Ведення і оптимізація контекстної реклами

Багато клієнтів, які замовляють настройку контекстної реклами вважають, що відразу після запуску готової рекламної кампанії підуть не тільки кліки, а й реальні дзвінки з продажами. Але так трапляється досить рідко, набагато частіше доводиться не один місяць попрацювати над кампанією, щоб вона стала приносити реальних клієнтів у великій кількості.

Але так трапляється досить рідко, набагато частіше доводиться не один місяць попрацювати над кампанією, щоб вона стала приносити реальних клієнтів у великій кількості

Якраз в таких випадках і варто замовити ведення і оптимізацію рекламних кампаній. Наскільки б професійно не була зроблена кампанія на старті, а без процесу оптимізації нікуди не дітися, такі наші реалії.

Після запуску реклами необхідно постійно оптимізувати її, вносити зміни для підвищення ефективності, аналізувати показники і вносити коригування. Така аналітика потрібна, щоб в першу чергу розуміти, наскільки раціонально витрачається рекламний бюджет, що йде не таки як оптимізувати весь процес.

Оптимізація - це ключове завдання для будь-якої контекстної реклами. Якщо цим не займатися, то ви будете зливати частину бюджету даремно, не будете контролювати ефективність своєї кампанії та віддачу від неї (ROI).

Що входить в роботу по веденню та оптимізації РК:

 1. Збір і постійний аналіз даних рекламної кампанії (до онверсія, CTR оголошень, п Показники якості, г Лубіна перегляду, п роцент відмов, п оведенческіе фактори, п лощадка розміщення (КМС і РСЯ);
 2. Аналіз поведінки користувачів на сайті за допомогою Вебвізор;
 3. Відбір і відключення неефективних оголошень;
 4. Редагування оголошень виходячи з отриманих даних;
 5. Коригування ставок для цільової аудиторії (ЦА);
 6. А \ Б Тестування найбільш ефективних оголошень;
 7. Відсікання нецільової аудиторії за допомогою;
 8. Постійне оновлення списку мінус-слів;
 9. Автоматичне керування ставками;
 10. Контроль доцільного витрати рекламного бюджету;
 11. Внесення змін до кампанії за бажанням замовника.

Це стандартний комплекс робіт, але є індивідуальні випадки, коли доводиться впроваджувати інші метрики аналітики і KPI. І тоді робота стає ще більш ефективною.

Для роботи з ведення необхідно:

 1. Встановити Метрику і G.Analytics
 2. Надати доступи в акаунти
 3. Встановити цілі на сайті для відстеження конверсій

У деяких випадках також буде необхідно встановити CallTracking для відстеження дзвінків або підключити високотехнологічні CRM-системи, для ефективного управління рекламою на сайті.

Ціна - від 5 000 руб. у місяць

Щоб зробити замовлення, залиште замовлення на сайті (в правій частині сайту є 2 кнопки і 1 форма) або зв'яжіться з нами по контактними даними .