Веб-аналітика, розробка стратегії просування в Інтернеті від агентства 19 84

 1. Веб-аналітика: як це працює
 2. Кінцевий результат веб-аналітики - digital-стратегія, яка показує, яким чином варто просувати бренд,...
 3. Аналіз бізнесу, цільової аудиторії і конкурентів
 4. брифінг
 5. Digital маркетинг
 6. складання прекампейна
 7. прогноз результативності

Веб-аналітика від «19/84» - базовий інструмент, який в стислі терміни відповідає на питання: чим цікавий Ваш сайт для клієнта? Як зробити, щоб він стабільно приносив прибуток? Як врахувати сезонність попиту на послугу або товар? Крім того, веб-аналітика допомагає реалістично оцінити і свою активність, і активність конкурентів в інтернеті. Ну, а результати аналізу по репутації компанії і її образу в соціальних медіа можна і потрібно сприйняти як керівництво до подальших дій.

Веб-аналітика від «19/84» - базовий інструмент, який в стислі терміни відповідає на питання: чим цікавий Ваш сайт для клієнта

Веб-аналітика: як це працює

Багато про неї чули, але що таке веб-аналітика так до кінця і не розібралися. Для багатьох веб-аналітика залишається жонглюванням фактів або зводиться до жвавому перерахуванню термінів і інструментів, які мало що говорять замовнику. Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені в прозорості наших дій: пояснимо, розповімо, підкажемо, а якщо щось залишилося неясно, то повторимо все з самого початку.

Наша веб-аналітика включає в себе не тільки seo-аудит, який допомагає зрозуміти, на що ще здатний ваш сайт, але і аналіз в сфері digital в цілому - вашого бізнесу, цільової аудиторії і конкурентів - з ким дружити, кого атакувати і як підвищити попит на ваш продукт.

Кінцевий результат веб-аналітики - digital-стратегія, яка показує, яким чином варто просувати бренд, а також включає прогноз ефективності комунікацій.


Веб-аналітика поетапно

Аналізуємо, наскільки сайт зручний для користувача, даємо рекомендації щодо виправлення помилок і збільшення конверсій сайту в продажу. Використовуючи основні інструменти - Яндекс. Метрика і Google Analytics, - отримуємо дані по часу, який відвідувач проводить на сайті, кількості переглянутих сторінок, вказівки на інтернет-майданчики, звідки він перейшов на сайт і т.д. Аналітика сайту оцінює поведінку користувача і показує, які з розділів сайту йому цікаві, і чим залучити його знову. Обсяг параметрів, які нам дає Яндекс і Google-аналітика, варіюється від поставлених завдань і досягає декількох десятків. Спеціальні сервіси, які досліджують внутрішню «начинку» сайту (системи мета-тегів, title і description), вкажуть, наскільки сайт відповідає заявленій тематиці (а значить, впевнено почуває себе серед конкурентів і добре видається в пошуку).

 • Аналіз бізнесу, цільової аудиторії і конкурентів

 • Для тих, хто не збирається зупинятися на досягнутому, розробляємо об'ємну digital-стратегію. У неї входить:

  - аналіз і сегментування цільової аудиторії (користуємося виключно авторитетними джерелами - TNS M-Index, TGI Comcon, Google Consumer Barometer),

  - аналіз динаміки і сезонності попиту на товар і послугу;

  - аналіз конкурентів, включаючи позиціонування, продуктову лінійку, ціни, географію, цільову аудиторію, якість сервісу, аналіз інструментів взаємодії з цільовою аудиторією, аналіз сайтів конкурентів з точки зору юзабіліті, типи контенту на їх сайтах).

 • аудит репутації

Нарешті, веб-аналітика - це ще і аудит репутації Вашої компанії в інтернеті. Перевіряємо, що говорять за Вашою спиною в ТОП-30 Яндекс і Google, визначаємо тональність репутаційної видачі і даємо рекомендації щодо її поліпшення або підтримання.

Розробка DIGITAL стратегії просування бренду в мережі інтернет включає в себе:

брифінг

 • Визначення проблем і завдань, що стоять перед сайтом і іншими існуючими або запланованими інтернет ресурсами компанії (сайт, мобільний додаток, ecommerce, групи в соціальних спільнотах). Постановка цілей РК.
 • Аналіз ситуації присутності Бренда в digital
 • Аналіз юзабіліті сайту, рекомендації щодо виправлення помилок;
 • Аналіз попередніх і поточних рекламних кампаній при наданні доступу до лічильників Яндекс метрики і / або Google Analytics;
 • Аналіз динаміки кількості брендових запитів в інтернет (Яндекс wordstat, Google trends), а також сезонності попиту;
 • Аналіз комунікацій у соціальних медіа, репутації Бренда і digital PR.

Аналіз категорії і конкурентів

 • Як категорія присутня в digital?
 • Яку активність ведуть конкуренти в digital?
 • Аналіз основних конкурентів (позиціювання, продуктова лінійка, ціни, географія, цільова аудиторія, аналіз інструментів комунікації з ЦА, партнерські відносини, аналіз сайтів конкурентів з точки зору юзабіліті, механізми залучення і типи контенту на сайті).

Аналіз і сегментування цільової аудиторії

 • Яка частина аудиторії знаходиться в digital? Як ЦА поводиться в digital;
 • Які сегменти можна виділити?
 • Як відрізняється поведінка нашої ЦА від поведінки аудиторії конкурентів;
 • Оцінка доступності різних сегментів аудиторії для контакту.

Як висновок моделювання поведінки сегментів аудиторії. Роль каналів комунікацій і інструментів для різних сегментів аудиторії. Індивідуальний підхід до сегментів.

Digital маркетинг

Вибір каналів і інструментів digital маркетингу, вибір таргетинг для кожного каналу.

складання прекампейна

Складання детальних медіапланів, таймінг, бюджетування рекламної кампанії.

прогноз результативності

Прогноз ефективності комунікацій, оцінка вартості конверсій, прогнози зростання продажів.


Як зробити, щоб він стабільно приносив прибуток?
Як врахувати сезонність попиту на послугу або товар?
Яку активність ведуть конкуренти в digital?