Вибіркове перенаправлення 301 з доменів, що минули

  1. "Перенаправлення" правил
  2. Значення минулих доменів
  3. Термін дії домену 301 закінчився
  4. Різні підходи
  5. Остаточні міркування

Переадресації є невід'ємною частиною життя SEO і корисні в багатьох варіантах. The 301 редирект , яка повідомляє пошуковим системам, наприклад, Google, що вміст переміщено назавжди, є особливою заслугою. Цей метод переадресації може допомогти зробити редизайн сайту більш безшовним, допомогти повторно призначити старий вміст і навіть допомогти ефективно "об'єднати" покупки доменів конкурентів. Методи Blackhat SEO показали, що використання переадресації 301 на прострочених доменах може іноді допомогти вичавити трохи додаткового каналу зв'язку, хоча й підвищує ризик покарання.

"Перенаправлення" правил

Є менш скрупульозні способи використання 301 переадресацій, які згинають правила того, що вважається кошерним SEO. Вони були використані протягом століть як go-to методи у чорній капелюсі SEO playbooks, але значною мірою загубили їхню привабливість з постійно збільшуючою розвідкою Google алгоритм пошуку. Кілька років тому, якщо ви знайшли термін дії домену, який мав 1000 твердих зворотних посилань, ви могли б просто додати рівень реєстратора 301 на веб-сайт і скористатися перевагами! Практично немає жодних випадків, коли це було б доцільно, однак, хоча деякі селективні методи 301 мають певні переваги.

ПРИМІТКА: Ми хотіли б зробити це ясно, що решта цієї статті буде обговорювати метод backlinking, який може призвести до штрафу, негативне значення SEO, та / або ручної дії, вжиті проти вашого сайту.

Значення минулих доменів

Термінові терміни - гарячі товари, тому що вони фактично нагадують купівлю зв'язків за різко зниженою ціною. Термін дії домену, що закінчився, з 10 000 зворотних посилань продається за тією ж ціною, що і новий домен без зворотних посилань - лише реєстраційний внесок! Повторна реєстрація цих колись активних доменів дає змогу використати колишній капітал зворотної лінії зв'язку, хоча й не настільки, як зараз. Термінові домени популярні серед тих, хто використовує приватні мережі блогу (PBN) як дешеві джерела потужних зворотних посилань. Загалом вважається, що проміжний період зняття з реєстрації достатньо для того, щоб Google визнав, що практично ігнорувати всі минулі зворотні посилання, і розглядати лише майбутні посилання при розгляді загального рейтингу. Це не зовсім узгоджено, однак, а іноді і використання зворотних посилань прострочених доменів може запропонувати певну вигоду SEO, коли застосовується трохи творчості.

Термін дії домену 301 закінчився

Просто тому, що термін дії доменного імені закінчується не означає, що всі зворотні посилання, що вказують на цей веб-сайт, зникають протягом ночі. Посилання на великі авторитетні сайти, такі як CNN або The Huffington Post, можуть залишатися живими майже невизначено. Коли ви повторно реєструєте термін дії домену, термін дії якого закінчився, ви маєте контроль над тим, де потік переходів і зв'язок соків із цих історичних посилань на зворотні посилання. Це може бути корисним для перенаправлення посилань на релевантний вміст на інших сайтах, на яких ви працюєте, іншого допоміжного вмісту або для повторного призначення сайту як вузла PBN. Знову ж таки, це наша перспектива, що терміни, що закінчилися, більше не слугують сайтами PBN, хоча ми бачили чужі речі. Більш практичне використання цього полягає в тому, щоб відправляти перенаправлення до статей, які ви внесли до інших основних веб-сайтів від імені клієнтів, особливо якщо це на тому ж веб-сайті, що й посилання для перенаправлення. Щоб краще проілюструвати, як цей метод можна ввести в дію, розглянемо наступний приклад.

Цей метод ефективно переносить сік посилання з верхнього вмісту закінченого домену на авторизацію сторінки будь-якого веб-сайту, до якого він перенаправлено

У вас є веб-сайт, на який ви вкладаєте значні кошти в інформаційно-роз'яснювальну роботу, щоб отримати потужні зворотні посилання від головних новинних сайтів у вашій галузі. Ці зв'язки несуть за собою потужний авторитет домену (DA), але не завжди величезна кількість повноважень сторінок (PA). Припустімо, що ваш веб-сайт призначений для послуг з реставрації автомобілів, і одним з найсвіжіших статей було те, як зняти іржу з хрому. Якщо ви можете знайти закінчений домен із навіть віддалено подібним вмістом (наприклад, "автомобілі", "транспорт", "хобі" тощо), який також має деякі потужні зворотні посилання, ви можете підвищити авторитет сторінки для нової статті прості 301 перенаправлення. Щоб зробити це, потрібно лише розміщувати минулий домен, колишній пов'язаний вміст, а потім встановити 301 переадресацію для певного вмісту, який має зворотні посилання, які потрібно вказати на вашу статтю учасника. Цей метод ефективно переносить сік зв'язку з верхнього вмісту закінченого домену в авторитет сторінки будь-якої з ваших нових, більш релевантних посилань. Ризикований підхід цього методу полягає в тому, щоб вказати на перенаправлення 301 безпосередньо на сайт, який ви намагаєтеся класифікувати, хоча кілька випадків можна побачити там, де це було б доцільно.

