Важливість SEO та змісту електронної комерції

  1. Як Google нараховує сторінки
  2. Тарифи на кліки
  3. Інформація (не вміст) - король
  4. Винос

Ми всі чули, що будь-який веб-сайт має бути успішним і має зробити першу сторінку результатів пошуку Google. Іншими словами, він має ранг, а для його ранжування необхідний високий рівень якості та добре організована стратегія пошукової оптимізації (SEO). Це особливо стосується сайтів електронної комерції.

Дехто вважає, що зміст є тільки один пункт на електронній комерції SEO контрольний список , та вони були б право, але це - ВЕЛИЧЕЗНИЙ пункт. З одного боку, хорошим змістом стало одна з найважливіших міркувань, яка має місце в Google які, окрім визначення тексту та шаблонів вмісту, також мають якісні оцінювачі, які уважно вивчають вміст, щоб покращити ефективність алгоритмів пошуку Google.

Незважаючи на жорсткі вимоги, рейтинг на Google не є ракетною наукою. Ефективне SEO для електронної комерції вимагає, щоб ви надали унікальний контент (дуже важливий!), Що люди не тільки читатимуть і насолоджуватимуться, але й навчаються і сподіваються поділитися. Управляйте всім цим, і це зробить ваш рейтинг сайту цілий ряд хороших! Зрештою, для вашого бренду не так вже й багато чого важливіше, ніж видимість. Покладіть своє ім'я там, де кожен зможе його побачити, і ви будете на своєму шляху до успішного ведення бізнесу в електронній комерції.

Перед тим, як ви потрапили до неї, вам доведеться вкласти в роботу. Давайте подивимося, як Google вирішує, що являє собою "якісний вміст", і як він оцінюється, щоб відобразити ярлик.

Як Google нараховує сторінки

Як Google нараховує сторінки

Припустимо це; коли ви високу оцінку в Google, ви зробили. Посилання та мета-теги все ще враховуються в кінцевому підсумку, але не так само, як і великий вміст.

Заголовок для цього розділу, на жаль, трохи вводить в оману, тому що ми насправді не знаємо, як Google розрізняє сторінки. Точний процес - це таємниця, яка охороняється, і предметом багатьох гострих дебатів серед професіоналів у сфері SEO в усьому світі. Тим не менш, ми маємо досить гарне уявлення про те, що важливо, і що не засноване на тому, які моделі експерти помітили і багато анекдотичних доказів про те, що працює. Ми знаємо, що Google використовує a складний алгоритм (PageRank) що дає окуляри веб-сайту для кожного критерію, який він успішно втілює. Чим більше очок забиває сайт, тим краще рейтинг.

Розглянуто сотні елементів, але Google (мабуть) приділяє більше уваги чинникам, які пов'язані із створенням довіри, авторитету та якості. Вгадайте, звідки це відбувається? Ви здогадалися. Це ваш вміст.

Будь-хто може перецьти свій веб-сайт за допомогою ключових слів і посилань до wazoo, але якщо вони вбудовані в поганий контент, ви втрачаєте бали в силу свого повсюдного існування. Навіть якщо вміст є гідним, але все ще не нарівні або не можна порівняти з подібними сайтами, які виробляють такий же матеріал, ваш рейтинг залишається досить низьким.

Google не може визначити, чи дійсно ваші продукти краще, ніж інші веб-сайти, якщо ви не надаєте відповідну інформацію. Великий G також не захоче дати вам велику свободу дій, якщо люди не залишаться достатньо довго на ваших сторінках, щоб прочитати статтю або запис і, сподіваюся, поділитися нею.

Як видно з наведеної вище діаграми, вміст сторінки та пов'язані з нею фактори (оптимізація, якірний текст, трафік) становлять величезні 67 відсотків того, що Google враховує в рейтингу сторінки . Google докладає всіх зусиль для того, щоб утримувати ранжування від алгоритму, оскільки він хоче тримати сторінку PageRank авторитетною мірою для користувачів. Якщо веб-сайт вдасться проникнути під охорону Google, його авторитет страждає.

І що перше, що бачить користувач? Зміст, який, по суті, є кінцевим показником довіри.

Тарифи на кліки

Однією з показників, які Google використовує для визначення PageRank, є рейтинг кліків (CTR). CTR використовується в двох контекстах, які мають відношення до нас тут. По-перше, рейтинг кліків зазвичай стосується відсотка користувачів, які натискають посилання, яке вони бачать. Це може бути електронною поштою, на Facebook або на серпінгах Google. Він також використовується в рекламі як показник ефективності. Рекламодавці (хороший джерело доходу для багатьох сайтів) зазвичай вибирають веб-сайти, які користуються великим трафіком, що, в свою чергу, залежить від того, наскільки високий Google займає їх, та / або наскільки популярні сайти вже є.

Це трохи кругової логіки, чи не так?

