимізацією сайту і блогу. На цю тему Ви знайдете на моєму блозі чимала кількість постів, а тут я лише поверхово розповім про це і приведу ряд посилань на свої публікації.

Важливо розуміти, що інтернет ресурс, який має погану внутрішню оптимізацію, ніколи не буде займати високі позиції в ТОП видачі пошукових систем. А якщо він там виявиться, то це буде коштувати чималих коштів і зусиль вебмастера.

Крім того, велика ймовірність того, що з часом такий проект втратить ці позиції. Тому починати просування сайту саме з роботи над поліпшенням внутрішніх чинників ранжирування .

Насамперед необхідно звернути увагу на налаштування ЧПУ ресурсу. Адреси сторінок краще робити методом транслітерації російських букв в латинські, як це виконано на моєму блозі.

Також необхідно розібратися з індексацією сайту / блогу. Все CMS створюють дублі сторінок, від яких бажано позбуватися, наприклад, за допомогою створення і налаштування файлу Robots.txt .

Окрему увагу потрібно приділити швидкості роботи сайту, про це я докладно писав тут .

Ваш ресурс повинен завантажуватися і працювати з хорошою швидкістю і бути завжди доступний. Багато в чому це залежить від якості хостингу. Особисто я користуюся хостингом Mchost , Про який Ви можете прочитати в моїх постах « Який хостинг краще »І« надійний хостинг ».

За час роботи з цим хостингом у мене взагалі не виникало ніяких проблем. Крім того, у них зараз проходить акція, згідно з якою Ви отримуєте три місяці безкоштовного хостингу. Загалом, рекомендую всім!

Одними з найважливіших факторів, що впливають на просування інтернет ресурсу в пошукових системах, є поведінкові чинники ранжирування .

Рекомендую Вам прочитати мій пост про те, як поліпшити поведінкові чинники . Особливі зусилля необхідно докласти на збільшенням кількості сторінок, що переглядаються на одного відвідувача і часом, який проводять відвідувачі на Вашому інтернет-ресурсі.

Щоб домогтися поліпшення ПФ, необхідно писати об'ємні і цікаві тексти, а також працювати над правильної перелінковкою сторінок .

Позиції сторінок в пошуковій видачі багато в чому залежать від релевантності тексту пошуковими запитами, за якими люди шукають інформацію в пошукових системах. Тексти статей повинні бути повністю релевантні пошуковим запитам, за якими вони просуваються. На цю тему рекомендую прочитати мої пости « релевантність сторінок »І« Як писати SEO статті ».

Це, звичайно, не всі заходи, які варто виконати перед тим, як почати витрачати гроші на розкрутку блога / сайту, однак, основні я Вам назвав.

У будь-якому випадку, потрібно постійно працювати над поліпшенням якості Вашого ресурсу, його зовнішнього вигляду (дизайн, оформлення постів і т.п.), оптимізації контенту, швидкості роботи і т.п.

Чому потрібно вкладати гроші в просування сайту (блогу)?

Багато блогери намагаються розкрутити свої інтернет ресурси безкоштовними способами. Вони займаються ручної реєстрацією в каталогах статей і сайтів, реєструються в профілях трастових сайтів, добувають безкоштовні посилання. Друзі, з таким підходом далеко не заїдеш.

Замість того щоб займатися цією нісенітницею, краще працювати над внутрішніми факторами ресурсу, розвивати його, наповнювати контентом, вирішувати інші завдання, пов'язані з розвитком свого інтернет-бізнесу.

На безкоштовні методи розкрутки йде дуже багато часу і сил, крім того, навряд чи Ви зможете отримати високу віддачу в найкоротші терміни.

Я вважаю, що вкладати гроші в розкрутку свого сайту або блогу просто необхідно! Причому, чим більше Ви будите вкладати, тим більшу віддачу Ви отримаєте в найкоротші терміни.

Зараз я розповім Вам про те, що робив я для того, щоб домогтися сьогоднішніх показників. Але я далеко не приклад в цьому плані, я вважаю, що вкладаю недостатньо коштів і витрачаю чимало часу на непотрібні справи.

Тому, моя Вам порада: вкладайте гроші в просування! Чим більше тим краще!

Як я просував свій блог і скільки грошей витратив на його розкрутку?

Уже на третій місяць розвитку свого блогу я почав використовувати платні способи просування.
У листопаді 2011 року я замовив прогін за профілями трастових сайтів на сервісі feedsite .

Ось скріншот, який підтверджує дане замовлення:

Ось скріншот, який підтверджує дане замовлення:

Будемо вважати, що це перша витрачена 1000 рублів!

Після цього прогону тИЦ мого блогу став 10, а відвідуваність з пошукових систем потихеньку почала зростати.

Потім, я організував і провів конкурс на блозі «Найперспективніший блог минає», на який в результаті витратив 3500 рублів. Причому, на той момент, я ще не заробляв в інтернеті , Всі гроші я брав зі своєї заробітної плати в офлайні.

В кінці 2011 року я почав купувати вічні посилання в біржах Gogetlinks і Rotapost .

Перше посилання була куплена в жовтні 2011 року. За весь час в цих біржах я придбав 78 посилань на загальну суму майже 13 000 рублів. Звичайно, більшість посилань були куплені на гроші, які я заробляв на своєму блозі.

Щоб отримувати максимальну віддачу від покупки вічних посилань, потрібно підходити до цього питання правильно.

Тому, рекомендую Вам прочитати мій пости « Як купувати посилання »І« Як вибрати донора для покупки посилань ».

У травні 2012 року я замовив прогін по каталогах статей все на тому ж feedsite .

Ця послуга обійшлася мені приблизно в 1500 рублів.

У вересні 2012 року я розмістив кілька статей на суму 600 рублів за допомогою біржі Miralinks .

До речі, скоро буде друга частина поста про те, як правильно просувати сайт / блог статтями! Щоб нічого не пропустити, підпишіться на оновлення блогу !

За час ведення свого блогу я проводив різні конкурси та акції для коментаторів і читачів. В цілому на ці заходи було витрачено близько 6000 рублів.

Ось ніби і все, що я витратив на розкрутку свого блогу за півтора року його ведення.

Якщо порахувати всі витрати, то вийде більше 25 000 рублів!

Все це без урахування покупки різних книг і навчальних відеокурсів!

Сьогодні особисті гроші я вже давно не вкладаю, все, що я витрачаю на просування, заробляється на блозі.

Я не вважаю, що домігся багато чого, тому продовжую інвестувати в блог. Купую посилання, проводжу акції і конкурси.

Ось буквально днями стартував черговий конкурс « Найперспективніший блог »З призовим фондом більше 10 000 рублів!

Запрошую всіх читачів взяти в ньому участь!

А скільки Ви витрачаєте грошей на просування своїх ресурсів?

На цьому у мене все. Як Вам стаття?

Також, рекомендую Вам також прочитати мої пости:

- самостійне просування сайту ;

- як розкрутити блог .

Щоб не пропустити вихід нових постів, рекомендую Вам підписатися на оновлення мого блогу !

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Чому потрібно вкладати гроші в просування сайту (блогу)?
Як я просував свій блог і скільки грошей витратив на його розкрутку?
Що ще впливає на вартість просування?
Чому потрібно вкладати гроші в просування сайту (блогу)?
Як я просував свій блог і скільки грошей витратив на його розкрутку?
А скільки Ви витрачаєте грошей на просування своїх ресурсів?
Як Вам стаття?