Вартість сайту, ціна створення сайту

Вартість робіт

Наша студія не розробляє стандартні тарифні пакети, а будує цінову політику індивідуально, виходячи з особливостей конкретного проекту Наша студія не розробляє стандартні тарифні пакети, а будує цінову політику індивідуально, виходячи з особливостей конкретного проекту.

Ціновий спектр в нашій студії різноманітний. Ми працюємо з різною аудиторією і різними проектами: починаючи з швидких сайтів за 450 у.о. і унікальних за 900 у.о., закінчуючи сайтами, чия вартість більш 10000; кожен окремий проект для нас унікальний!

Ми не працюємо за принципом - зробіть нам макет, а ми подумаємо працювати з вами, і не беремо участь в неоплачуваних тендерах. Рівень наших робіт можна оцінити попередньо, подивившись наше Портфоліо .

До кожного проекту у нас індивідуальний підхід До кожного проекту у нас індивідуальний підхід. Вартість створення сайту залежить від системи управління контенту, на якій він буде розміщений, його види та глибини, унікальності дизайну і функціональності. Також важливо розуміти, що різні етапи роботи по створенню сайту роблять різні фахівці (кожен в своєму напрямку): технічне завдання розробляє куратор-проекту, проект повністю веде проектний менеджер, дизайн створює дизайнер, тексти пише копірайтер, верстку робить верстальник, а програмну частину - програміст. Кожен з цих фахівців потрібен для того, щоб проект був якісним, тому хороший сайт не може коштувати дешево. Наші менеджери оперативно зроблять вам розрахунок вартості, залежно від ваших побажань.

Якщо ви вибираєте студію тільки за критерієм ціни, то будьте готові до того, що Ваш сайт буде робити один студент «фахівець у всьому», який просто не зможе зробити все етапи робіт на належному рівні Якщо ви вибираєте студію тільки за критерієм ціни, то будьте готові до того, що Ваш сайт буде робити один студент «фахівець у всьому», який просто не зможе зробити все етапи робіт на належному рівні.

Як показав досвід, якщо ви хочете зробити сайт дешево - зробіть. А потім, коли ви переконаєтеся, що такий сайт не приносить Вам прибуток - звертайтеся до фахівців: ми будемо раді Вам допомогти!

Якщо усереднити вартість, то бюджетний варіант сайту-візитки в нашій компанії коштує від 450 $, сайт-каталог з готовим дизайном - від 750 $, а інтернет-магазин на обраному дизайн-макеті - від 850 $. Якщо говорити про індивідуальний дизайн і унікальному сайті, то вартість узгоджується з проектним менеджером виходячи з вимог до проекту.

Приклади різних видів сайтів

«Швидкі» сайти на готових дизайн-макетах:
Сайт громадської організації (Тип: корпоративний з частковою доробкою дизайну)
Сайт візитка компанії по авіації (Тип: візитка)
Landing Page на готовому дизайн-макеті (Тип: лише однієї сторінки сайт)
Сайт-каталог авто-продукції (Тип: інтернет-каталог).

Приклад унікальних сайтів:
Промо сторінка семінару (Тип: Landing Page)
Сайт російського філії нашої групи компаній (Тип: корпоративний)
Сайт напрямки інтернет-маркетингу нашої групи компаній (Тип: корпоративний)
Сайт центру розвитку (Тип: корпоративний портал)
Інтернет-каталог взуття (Тип: сайт-каталог, корпоративний)
Магазин браслетів Pandora стилю (Тип: інтернет-магазин)
Інтернет-магазин доставки їжі (Тип: інтернет-магазин)
Портал з елементами соціальної мережі (Тип: портал, соц. Мережу)

Відмінність «швидких сайтів» від унікальних полягає не в тому, що унікальні проекти красивіше або модніше, а в тому, що унікальний сайт створюється саме під вашу тематику і ваші побажання, а сайт на макеті повністю обмежувати цього макета.

З чого складається ціна на створення сайту в Одесі ?

Для кращого розуміння, що саме входить у вартість готового сайту, ми вирішили висвітлити всі основні складові циклу робіт під назвою: Створення сайту Для кращого розуміння, що саме входить у вартість готового сайту, ми вирішили висвітлити всі основні складові циклу робіт під назвою: Створення сайту.

Складання технічного завдання.
Детальний і грамотно складене техзавдання є основою ефективності всього подальшого процесу розробки. Без чіткого технічного завдання на розробку сайту неможливо починати роботу. Вартість написання технічного завдання залежить від обсягу та складності самого сайту і необхідної деталізації всіх нюансів.