CTR залежить від того, наскільки оптимізовано вміст веб-сайту. Згідно з Kissmetrics , в перших трьох місцях Google зазвичай означає, що вони отримують 36,4%, 12,5% і 9,5% CTR у цьому порядку.

Припустимо, ви розміщуєте рекламу на своєму сайті як додатковий джерело доходу (ей, навіть Amazon і eBay це роблять). Для того, щоб змусити людей натискати на ці реклами, вони спочатку повинні натиснути на свій сайт. Уявіть, що користувач шукає ідеї для різдвяного подарунка, і ваш сайт має великі пропозиції з численними відповідними посиланнями. Припускаючи, що ви зробили все правильно, відвідувачі частіше перейдуть на ваш сайт і натиснуть оголошення на вашому сайті, ніж веб-сайт, що не містить жодних мета-контенту, неспеціальних назв сторінок і сайтів, а також ключових слів. . Більш важливо, що вони частіше клацають по рекламі на вашому сайті. Це пояснюється тим, що ваш вміст є релевантним і надає інформацію, яку вони шукають. Ваш рейтинг кліків відображатиме довіру, яку користувач має до того, що ви рекомендуєте або функціонуєте, а Google використовуватиме це як показник того, наскільки довіра вона має до вас.

Що підводить нас до нашого наступного пункту.

Інформація (не вміст) - король

Замість того, щоб вміст, це інформація, яка має значення. Вміст - це просто багато слів, які займають місце на вашому веб-сайті; Ваш стандартний текст Lorem ipsum все ще зберігається. Але питання полягає в тому, чи містить ваш вміст релевантну інформацію таким чином, щоб зробити її доступною для пошуку?

Багато стратегії SEO зосереджені на ключових словах, які є популярними (тобто люди вводять їх у пошукові системи). Деякі навіть йдуть так далеко, що включають неправильно написані слова, тому що це багато людей типу. Але єдині ключові слова не є кінцевими, а все-таки успішною стратегією контенту SEO. Це ключові слова з довгим хвостом (кілька ключових слів, що використовуються в поєднанні для більш конкретного пошуку), які сплачують великі дивіденди, оскільки вони більш цілеспрямовані.

Це ключові слова з довгим хвостом (кілька ключових слів, що використовуються в поєднанні для більш конкретного пошуку), які сплачують великі дивіденди, оскільки вони більш цілеспрямовані

Довгий хвіст пошукового запиту становить більше двох третин унікальних відвідувань будь-якого сайту, тому вміст, що містить певне довгострокове ключове слово ("ключова фраза" може бути більш підходящим терміном), буде легше ранжуватися.

Наприклад, уявімо, що ви продаєте макіяж на своєму сайті. Ключове слово «фундація» дасть мільйони результатів, і удача, намагаючись класифікувати на першій сторінці в тісному полі. Можливо, вам краще пощастило з пошуком «найдешевшого фундаменту, який не буде торт».

Але як можна придумати такі ключові слова?

Все це питання розуміння того, що люди шукають. Ви повинні знати свій ринок, і ви повинні зробити висновок, що жінки хочуть кращої якості за свої гроші. Ви знаєте, що вони будуть відточувати одну особливість, яка означає якість. У цьому випадку, це продукт, який "не буде торт".

(Примітка редактора. Можна також використовувати такі інструменти пропозиції ключових слів, як у Трафік або UberSuggest .)

Фраза може бути в описі продукту, у блозі або в мета-тезі. Де б він не знаходився, якщо він знаходиться на вашому сайті, це позитивно вплине на ваш рейтинг. І якщо ви будете ранг, у вас буде більше відвідувачів і більше продажів.

Винос

Справа в тому, що ваша електронна комерція SEO, а точніше ваша оптимізація вмісту, є найважливішим аспектом вашої маркетингової стратегії. У вас можуть бути найкращі ціни та найкращі продукти, але ви повинні здати звання, щоб зробити продаж. Рейтинг в Google, найпопулярнішій пошуковій системі в світі, має вирішальне значення.

Зрештою, все зводиться до того, наскільки інформативним, відповідним, інтуїтивним і своєчасним є ваш вміст. Вона навіть не повинна бути як-б або новинами; Ви могли б розміщувати рекламні акції чи галузеві оголошення.

Важливо те, що у вас є інформація, яку люди шукають на вашому сайті. Якщо є що-небудь, що вам потрібно, щоб переконатися, що це, що ваш сайт завжди ставить вид SEO-дружній контент, який буде тримати вас в оці публіки в Інтернеті.

Як SEO вплинула на ваші зусилля електронної комерції? Поділіться своїми історіями в коментарях.

Вгадайте, звідки це відбувається?
І що перше, що бачить користувач?
Це трохи кругової логіки, чи не так?
Але питання полягає в тому, чи містить ваш вміст релевантну інформацію таким чином, щоб зробити її доступною для пошуку?
Але як можна придумати такі ключові слова?
Як SEO вплинула на ваші зусилля електронної комерції?