Ведення рекламної компанії Яндекс Маркет

  1. Від чого залежить рейтинг на Маркеті
  2. Методи підвищення в рейтингу

Наша компанія пропонує послуги по збільшенню і підтримки рейтингу інтернет-магазинів в Яндекс Маркеті. Також надаємо послуги з контролю за ефективністю проведення рекламної компанії, її пост аналізу і технічної підтримки магазину при розміщенні в Яндекс Маркеті.

Від чого залежить рейтинг на Маркеті

І так, сьогодні ваш магазин пройшов підсумкову перевірку якості в сервісі Яндекс Маркет, за що відразу отримав 4 зірки рейтингу.

Для того щоб зберегти такий високий рівень рейтингу потрібно витримувати кілька факторів:

  1. Ефективно відповідати на всі перевірочні дзвінки модераторів Яндекс.Маркет.

    Не можна повідомляти про те, що товару немає, не можна не брати трубку більше 2-ух хвилин, не можна відмовлятися від доставки товару згідно налаштувань в Маркеті, необхідно бути ввічливими.

  2. Постійно поповнювати рахунок в Яндекс Маркеті.
  3. Отримувати хоча-б 4-5 відгуків на тиждень, іноді їх потрібно значно більше, якщо мова йде про великому магазині.

Рейтинг дуже важливий в сервісі Яндекс Маркет, він може безпосередньо позначатися на продажах вашого магазину. Також рейтинг - це один з інструментів сортування пропозиції магазинів і чим вище ваш рейтинг, тим вище пропозиція вашого магазину буде по відношенню до аналогічних.

Для того, щоб показ вашого товару почався, вам необхідно поповнити бюджет, це ви можете зробити, перейшовши в розділі зведення вашого партнерського інтерфейсу в блок Оплата.

Важливо також відзначити, що рейтинг магазину, найбільш важливий тоді, коли ваша пропозиція програє аналогічним пропозицій інших магазинів по вартості.

Методи підвищення в рейтингу

Для того, щоб показувати вашу пропозицію вище за замовчуванням, ви можете використовувати різні способи:

  1. Підвищення ставки переходу;
  2. Нижчу вартість, ніж у конкурента.

Таким чином, рейтинг магазину залишається одним із способів донести свою пропозицію до потенційного покупця без істотного підвищення витрат на рекламу або заниження потенційного прибутку з продажу.

Підключення інтернет магазину до Яндекс.Маркет

Маркет

Контроль, за ефективністю витрачання рекламного бюджету

Навіть в тих випадках, коли ваша пропозиція може ефективно конкурувати в сегменті за ціною, це ще не означає що рекламну компанію в Яндекс Маркеті можна відпускати на самоплив.

За прикладом з контекстної рекламної в Яндекс Директ, в Яндекс Маркеті існує велика кількість стратегій розміщення рекламних оголошень.

Для найбільш ефективного розміщення реклами в Яндекс Маркеті налаштовувати стратегію показу оголошень необхідно по кожній групі товарів окремо. Важливо також постійно відстежувати конкурентоспроможність пропозиції і при необхідності вносити додаткові зміни в стратегію і формат відображення оголошень.

Наша компанія із задоволенням допоможе вам як на початковому етапі розміщення магазину та проходженні модерації, так і на наступному етапі розвитку конкурентоспроможної стратегії продажів в зібранні товарних пропозицій Яндекс Маркет.

Телефонуйте за номером: (495) - 663-95-14