Розробка дизайн-концепції (архітектура проекту і юзабіліті).
Дизайн сайту - це візуальне оформлення та зовнішній вигляд вашого ресурсу. Але на відміну від графічного дизайну, веб-дизайн вимагає додаткового професіоналізму і знань. Дизайнер зобов'язаний знати, як користувачі взаємодіє з сайтом і поєднувати красу зовнішнього вигляду з зручністю навігації. Красивий і зручний дизайн, легкість в обігу - основні завдання успішного сайту. Тому художнього смаку тут недостатньо. Важливо знати основи юзабіліті і рости в ногу з часом інтернет-технологій, залишаючись при цьому художником і творцем. Вартість дизайну варіює залежно від побажань замовника і професіоналізму веб-дизайнера. Ціни за створення дизайну сайту починаються від 450-500 $.

Верстка сторінок Верстка сторінок.
Щоб з'єднати дизайн і програмну частину, необхідна верстка сторінок сайту. Це окремий цикл робіт, ціна якого варіює від 150 $ до 600 $, в залежності від складності проекту. (Ціна не включає розробку додаткових модулів).

Програмування.
Розробка програмної частини майбутнього сайту і її інтеграція в верстку - основа працездатності майбутнього проекту. Під категорію "програмування" потрапляє і розробка скриптів та їх інтеграція в дизайн і написання спеціалізованих модулів сайту і його функціональної частини. Вартість програмування залежить, звичайно ж, від складності функціоналу, який необхідно розробити.

Система управління сайтом (cms).
Для того, щоб було можливо додавати / оновлювати нові розділи, сторінки, тексти та іншу інформацію на сайті необхідна система керування вмістом. У наш час сайти без системи Система управління сайтом (cms) управління давно втратили свою актуальність, тому що будь-який сайт повинен оновлюватися або розширюватися з часом (для його успішного просування в першу чергу). Вартість впровадження системи управління залежить від її виду та від вимог до модулів та функціоналу сайту. Ми створюємо всі наші сайти на системі управління - або open sourse (безкоштовних), або комерційних. Вибір оптимальної cms визначається технічним завданням та вимогами до ресурсу. Мінімальна вартість впровадження cms - близько 100 $. Але варто зауважити, що на ринку існують і такі системи управління, вартість яких близько 60 000 $ і все залежить лише від масштабу проекту і можливостей замовника.

Наповнення сайту (копірайтинг, сео-копірайтинг).
Якщо тип розроблюваного сайту - "сайт під ключ", то ми наповнюємо сайт наданими текстами безкоштовно. Якщо Ви бажаєте, щоб тексти розробляли наші копірайтери, то вартість написання правильних статей варіює від 7-10 $ за 1000 знаків з пробілами. Статті створюються професійними копирайтерами, які спочатку оптимізують контент (інформаційне наповнення сайту) під пошукові системи. Обробка графічної інформації, створення колажів і інших елементів варто окремих грошей.

Реєстрація домену та хостингу Реєстрація домену та хостингу.
Доменне ім'я - це адреса сайту в мережі (його посилання). Для того, щоб зареєструвати домен, його необхідно сплатити на термін від 1 року. Середня вартість доменних імен в зоні .com, .com.ua, .net.ua, .od.ua і т.д. - близько 15-20 $ за рік. Щоб залити сайт на домен, необхідно зареєструвати хостинг (місце, де буде розміщений сайт). Хостинг теж реєструється на термін від 1 року. Вартість хостинг-послуг залежить в основному від необхідного дискового простору. В середньому це виходить близько 400-500 гривень на рік.

Якщо замовник бажає, щоб студія взяла на себе заходи по реєстрації і заливці сайту на хостинг, то ціна подібних робіт буде складатися з вартості доменного імені та хостингу (за рік) + вартість за реєстрацію хостингу і домену та установки сайту. Вартість реєстрації хостингу і розміщення сайту становить 40 $.

Навчання роботі з сайтом Навчання роботі з сайтом.
Зазвичай все системи управління, які використовуються нами досить прості і інтуїтивно зрозумілі. Але в залежності від побажань замовника, ми можемо або особисто навчити вас роботі з сайтом, або скласти короткий посібник, що складається з картинок і пояснень. За дану роботу студія оплату не бере.

Ми підберемо для вас індивідуальну цінову політику в залежності від ваших можливостей і цілей, яка буде найбільш підходящою для вас по співвідношенню ціни і якості.

Але важливо розуміти, що скорочуючи необхідні етапи робіт, неможливо зробити роботу на вищому рівні.

Читайте також: Принципи роботи

Навчання seo-ппродвіженію сайтів в Одесі, Києві.