Різні підходи

При роботі з 301 перенаправленнями з доменів, що минули, існує декілька різних підходів. Перший підхід - це простий доменний рівень 301, який би перенаправляв будь-які активні реферали та будь-які кошти, які можуть бути збережені на вашому цільовому сайті. Перевагою такого підходу є те, що його можна зробити на рівні реєстратора і вимагає лише щорічну плату за реєстрацію домену. Другий підхід полягає лише в тому, щоб перенаправляти запити на максимальний вміст терміну дії домену на ваш сайт. Цей метод вимагає великого аудиту зворотного зв'язку з інструментом, таким як Ahrefs або SEOSpigglass і хостинг вашого веб-сайту на сервері, де ви можете контролювати перенаправлення. Знаючи, в яких статтях є найрізноманітніші посилання, ви можете виділити їх за допомогою контексту, щоб перенаправити їх на вміст, який насправді пов'язаний.

Наприклад, ви можете знайти закінчений домен на тему електронів, вказати на статтю про видалення іржі з хрому за допомогою електролізу, що в свою чергу вказує на ваш сайт про відновлення автомобіля. Маючи статтю про електрони, що перенаправляють безпосередньо на статтю про відновлення автомобіля, це трохи розтягування, але приведення їх разом зі статтею про відповідний хімічний процес є набагато більш кошерним. Іншим застереженням до цього методу було б додати перенаправлення на основі реферера для статей на ваш прострочений домен, у яких також є зворотні посилання на спам. Це може "зняти" лише ті зворотні посилання, щоб передавати сік до ваших новостворених посилань, що вказують на сайт вашого проекту. Якщо на сервері на основі Apache існує термін дії вашого терміну дії, що закінчився, це можна зробити за допомогою наступного коду:

RewriteEngine On

RewriteCond% {HTTP_REFERER}. * автономний домен. com. * $

RewriteRule ^ (. *) $ Http: / / target-site. com / target-article / [R = 301, L]

Одним з короткочасних причин такого підходу є те, що якщо буде декілька посилань, що надходять від джерела домену авторитету до закінченого терміну дії домену, всі вони отримають 301 перенаправлення. Це також може бути ефективно зроблено через CMS, як WordPress, за допомогою плагінів перенаправлення, таких як Перенаправлення, яка має виявлення на основі посилання. Це потребуватиме більших зусиль (фактично створення веб-сайту), але виглядатиме набагато більш природним і залишатиме набагато менше місця в перспективі тих сайтів, які не перенаправляються, якщо тільки ви не переадресуєте всіх інших референтів на іншу адресу. Знову ж таки, підкреслимо, що перенаправлення на основі реферерів подібні до гри з вогнем і легко позначені сканерами пошукових систем, такими як Google. Наприклад, якщо GoogleBot прийшов на вашу сторінку з перенаправленням, що закінчився з домену, і показувався інший вміст, ніж у домені-b, це червоний прапор. Якщо у вас є можливість виявлення користувача-агента для GoogleBot для вирішення цієї проблеми, то ви будете посилатися на всі зворотні посилання на цільовий сайт в очах GoogleBot, ефективно відміняючи весь підхід. Ми знаходимо дуже мало обставин, за яких цей метод може бути застосований, хоча при правильному застосуванні він може запропонувати дуже економічний SEO-стимул.

Остаточні міркування

301 перенаправлення є необхідністю сучасного SEO і є «білою капелюшкою» у багатьох додатках. Проте, з невеликою кількістю творчої фантазії, ці типи маніпуляцій з сервером можуть бути використані для використання потужності терміну дії доменів у дуже унікальній манері. Цей метод ми називаємо селективними переадресаціями доменного терміну, але рідко знаходимо ситуацію, в якій переваги від її використання переважають ризики. Проте, коли з'являється така можливість, термін дії домену 301, перенаправлених на рівні реферерів, на основі окремих статей може запропонувати потужний контроль над посиленням SEO. Для розгляду потенційних позначок, які порушують правила Google для веб-майстрів, ми зазвичай лише використовуємо ці типи переадресацій, щоб підвищити вміст підтримки для наших сайтів проекту, наприклад Web 2.0 зворотні посилання або гостьові публікації. У цьому додатку, вони додають трохи додаткового соку посилання на якісні зворотні посилання, які ми наполегливо працювали, щоб встановити, але не вказують жодного ризику на наш головний веб-сайт проекту. Іноді згинання таких правил може допомогти вам отримати перевагу, коли стикаються з конкуренцією з набагато більш авторитетних доменів.