Веб-позиціонування: 5 кроків, щоб бути першою в Google

  1. Теорія "демократії" в Google
  2. 5 трюків для розміщення веб-сторінки
  3. 2. Посилання роблять наступні і не слідують внутрішнім
  4. 3. Напишіть про те, що ваші читачі шукають у пошуковій системі
  5. 4. Тільки піклуйтеся про безкоштовні посилання, які приносять трафік на ваш сайт
  6. 5. Спробуйте побудувати лояльність і отримати повторюваний трафік

Позиціонування сайту стало нав'язливою ідеєю не тільки великої кількості веб-майстрів або SEO, але й малого бізнесу в цілому завдяки всім перевагам, які він пропонує.

На цій посаді я поясню 5 трюків, щоб отримати веб-сайт у верхніх позиціях Google. Не пропустіть їх!

Оскільки ера 2.0 починає занурюватися все більше і більше в наше життя, пошукові системи щодня прийматимуть трохи більше сили до старих методів пошуку користувачів (жовті сторінки, місцеві підприємства, комерційні тощо). ,

Я сказав це у своїй першій презентації на ECEMD в 2015 році з InboundCycle, і я впевнений, що протягом багатьох років це буде ще більш переважною реальністю, ніж сьогодні: органічний трафік він здатний затьмарювати будь-який інший тип веб-трафіку, який існує (це розуміється органічним трафіком трафіку, що надходить з пошукових систем). І так здається.

Це явище змусило багато агентств SEO накопичити реальні суми доходу, але не всі компанії мають доступ до бюджетів (іноді надмірних), які багато з цих агентств представляють своїм клієнтам.

У середині ми маємо мале МСП , яке не має великих грошей, щоб інвестувати в SEO і малого підприємця, який робить майже зусилля, щоб купити хостинг, шаблон і почати свій блог.

Які ваші шанси на Google у порівнянні з зростаючою кількістю компаній, які вкладають гроші в SEO позиціонування кожен місяць ? Вони присвячені цій статті на веб-позиціонування.

Теорія "демократії" в Google

"Хіба у вас немає великих ресурсів для інвестування в машини (VPS або виділені сервери), посилання на першому рівні (будівництво платної посилання) або персоніфікований веб в html зі 100 в швидкості сторінки? Нічого не відбувається ... якщо ваш вміст є неймовірним , ви з'явитеся . "

Це може бути короткий виклад теорії демократії в результатах Google. Тепер, чи правда це в реальному житті?

Так і ні. Так, іноді пунктуально; і не в більшості випадків, особливо для SERPS (Відповіді Google) конкурували.

Це єдиний шлях для малого МСП та малого підприємця: «виграти за якістю» змісту, який може вийти зі своїх рук.

Теорія SEO "реакції користувача" сприяє такому продукту: якщо ви зробите великий вміст, що відповідає 100% потребам користувача, ваш результат буде позиціонуватися .

До цього великого змісту сьогодні я буду визначати 5 порад SEO для чайників, застосовних будь-яким без ресурсів, які допоможуть вашому сайту позиціонувати себе в Google. Вони будуть дуже корисні!

Якщо ви вже знаєте ці поради, але хочете дізнатися більше про SEO, я рекомендую прочитати посібник Як застосувати SEO в своїй маркетинговій стратегії в Інтернеті ,

5 трюків для розміщення веб-сторінки

1. Індексувати лише те, що ви хочете класифікувати

Поширеною практикою майже всіх веб-сайтів, які я аналізую, є те, що вони за замовчуванням мають "всі сторони веб-сторінок" в індексі (мета-тег, який дозволяє Google індексувати наш вміст).

Ми повинні поставити все, що ми не хочемо, ранжувати в пошукових системах в неіндекс , таким чином, щоб запобігти Googlebot (робот Google) витрачати час на розділи сторінки, які не представляють інтерес.

Ці сторінки, що не мають індексу, традиційно повинні бути типовими для "Контакт" або "Політика конфіденційності".

Через CMS, як WordPress, його можна легко налаштувати сьогодні за допомогою 4 кліків від плагіна переходу SEO ,

Тому що ... чи вважаєте ви, що хтось прийде на ваш сайт від Google, ввівши ці слова ?

2. Посилання роблять наступні і не слідують внутрішнім

Ця точка лежить у власній теорії. Якщо Google сканує внутрішні посилання, вони не слідують рідше, ми повинні зв'язуватись із внутрішніми посиланнями без тих повідомлень або сторінок, які не мають великої актуальності для нашої аудиторії або не мають пошуків чи взаємодії .

Аналогічно, на домашній сторінці нашого шаблону я хотів би покласти посилання на соціальні мережі та будь-які зовнішні посилання, які ви можете мати (банери, приналежність тощо).

3. Напишіть про те, що ваші читачі шукають у пошуковій системі

З моєї точки зору, це, мабуть, найбільш відповідна практика в рамках розглянутої «білої капелюхи SEO».

Писати про те, що користувачі, яких ви хочете досягти в пошуку Google за пошуком / пошуком, гарантують нам, щоб ми з'явилися заздалегідь в результатах і досягли потрібних людей.

Тепер Планувальник ключових слів (офіційний і безкоштовний інструмент Google сам) більше не показує нам точних результатів пошуку, якщо ми не маємо активних кампаній AdWords, але ми можемо використовувати низькі витрати і навіть безкоштовні рішення для наближення того, що було б "оптимальним результатом".

Якщо ви починаєте з вашого сайту і хочете позиціонувати, але не маєте єдиного євро, щоб інвестувати в інструменти дослідження ключових слів, таких як KeywordTool.io , найбільш доцільним є те, що ви використовуєте інші, такі як:

Вони абсолютно безкоштовні і, хоча це правда, що вони не дадуть точну кількість пошуків, як інші платіжні інструменти, такі як вищезгаданий KeywordTool.io або SEMrush, так само вірно, що їх використання набагато краще, ніж написання речей. болео "або" інтуїцією ".

Направляйте свій вміст на пошуки, і ви завжди будете вигравати в довгостроковій перспективі.

4. Тільки піклуйтеся про безкоштовні посилання, які приносять трафік на ваш сайт

На початковому етапі вашого бізнесу вам не доведеться турбуватися побудова посилання якщо виникають такі умови:

  • Ви перебуваєте в секторі низького рівня конкуренції або середньої / низької конкуренції.
  • Немає грошей, щоб інвестувати в посилання .

Почніть з бази, і ви отримаєте більше посилань під час зростання.

Перші з яких я починав (очевидно, після класичних соціальних мережевих посилань) - це посилання в коментарях (і, отже, не слідують) на зовнішніх веб-сторінках, які отримують трафік на ваш сайт.

Google оцінить цей трафік як додатковий момент, коли мова йде про ранжування, і вам не потрібно нічого, щоб поставити такі коментарі і, отже, отримати такі посилання.

5. Спробуйте побудувати лояльність і отримати повторюваний трафік

Це, мабуть, найскладніший з багатьох інтернет-ніш: він створює неймовірний контент, який залишає людей бажаючими більше.

Лояльність до користувачів, отримання абонентів і повернення їх знову і знову на ваш сайт. Таким чином, ви отримаєте повторні відвідування, і цей "брендинг" є одним з найбільш нагороджених сьогодні пошуковими системами.

Чому ви не поставили його на випробування і сказали мені свої результати?

Чому ви не поставили його на випробування і сказали мені свої результати

Тепер, чи правда це в реальному житті?
Чому ви не поставили його на випробування і сказали мені свої результати?